Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.08.2009, 12:11   #1
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Dwa Cmentarze?

Wybudowałam drugi cmentarz, bo na tym oryginalnym zaczyna brakować miejsca. No i tu pojawia się problem Kiedy ktoś umiera nie mogę zabrać nagrobka z drugiego cmentarza (Oczywiście też ma mauzoleum). Jak postawię tam jakieś nagrobki, to znikają z cmentarza przy próbie jego edycji. To znaczy wychodzę od rodziny, idę sobie do trybu budowy na nowym cmentarzu (ciągle go przerabiam), a tam nie ma żadnych nagrobków. Wracam do aktywnej rodziny i dostaję komunikat, że niektóre rzeczy musiały zostać umieszczone w schowku rodzinnym, podczas edycji otoczenia. No nie wiem, może powinnam zburzyć stary cmentarz, żeby nowy przejął funkcję... Jednak to i tak nie ma sensu, one powinny oba działać.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.08.2009, 12:20   #2
Alisha
 
Avatar Alisha
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: >London<
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 605
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dwa Cmentarze?

Jedno Ci powiem: kolejny błąd twórców ^_^
Watpie, aby łatka pomogła...
__________________
Pomóż głodnym dzieciom!
Kto mnie jeszcze pamięta?
[img]http://i42.************/2u6cs4z.jpg[/img]
Alisha jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2009, 12:37   #3
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dwa Cmentarze?

U mnie oba cmentarze działają bez problemu.
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2009, 13:38   #4
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dwa Cmentarze?

A jak Ci umrze ktoś, z kim Twój Sim jest zaprzyjaźniony, to możesz zabrać nagrobek z obu mauzoleów? Bo u mnie to jest różnie. Ale już naprawiłam chwilowo defekt. Najprawdopodobniej problemem był mod, który pozwala na kupowanie obiektów parcel publicznych. Czyli mogłam kupić Ćwirom mauzoleum i te figury cmentarne z kosą. Wyglądało bardzo ładnie, ale grze się chyba pomieszało i nie wiedziała która to parcela prywatna a która publiczna. Skasowałam już tego moda. Trzeba było jeszcze zanieść nagrobki do mauzoleum na nowym cmentarzu, zapisać grę, wejść w edycje miasta, iść na nowy cmentarz, wrócić do gry zapisując zmiany i wyjąć nagrobki z nowego mauzoleum i położyć je na nowym cmentarzu. Wygląda na to, że już jest w porządku. Może to nie mod namieszał tylko, to, że przenosiłam część nagrobków z jednego cmentarza na drugi. Bo jedna babka umarła już za kadencji nowego cmentarza i nie miałam z nią żadnych problemów.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2009, 13:42   #5
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dwa Cmentarze?

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
A jak Ci umrze ktoś, z kim Twój Sim jest zaprzyjaźniony, to możesz zabrać nagrobek z obu mauzoleów? Bo u mnie to jest różnie. Ale już naprawiłam chwilowo defekt. Najprawdopodobniej problemem był mod, który pozwala na kupowanie obiektów parcel publicznych. Czyli mogłam kupić Ćwirom mauzoleum i te figury cmentarne z kosą. Wyglądało bardzo ładnie, ale grze się chyba pomieszało i nie wiedziała która to parcela prywatna a która publiczna. Skasowałam już tego moda. Trzeba było jeszcze zanieść nagrobki do mauzoleum na nowym cmentarzu, zapisać grę, wejść w edycje miasta, iść na nowy cmentarz, wrócić do gry zapisując zmiany i wyjąć nagrobki z nowego mauzoleum i położyć je na nowym cmentarzu. Wygląda na to, że już jest w porządku. Może to nie mod namieszał tylko, to, że przenosiłam część nagrobków z jednego cmentarza na drugi. Bo jedna babka umarła już za kadencji nowego cmentarza i nie miałam z nią żadnych problemów.
Anie nie chce mi sie pisac 2 razy tu i TAM wiec pisze tu.

juz wiem o co chyba chodzi. Też ma losowo w mauzoleum nagrobki i to chyba chodzi o to, ze jak wyjmiesz z mauzoleum nr 2 i chcesz położyc na cmentarzu nr 1, to przenosi do wyposazenia rodziny. Mi faktycznie przeniosło 3 nagrobki do kosza, ale wsadzialam je do wyposazenia sima i dopiero potem umiesciałm je na cmentarzu nr 1. Nie jestem pewna czy to o to chodzi, ale wydaje mi sie, ze tak.
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2009, 14:07   #6
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dwa Cmentarze?

U mnie to nic nie pomaga. Wydaje mi się, że trzeba je "zameldować" na nowym cmentarzu wkładając do mauzoleum. Cóż, na razie zrobiłam tak, że ci na których mi zależy zostają na oryginalnym cmentarzu, a na nowy wyrzucam tylko tych "zwykłych" jak np. Molly French. U mnie teraz wszystkie nagrobki są takie same. Mam tylko te płaskie płyty. Nie mam tych wysokich kolumien ani takich jak w dwójce. Szkoda, mogliby różnorodnie robić.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2009, 14:27   #7
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dwa Cmentarze?

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
U mnie to nic nie pomaga. Wydaje mi się, że trzeba je "zameldować" na nowym cmentarzu wkładając do mauzoleum. Cóż, na razie zrobiłam tak, że ci na których mi zależy zostają na oryginalnym cmentarzu, a na nowy wyrzucam tylko tych "zwykłych" jak np. Molly French. U mnie teraz wszystkie nagrobki są takie same. Mam tylko te płaskie płyty. Nie mam tych wysokich kolumien ani takich jak w dwójce. Szkoda, mogliby różnorodnie robić.
Robię tak samo

No niestety jak nie gramy jakąś rodziną, to simy nie zbieraja punktóz szczęścia życiowego a od tego zalezy rodzaj nagrobka :/

Mogliby na to wymyslec jakiegos moda
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2009, 14:49   #8
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dwa Cmentarze?

Tak mogliby. Zabawne, gra ma już 3 łatki, a ciągle są niedociągnięcia. W dwójce tak nie było. Ale z drugiej strony, nie wróciłabym do dwójki. Już się przyzwyczaiłam do niektórych dobrodziejstw trójeczki. Tylko mogliby ją dopracować.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2009, 18:56   #9
aluminium.
 
Avatar aluminium.
 
Zarejestrowany: 22.02.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 836
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dwa Cmentarze?

Ja zrobić ten drugi cmentarz o którym tak gadacie.?
__________________
hello.
aluminium. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2009, 19:22   #10
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dwa Cmentarze?

Cytat:
Napisał Daaagi Zobacz post
Ja zrobić ten drugi cmentarz o którym tak gadacie.?
Daaagi wchodzisz w budowanie parceli publicznej i robisz cmentarz, czyli trzeba postawić mauzoleum (jest w sekcji obiekty publiczne w trybie budowania). a potem w trybie zycia ustawiasz groby.
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023