Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.10.2007, 15:04   #1
el ziomallo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Sims 2 czy 1 ?

Osobiście uważam, że simsy 1 są lepsze. Może dlatego, że więcej w nie grałem i było więcej dodatków. Sam nie wiem co o simsach sądzą inni. Napiszcie czy wolicie simsy 1 czy 2 i napiszcie dlaczego. Ja na przykład nie lubię simsów dwójki, ponieważ już mnie nudzą i mają dziwną kamerę. Odechciewa mi się już kupować dodatków, bo prawie ciągle wymyślają to samo co w 1. Chciałbym, żeby już dali 3 a jak nie to dodatki do jedynki. :con:
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.10.2007, 18:40   #2
Naruto
 
Zarejestrowany: 10.08.2007
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 72
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

A ja wole jedynke z podobnych powodów co ty ale również gdyby nie 1 nie byłoby 2
Naruto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2007, 20:15   #3
luja
 
Zarejestrowany: 27.08.2007
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 437
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Ja wole TS2. Lepsza grafika, bardziej rozbudowane itd. Ładne domki można wybudować, samemu stworzyć simy od podstaw itd. [/QUOTE]
Cytat:
Może dlatego, że więcej w nie grałem i było więcej dodatków.
Co znaczy więcej dodatków??
Cytat:
Ja na przykład nie lubię simsów dwójki, ponieważ już mnie nudzą i mają dziwną kamerę.
Kamerę zawsze można przestawić. A ta i tak jest dobra, ładniejsze zdjęcia wychodzą.
luja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2007, 23:22   #4
Naruto
 
Zarejestrowany: 10.08.2007
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 72
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Cytat:
Napisał luja
Ja wole TS2. Lepsza grafika, bardziej rozbudowane itd. Ładne domki można wybudować, samemu stworzyć simy od podstaw itd.


Co znaczy więcej dodatków??

Kamerę zawsze można przestawić. A ta i tak jest dobra, ładniejsze zdjęcia wychodzą.[/QUOTE]

więcej dodatków tzn np. abrakadabra, wakacje, randka itp
Naruto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2007, 07:00   #5
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Ja wole 2, ładniejsza grafika,starzenie sie simów, nowe funkcje(czyli na przykła odpręż się) A o dodatki to pragne zauwazyc ze nie bylo w jedynce podobnego dodatku do na studiach, cztery pory roku,własny biznes już nie mówiąc o mini packach. Dla mnie dwojka jest superowa a jeszcze lepsza jest ta genetyka psów i kotów w zwierzakach, a nie tak jak w jedynce, 6 ras na krzyż, wszystkie zwierzaki tej samej wielkości Owszem, plusem jedynki jest to że tam są wystawy i troche więcej zwierzaków bo jest iguana,żółw,i papużki faliste i nierozłączki. Ale pozatym według mnie jedynka niema sie w czym równać z dwójką.To jest moje zdanie więc prosze sie na mnie rzucać.Owszem grałam kiedyś(nawet niedawno) w jedynke ale to tylko dlatego że niemiałam możliwości wgrania dwojki.A może nie którzy poprostu nie mogą mieć dwójki i oto mają za złe? Tylko prosze nie rzucać się na mnie za to zdanie bo ja mam na przykład kilka takich osób w klasie, które z powodu tego że nie mogłam im pożyczyć dwojki sie na mnie obraziły i mnie obgadywały za plecami.Dziwni ludzie...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2007, 14:54   #6
Sandy
 
Avatar Sandy
 
Zarejestrowany: 30.01.2007
Skąd: Βιέννη
Płeć: Kobieta
Postów: 576
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Osobiście wolę 2. Ładniejsza grafika, więcej opcji... Poza tym masz nastolatków i małe dzieci, czyli grupy wiekowe których nie ma w ts1...
__________________
Tragedy is when I cut my finger. Comedy is when you walk into an open sewer and die.
- Mel Brooks
Sandy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2007, 15:18   #7
Olcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

W TS1 dodatki były chyba bardziej rozbudowane chodzi mi o wakacje, abrakadabra itp.. I nie nudziły się tak szybko.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.10.2007, 10:39   #8
Tonetti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Cytat:
Napisał Jack Sparrow
więcej dodatków tzn np. abrakadabra, wakacje, randka itp
Co z tego, że więcej? Dwójka jest wg mnie lepsza pod względem grafiki itp. Jedynka też jest nawet fajna, ale dziwię się tym którzy sądzą, że The Sims I jest lepsze. Przecież w The Sims 2 bez żadnych dodatków można jeździć na parcelę publiczną, a w The Sims I dopiero w Randce... Wg mnie 2. jest lepsza i tyle.

Edit

Cytat:
W TS1 dodatki były chyba bardziej rozbudowane chodzi mi o wakacje, abrakadabra itp.. I nie nudziły się tak szybko.
Aha, czyli Podróże w The Sims II nie są rozbudowane??? Są, i to nawet bardziej niż w The Sims I. Jedyny plus wakacji w I to to, że jest kilka parcel ze śniegiem. Pewnie każdy wie, o które mi chodzi

Ostatnio edytowane przez Tonetti : 31.10.2007 - 10:42
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.10.2007, 13:05   #9
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,451
Reputacja: 71
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Ja uważam że obie gry są świetne.

The Sims za to, że dodatki ładniej wyglądają(bo są to same obrazki) a i dlatego bo łatwiej się w nie gra(dla początkujących w tym świecie) poza tym ma klimat!

The Sims 2, ponieważ dodano pory roku, bardziej zaawansowaną pielęgnację ogródka, wampiry i oczywiście lepsza grafika ^^ nie podoba mi się zaś to, że została już tylko jedna Maxis'owa rodzinka z gry... Właśnie dlatego nie ma tego klimatu jedyneczki(według mnie)

To tyle, osobiście polecam na gorsze kompy jedynkę, zaś na lepsze dwójkę

PS - Jedynka+Randka na mieście ma fajną opcję bara-bara w przebieralni
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.10.2007, 22:04   #10
KrysiekSZ
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Cytat:
Napisał Tonetti
...Jedynka też jest nawet fajna, ale dziwię się tym którzy sądzą, że The Sims I jest lepsze. Przecież w The Sims 2 bez żadnych dodatków można jeździć na parcelę publiczną, a w The Sims I dopiero w Randce... Wg mnie 2. jest lepsza i tyle.
no cóż, każdy ma swoje zdanie i swój gust wg mnie nic w tym dziwnego, że niektórym bardziej podoba sie ts1 xP

ale jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie ts2 jedynka od zawsze mnie nudziła i właściwie nigdy w nią nie grałem (ale musiałem patrzeć godzinami jak robi to moja siostra :shifty: ). dwójka od razu mi się spodobała, szczególnie z grafiki i możliwości jakie ze sobą niesie. można by nawet powiedzieć że sam panel tworzenia rodziny w dwójce jest tak rozbudowany jak CAŁOŚĆ the sims 1 ..
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023