Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.11.2007, 19:22   #11
Ancalimë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Cytat:
Napisał Jack Sparrow

więcej dodatków tzn np. abrakadabra, wakacje, randka itp
Wakacje to teraźniejsze The Sims 2 Podróże, Nocne życie zastępuje randkę, a wkrótce prawdopodobnie wyjdą The Sims 2 Magic
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.12.2007, 09:35   #12
cosmo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

TS2 popełniło karygodny błąd. Tak samo jak TS1 powydawała sto różnych dodatków po kilkadziesąt złotych każdy! Kup sobie podstawowe TS2 za ponad 100 zł, do tego kilka dodatków po 60 zł... Chyba bank trzeba by obrabować. Ździerają forse z czego się tylko da! Bardzo chciałbym mieć TS2 ale na pewno tego nie kupię! Niech się wypchają! Nie jestem milionerem! Gdyby np. wydali podstawowe TS2 z takimi możliwościami jak w NŻ i NS i jeszcze P i to wszystko za 100zł to już by się opłacało! A nie, po stówie każdy! Fanami TS są w większości młodzi ludzie a skąd oni mają na to wszystko wziąć forsę? Później dziwota wielka że piractwo jest... xP
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2007, 11:45   #13
Elros
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

TS1 przyzwyczaiłem się do jedynki grafika mi nie przeszkadza...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2007, 19:38   #14
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Wypiszę zalety i wady obu gier i podsumuję, pisząc, która gra bardziej mi się podoba.

The Sims 1

+ :
- wspaniała, niepowtarzalna muzyka
- klimat, którego 2 nie posiada
- wspaniały dodatek "Gwiazda" oraz "Abrakadabra"
- uwielbiane przeze mnie głosy simów (chodzi mi o słowa, np. comanshnala )
- ogromna ilość mebli itp. we wszystkich dodatkach


- :
- słaba, 2D grafika
- kanciaste ruchy simów
- mała różnorodność potraw
- mała okolica (fakt ten zmieniony z Zwierzakach)
- szare pole poza granicami parceli
- kiepskie animacje 3D
- takie same dachy


The Sims 2


+ :
- dość dobra grafika
- opcja kręcenia filmów
- przyjemna muzyka
- o wiele bardziej rozbudowane dodatki
- o niebo lepsza sztuczna inteligencja
- i wiele, wiele innych plusów


- :
- nie ma klimatu, który był w 1
- muzyka gorsza niż w poprzedniczne
- słaba konfiguracja
- ubogi asortyment mebli, nawet ze wszystkimi dodatkami dotychczas
- i na pewno jeszcze parę rzeczy, lecz nie chce mi się pisać


Ogółem rzecz biorąc wolę The Sims 2, ponieważ mimo wszystko, jest lepsza od TS1.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2007, 13:41   #15
MiQued93
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Ja osobiście wole The Sims 2, a dlaczego?
-Jest sto razy lepsza grafika, te ludziki z 1 były takie... Takie dziwne xD Teraz można nawet zrobic podobiznę znanej osoby oraz sima podobnego do prawdziwego człowieka (skóra i reszta )
-Pod względem cało kształtu.. Panel i takie tam...
-Są lepsze zdjęcia i lepiej się kameruje.
-Więcej opcji a jeśli chodzi o dodatki to w internecie jest ich miliony.. Zawsze można w prosty sposób samemu je zrobic.
W jedynce drażniły mnie te dwie maski (Jedna uśmiechnięta a druga smutna) później horrory po nocach xD Tak samo te kwadratowe ręce i mało ubrań, fruzur... Dwójka jest fajna i nie wiem po co TS3. Jak nie bedzie tam odwiedzania znajomych to na serio nie wiem po co.. No ale to moja opinia
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2007, 13:15   #16
angela94
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Zdecydowania TS2!!! W jedynce wszyscy mają takie kwadratowe twarze, nie wspminając o tym że prawie wszystkie kobiety są IDENTYCZNE. W dwójce jest więcej funkcji o niebo lepsza grafika! Dwójka mi się zdecydowanie bardziej podoba.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2007, 16:57   #17
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Dla mnie najlepsza jest The Sims(1). Ma swój klimat, który "dwójka" straciła, muzyka jest cudowna, a sama gra strasznie wciągająca (jak się ma dodatki). Grafika mi w ogóle nie przeszkadza (chociaż ta z "dwójki" jest bez porównania lepsza) i bardzo fajne jest to, że gra się szybko ładuje.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2007, 00:28   #18
sandusiaaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Co to za pytanie ?! The Sims 1 to według mnie totalna porażka...The Sims 2 jest przede wszystkim lepsze jak sie robi rodzine.Jest duzo opcji.Po za tym macie racje.Lepsza grafika,simy sie starzeją...Bardziej przypomina prawdziwe życie tak naprawde.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2007, 08:05   #19
kotopies
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

grałam prawie rok w jedynkę i było ok ale jak dostałam dwójkęc to w esdynkę juź nie grałam poprostu nienawidze sims 1 w dwójce simy się starzeja,więcej opcji i oczywiście lepsza grafika
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2007, 10:32   #20
cosmo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Mam juz The sims 2! Mam! Niestety na razie nie mam żadnych dodatków ale być może już wkrótce załatwię sobie jakiś. A więc nie spodziewałem się że TS2 jest tak wspaniałe! Grafika jest oszałamiająca! Tworzenie postaci jest tak rozbudowane że na myśl o wybieraniu gotowych twarzy w TS1 robi mi sie niedobrze. Nowe opcje trybu budowania - fundamenty i wiele mozliwości budowy dachów (chociaz czasami dobrze dopasowac dach do danego budynku jest męczace). Minusem jest mały wybór mebli i nieciekawe tapety. Mozna wybierać sobie w jakim kolorze będzie dany mebel. No to zajmijmy sie trybem rozgrywki. Sim teraz porusza się szybciej niż w jedynce (nie wlecze sie tak xP ...), mozna przyżadzac wiele potraw, ćwiczyć przed telewizorem, oglądać obłoki na niebie i wogóle wiele nowych mozliwości jest! W kalendarzu sa dni tygodnia i w niektóre dni masz wolne od pracy. I wogóle, wszystko jest lepsze w TS2! TS1 mozna spuścić w kibelku! xP Jestem zbyt oszołomiony by cos więcej napisac, mam nadzieje że mój post sprawi że ci wszyscy co uważają że TS1 jest lepsze kupią/pozycza/ściagną/ukradną/wyczarują TS2 i przekonaja się mam racje mówiąc że dwójka jest najwspanialsza grą na świecie!

Och!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023