Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.12.2007, 11:48   #21
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,451
Reputacja: 71
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Cosmo - Oburzyłem się na widok twojego jakże oszałamiającego postu!

Może i Sims1 ma gorszą grafikę od 2, ale tu nie o nią chodzi(ale głównie), gra musi mieć klimat! Sims1 miało genialny klimat, którego zabrakło w Sims2, dziecięcia DffÓjEc|-|k!(albo Dziecięcia LegĘdy) tego nie czują, ponieważ ich obchodzi tylko grafika, takie dzieci neo, co nie rozumieją, że to nie grafika czyni grę świetną...

Na pewno gdybyś zagrał najpierw w TS1, dopiero potem w TS2, zrozumiałbyś, może nawet i zrozumiesz jak zagrasz chociażby i teraz, po liźnięciu TS2

Po prostu nie masz racji, TS1 to już klasyk/legenda, jak kto woli, ta gra ma COŚ, czego zabrakło w TS2...

Mnie TS2 nudzi, ale teraz mam TS2 podróże więc nie narzekam <jupi>
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.12.2007, 13:30   #22
cosmo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Cytat:
Napisał Erestor Narmolanya
Może i Sims1 ma gorszą grafikę od 2, ale tu nie o nią chodzi(ale głównie), gra musi mieć klimat! Sims1 miało genialny klimat którego zabrakło w Sims2,
I co, mam grać w TS1 bo ma klimat i zrezygnować od o wiele bardziej rozbudowanej gry? :wacko: TS2 ma swój niepowtarzalny, może nie klimat, ale klimacik.

Cytat:
dziecięcia DffÓjEc|-|k!(albo Dziecięcia LegĘdy) tego nie czują, ponieważ ich obchodzi tylko grafika, takie dzieci neo, co nie rozumieją, że to nie grafika czyni grę świetną...
Jeśli nazywasz mnie tak tylko ze wzgledu że uważam TS2 lepsze - według ciebie - tylko ze względu na grafikę (co jest kompletną nieprawdą) to pozwól że nie skomentuję tego...

Cytat:
Po prostu nie masz racji, TS1 to już klasyk/legenda, jak kto woli, ta gra ma COŚ, czego zabrakło w TS2...
...ale TS2 ma COŚ czego zabrakło w TS1...
A poza tym nie mów kto ma rację a kto nie bo każdy ma inne zdanie na ten temat.

Cytat:
Mnie TS2 nudzi, ale teraz mam TS2 podróże więc nie narzekam <jupi>
Po co grasz w TS2 jesli tak bardzo upierasz się że TS1 jest lepsze? :wacko:
Mnie TS1 nudzi i tyle. Wyraziłem tylko swoje zdanie a ty już na mnie naskakujesz. Tak jak powiedziałem: KAŻDY MA INNĄ OPINIĘ NA TEN TEMAT. Wystarczy jedynie uszanować zdanie innych a nie ciagle upierać sie przy swoim. A poza tym, ci którzy uważają że TS1 jest lepsze maja po prostu za słabe komputery by TS2 chodziło dobrze więc wyżywają się na innych z tego powodu i wmawiając sobie że TS1 jest lepsze...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2007, 13:53   #23
Naruto
 
Zarejestrowany: 10.08.2007
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 72
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Cosmo, ja mam kumpla do którego chodzę codzienie i on ma TS2 działające. Gdybym chciał to bym od niego pożyczył bo mam nowego CUD kompa. Ale nie zrobie tego bo te twoje aahhh jakże cudowne the sims 2 są dla mnie do tylnej części ciała. Także mój komp spełnia wymagania a i tak uważam że TS 1 jest lepsze i na nikim sie nie musze wyżywać tak jak ty to sobie sugerujesz. A on gra w TS 2 dlatego że dla prawdziwy fan simów gra w obydwie części. Ja tylko czsami gram w 2 bo wole u kumpla w san andreas

