Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.07.2005, 09:11   #21
kartofelq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Codziennie... Myślałam, że jeśli się nie opłakuje duchów przychodząc co trzy dni o północy.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.07.2005, 21:16   #22
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Duchy są straszne, ale gorszą rzeczą jest ZŁODZIEJ. Nie lubię go i już. Duchy moga być. Raz zdechł mi pies w Zwierzakach, ale jego duch się nie pojawił...Nie wiem dlaczego. Może dlatego, że simka go opłakiwała...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2005, 21:28   #23
Brownix
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Szczerze mówiąc ani duchy w "The sims" ani duchy nie emocjonują mnie za bardzo. Przecież to gra! A jeżeli miałaby mnie już przerażać myśl o tego typu "animacjach" (wszakże czym to jest innym?) - przyspieszyłabym tempo.

Złodziej jest wkurzający li i jedynie dlatego, że potrafi zabrać rzecz mało kosztowną, lecz wymagającą sporego trudu, by ją zdobyć... Wino wraz z "komódką" do jej przygotowania.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2005, 19:46   #24
Agnes
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja zawsze zakładam simczujki wszedzie , nie wiem dlaczego ,
mnie tez nie cieszy jak zlodziej przychodzi . . .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2005, 21:09   #25
lunka_14
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja u Ćwirów miałam duchy.Zawsze budziłam Majkę albo Henryka żeby ich duchy straszyły raz przestraszyły nawet ich sąsiadkę nigdy potem nie chciała przychodzić nawet jak dzwoniłam.A u Gotyckich bodajże nigdy mi te zjawy nie chciały wyłaźić.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2005, 17:59   #26
hekate.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Martek
Witam. Ten temat może zaciekawić (taką mam nadzieję). No jak wiecie do domu simów przychodzą np. złodzieje :ph34r: . Wiadomo że złapać go może tylko policja. ALe jak sie nie ma sim czujki a sie śpi to sie nie zdąrzy dobiec do telofonu. Co wy robicie w takiej sytuacji. To fakt. Jestem trochę wrażliwa dlatego jak złodziej przychodzi i gra ta muzyczka to zaczynam się bać. Ale mogą jeszcze przyjść duchy no nie??
Co mamy w takiej sytuacji robić? Z tego co mi wiadomo trzeba iść spać. No tak, ale nie dawno zaobserwowałam dziwne zachowanie duchów. Posłuchajcie: Byłam akurat w rodzinie Ćwir. Nie było jeszcze godziny 12.00 w nocy a duchy już przyszły. Był tam wujek, ciocia, chłopiec. Doszłam do wniosku, że rodzina Ćwir pójdzie spać. Niestety to nic nie dało. Duchy przychodziły co chwilę. Trwało to chyba z trzy simowe godzine. Wreszcie nastała godzina 6.00 gdy zaczeło sie robić jasno. Wtedy odetchnełam z ulgą. Odrazu wyszłam z domu "Ćwirów".

Kiedyś przestrastraszyłam się duchów :o . Nigdy wcześniej ich nie widziałam. Zadzwoniłam na policję. Ale... zapłaciłam kare. No ale trudno się mówi.
Teraz może wy powiecie coś o złodziejach, duchach, ufo itd.
Do usłyszenia: Martek :-)
Na złodzieje też jest sposób: wystarczy umieścić czujkę na zewnątrz domu. Złodzieje nie będą przychodzić i po sprawie!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2005, 18:03   #27
hekate.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał LindSay
Duchy są straszne, ale gorszą rzeczą jest ZŁODZIEJ. Nie lubię go i już. Duchy moga być. Raz zdechł mi pies w Zwierzakach, ale jego duch się nie pojawił...Nie wiem dlaczego. Może dlatego, że simka go opłakiwała...
No właśnie jest jeszcze jeden sposób na duchy (oprócz wykasowania trumien )
Często opłakiwać zmarłych. Mnie też zawsze ruszały te muzyki. A pioseneczka gdy przychodzą duchy to już się nie mogę ruszyć z fotela jak ją słyszę!
:1smutny:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2005, 18:59   #28
asiunia
Guest
 
Postów: n/a
Grin

Mnie już wiele razy odwiedziły duchy. Jak się nie myle to one przychodzą jak na działce znajduje się wiecej niż 3 groby z zmarłymi. moi simowie uciekali przed duchami do innego pomieszczenia a duchy przechodziły przez ścianę. ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.02.2006, 21:45   #29
ginger
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

duchy zwierzakow sa fajne mozna sie z nimi pobawic, one w przeciwienstwie do niektorych potwornych simow niestraszsza
GiNgEr
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.02.2006, 14:21   #30
Jean
 
Avatar Jean
 
Zarejestrowany: 06.01.2006
Skąd: Brooklyn
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 276
Reputacja: 10
Domyślnie

E...nie wiem co odpisać
__________________
Jean jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023