Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.04.2010, 19:41   #51
dirty_job
 
Avatar dirty_job
 
Zarejestrowany: 19.10.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 479
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Duchy

Cytat:
Napisał Dingo02 Zobacz post
W porządku, przyznam się. Gdy po raz pierwszy miałam do czynienia z duchami, słyszałam tylko muzyczkę nie wiadomo skąd, a duchy nie przychodziły. Bałam się trochę tej muzyczki, zwłaszcza, że zostałam sama w domu (w realu) i było ciemno za oknem. Miałam tak co noc, aż któregoś simowego dnia po muzyczce zjawił się duch dziewczynki w różowej sukience! Potem codziennie miałam jej ducha, po jakimś czasie zjawiły się też dwa inne duchy: dziewczynki i chłopca.
Wkrótce mój Sim zdradził żonę i wziął ślub powtórnie. Nowa pani domu nie miała pojęcia o duchach, którejś nocy usiadła przy lampce i grała sobie na pianinie.
Przyszedł duch-chłopiec i zaczął wyć, najpierw Simka się zdziwiła, przerwała grę i rozglądnęła się na boki, po czym znowu zaczęła grać. Duch znowu zawył, a pani wstała z krzesełka przy pianinie i znowu zaczęła się rozglądać. Biedna Zora!!

Ale przyznaję, trochę się bałam tych duchów, teraz jak już je znam, to mi nie przeszkadzają. Natomiast mam dreszcze po telefonie szefa: zostałeś zwolniony! To wtedy jest taka przerażająca muzyka. Nie lubię jej słuchać, gdy jestem sama w domu!

PS. A w jakim dodatku to ognisko z którego się wywołuje duchy? W wakacjach?
W balandze.
__________________
dirty_job jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.10.2010, 13:55   #52
Avantys Impremia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duchy

Też mam ciekawą historię

Na pewnej parceli stworzyłam cmentarz i topiłam simów. Miałam 40 grobów ! I wtedy wprowadziłam simkę i poczekała 48 simowych godzin. No i wyszły duchy I ją zamurowałam to zaczęła grać ta muzyka i wtedy duchy od simki były daleko, a ona kiedy zaczeła ta grać owa muzyka to ta piękna simka od razu kaput
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023