Czyli tak jak powiedziałeś każdy ma inne zdaie na ten temat .
Naruto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2007, 15:39   #24
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,451
Reputacja: 71
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Cytat:
A poza tym nie mów kto ma rację a kto nie bo każdy ma inne zdanie na ten temat.
Cytat:
przekonaja się mam racje mówiąc że dwójka jest najwspanialsza grą na świecie!
Ja tylko komentuję, co ty piszesz Każdy ma inne zdanie to fakt, ale tu nie o to chodzi. ;]
Cytat:
Jeśli nazywasz mnie tak tylko ze wzgledu że uważam TS2 lepsze - według ciebie - tylko ze względu na grafikę (co jest kompletną nieprawdą) to pozwól że nie skomentuję tego...
Jeśli widzisz gdzieś w moim poście słowo "Ty jesteś dziecięciem neostrady" to bardzo przepraszam, jeśli jednak nie, to radzę czytać ze zrozumieniem ;]
Cytat:
Po co grasz w TS2 jesli tak bardzo upierasz się że TS1 jest lepsze?
A po co ty grasz w TS2? ;]
Cytat:
Wyraziłem tylko swoje zdanie a ty już na mnie naskakujesz.
Swoją opinię, którą na silę chcesz wcisnąć innym
Cytat:
TS1 mozna spuścić w kibelku!
Cytat:
Tworzenie postaci jest tak rozbudowane że na myśl o wybieraniu gotowych twarzy w TS1 robi mi sie niedobrze.
A mi się robi nie dobrze, gdy patrzę na ten twój chaotyczny post Jednak tu się zgodzę, denerwujące jest w Sims1 to, że nie można bardziej się udzielać w tworzeniu postaci, co najwyżej wybraniu ubrania i twarzy, czego było zadziwiająco mało :/
Cytat:
Ale nie zrobie tego bo te twoje aahhh jakże cudowne the sims 2 są dla mnie do tylnej części ciała.
Myślę podobnie, ja kupiłem TS2, ponieważ wszyscy tylko mówili o tym takie ohh i ahh jakie to piękne, jednak po zagraniu byłem rozczarowany
Jednak z dodatkami jest powoli coraz lepiej, ale i tak to nie to samo co w Sims1
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2007, 21:21   #25
Wickoo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Pamiętam jeszcze takie zamierzchłe czasy jak premiera The Sims 1, czy SimCity 3000.
Taa, grało się, grało.

Ta gra nie miała klimatu jako takiego. Była bardzo fenomenalna jak na swoje czasy, dlatego wtedy wiele osób tak namiętnie w to ciupało.
Dziś to dziadek, prehistoria, gra zacofana.
Osoby, którym się to nie podoba, a kochają TS2, to nie, jak mówicie, "dzieci dfójki" - po prostu one ciupią w to tak samo jak wy kiedyś w TS1, dla nich ta gra ma dużo lepszy klimat, niż TS1.

Punkt widzenia zależy od siedzenia. Jeszcze raz zobaczę jak ktoś wyzywa kogoś od dziecka neo, bo ma swoją idiotyczną tezę, to mnie krew zaleje..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2007, 21:57   #26
19kamila94
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

mam sims 1 ale i tak wole 2 mają lepszą grafike więcej obcij oraz podziły wiekowe
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2008, 22:35   #27
cartoon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Kiedyś upierałam się, że 1 ma klimat, a 2 tego brak. Teraz nie mogłabym tego powidzieć. Zależy kto jaki świat sobie w 2 wyreżyseruje, w jedynce mankamentem jest to, że jest on jeden. Nie ma nic do planowania, grasz i ciąglę dzieje się to samo. Myślę, że to już nie są te same gry, nie można porównywać czegoś tak innego.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.01.2008, 20:02   #28
cosmo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Głupio mi trochę ale... musze stwierdzić że TS1 jest jednak lepsze od TS2...
TS2 znudziło mi się... To prawda że czegoś tam brakuje... To nie to samo co TS1... Wracam do jedynki...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.01.2008, 21:12   #29
Carmine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

A teraz ja wyrażę swoje zdanie. Jestem fanką simsów, jak każdy zresztą na tym forum. Przed dwójką pykałam dobre dwa lata w jedynkę, jak nie więcej miałam dodatki i patrzyłam jak gra w to mój brat. Wyszła dwójka mam ją z trzema dodatkami. Zgodzę się, że jedynka miała ten swój cały klimat i w ógóle, ale według mnie dwójka jest bardziej dopracowana, można zmieniać cąłą twarz, a nie tylko wybierać jednoczęściowy strój.Wiem też, że jedynka jest starsza i takie tam. Jednak ja chciałabym obstawić za dwójką, bo niby nie ma tego całego wielkiego klimatu, ale jest większa rozrywka. Więcej do tworzenia, wyobrażenia. Nie będę na nikogo naskakiwać.
''O gustach się nie dyskutuje''.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.01.2008, 08:27   #30
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Co do mojego poprzedniego posta w tym temacie to... wogóle teraz mam odmienne zdanie. Tamtego posta pisałam bo strasznie byłam zafascynowana petsami(zwierzakami) The Sims 2 szybko mi sie znudziło, jak już tu wiele osób powiedziało niema tego klimatu, no i oczywiście brakowało mi mojego kochanego misia Podjadka On jest super, może i budzi moich simów w środku nocy, ale to nic Podjadek rządzi! Teraz zdecydowanie jestem bardziej za jedynką, moze i grafika jest gorsza, itp ale jedynka ma w sobie to coś czego w 2 zabrakło. Uważam tak samo jak Cosmo.


P.S. gdyby nie ta jakże przez was zmieszana błotem jedynka nie było by tej waszej Cud, Miód dwójki. xP Troche szacunku dla klasyki...

Ostatnio edytowane przez MiNuTkA15 : 09.01.2008 - 08:39
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023