Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.05.2004, 19:35   #1
Martek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Witam. Ten temat może zaciekawić (taką mam nadzieję). No jak wiecie do domu simów przychodzą np. złodzieje :ph34r: . Wiadomo że złapać go może tylko policja. ALe jak sie nie ma sim czujki a sie śpi to sie nie zdąrzy dobiec do telofonu. Co wy robicie w takiej sytuacji. To fakt. Jestem trochę wrażliwa dlatego jak złodziej przychodzi i gra ta muzyczka to zaczynam się bać. Ale mogą jeszcze przyjść duchy no nie??
Co mamy w takiej sytuacji robić? Z tego co mi wiadomo trzeba iść spać. No tak, ale nie dawno zaobserwowałam dziwne zachowanie duchów. Posłuchajcie: Byłam akurat w rodzinie Ćwir. Nie było jeszcze godziny 12.00 w nocy a duchy już przyszły. Był tam wujek, ciocia, chłopiec. Doszłam do wniosku, że rodzina Ćwir pójdzie spać. Niestety to nic nie dało. Duchy przychodziły co chwilę. Trwało to chyba z trzy simowe godzine. Wreszcie nastała godzina 6.00 gdy zaczeło sie robić jasno. Wtedy odetchnełam z ulgą. Odrazu wyszłam z domu "Ćwirów".

Kiedyś przestrastraszyłam się duchów :o . Nigdy wcześniej ich nie widziałam. Zadzwoniłam na policję. Ale... zapłaciłam kare. No ale trudno się mówi.
Teraz może wy powiecie coś o złodziejach, duchach, ufo itd.
Do usłyszenia: Martek :-)
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.05.2004, 20:32   #2
Alexa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Na duchy jest prosty sposób - pokasować wszystkie groby na parceli ^_____^ Ja tam się nie boję tego cholerstwa, bo to w końcu tylko gra no ni? A duchy są fajne w gruncie rzeczy =D Kiedyś miałam w rodzinie dwoje dzieci, jedno umarło i co noc jego duch nawiedzał to drugie dziecko i męczył je tak długo aż zmarło =P
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.05.2004, 20:39   #3
Mafia pomyłka:)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Gołs basters!!!!!!!!!! Mnie nawiedzają duchy, zmarłych.. brrrrr....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.05.2004, 09:37   #4
Nyśka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Duchy w simsach są fajne zawsze można się z nich pośmiać. A przychodzą jeszcze duchy zwierzaki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.05.2004, 18:57   #5
lacoste
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Raz do mnie przyszedł duch do rodziny Świrów.No cófsz,to byla babka i nawiedzala ale kilka sekund po tym zdarzeniu wyloczylam gre.Tak sie przeleklam. :unsure:

PS. Nyśka to mogą przyjsc duchy zwierzakow?Nie wiedzalam...Buhahah smieszne.przezroczysty pies :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.05.2004, 13:30   #6
NiEzNaNa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Miałam kiedyś pewne małżeństwo i żona zmarła na nieznaną chorobę :ph34r: Potem mój sim ożenił się drugi raz, a duch jego eks żony nawiedzał ta obecną aż zmarła...... najlepsze jest to że nie było żadnego nagrobka bo wszystkie odrazu kasuje
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.05.2004, 14:28   #7
Kumagoro
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przyznam się szczerze że czasami się boję, ta muzyka, brr...
Sposób na ducha gdy sprzedałeś nagrobek i wciąż przychodzi: śpij na piętrze duchy nie wyjdą na piętro

Złodziej: Na noc PRZENOŚ drzwi wejściowe w inne miejsce do wewnątrz domu

Znacie jeszcze jakieś specjalne zdarzenia? Kiedyś np. jakiś niedźwiedź podszedł do kosza i wyjadł śmieci, a u kolegi (miał wakacje, a ja tylko randka) to widziałem jakąś złośliwą starą babę

I pytanie, czy wspominanie codziennie zmarłych zmniejsza ryzyko nawiedzenia?
A może w the Sims 2 będzie oddział Ghost busters?

Raz specjalnie zabiłem simkę, nie wspominałem jej przez długi czas, wtedy co drugą noc słyszałem straszną musykę, ale duch się nie zjawiał, gdy raz urządziłem imprę to duch przyszedł i zrujnował imprezkę a ja (prawdziwy) nie mogłem potem spać

Słyszałem też że ducha można wywołać z ogniska, ktoś wie jak?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.05.2004, 14:38   #8
XenoN
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

z kim ja gadam jak można bać się gry

Cytat:

Znacie jeszcze jakieś specjalne zdarzenia? Kiedyś np. jakiś niedźwiedź podszedł do kosza i wyjadł śmieci, a u kolegi (miał wakacje, a ja tylko randka) to widziałem jakąś złośliwą starą babę
niedźwiedzia widziałem, a ta stara panna to panna stanisława często jest w mieście ( albo zawsze )

Cytat:

Słyszałem też że ducha można wywołać z ogniska, ktoś wie jak?
Siedzisz przy ognisku klikasz na nie i wybierasz przywołuj duchy

Cytat:
czy wspominanie codziennie zmarłych zmniejsza ryzyko nawiedzenia?
nie wiem może
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.05.2004, 16:25   #9
Rosi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Kumagoro@May 25 2004, 02:28 PM
Znacie jeszcze jakieś specjalne zdarzenia? Kiedyś np. jakiś niedźwiedź podszedł do kosza i wyjadł śmieci, a u kolegi (miał wakacje, a ja tylko randka) to widziałem jakąś złośliwą starą babę

Mój kolega mówił że raz przyszła do niego mafia. :unsure: Chociasz nie jestem pewna czy to prawda
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.05.2004, 16:56   #10
Kumagoro
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Taa, ale z ogniska nic nie wyskakuje, żadnego ducha nic Może trzeba jakieś specjalne rzeczy zrobić? Robię w nocy ofkoz
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023