Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.09.2009, 20:49   #1
Simsomaniac
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Duża ilość simów.

Mam do Was pytanie: jak gracie w simsy 3 to macie w rodzinach dużo dzieci? Bo ja staram sie miec jak najmniej żeby pozniej nie musiec sie z nimi rozstawac przez np. przeprowadzke. Jak macie ich duzo to gracie wszystkimi? Jak sobie radzicie?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.09.2009, 22:14   #2
jekyll
 
Avatar jekyll
 
Zarejestrowany: 05.12.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 756
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

Najczęściej gram jedną osobą, która potem szuka partnera. Następnie z nim zrywa i przejmuje jego majątek! xD

Nie lubię grać wieloma osobami, gdyż nie nadążam nad potrzebami xD.
jekyll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.09.2009, 23:10   #3
Keramzyt
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

Aj, u mnie ostatnia rodzinka to było trzech simów... (W tym dwie simki). Jedna simka znalazła męża, facio też znalazł męża xD Simka miała później 2 dzieci, i jedno z tych dzieci miało dzieci, a u kolejnej jest w drodze... 8 osób było Ale w jedym dniu 111 dniowy sim umarł, i utopiłem jednego xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.09.2009, 23:21   #4
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

ja gram zazwyczaj parka, ktora ma ok 4-5 dzieci (potem jak gram samym potomkiem to czesto w postepie historii okazuje sie ze rodza sie nastepne, ale poprzednich zawsze wyprowadzam). dzieci zazwyczaj sa w podobnym wieku, wiec ogolnie jest duzo pracy ;p ale jak nie nadazam to przeciagam paski potrzeb. po prostu lubie duze rodziny
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.09.2009, 10:30   #5
Simsomaniac
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

Dzieki wielkie za odpowiedzi Bardzo dobre wskazówki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.09.2009, 10:43   #6
blakistoni
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

Ja zazwyczaj gram para simow.Ta para ma zazwyczaj baardzo duzo dzieci. Potem jak te dzieci urosna to je wyprowadzam i gram jednym,moim ulubionym xd Lubie duze rodziny,zazwyczaj nie gram na kodach,jakos daje rade ^^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.09.2009, 13:50   #7
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

Teraz gram 5 osobową rodzinką 6 osóbka w drodze... w skład wchodzą(matka,syn,drugi syn z żoną i dzieckiem i kolejnym w drodze). Niedawno grałem 7 osobową rodziną rodzicie i piątka dzieci jedno miało 1 dzień do stania się młodym dorosłym i usunąłem zapis przez przypadek. Wolę wielosobowe rodziny, bo jest co robić i zawsze mi na wszystko brakuje tego długiego simowego życia.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.09.2009, 18:35   #8
Bravurka
 
Avatar Bravurka
 
Zarejestrowany: 08.10.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 75
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

ja wole grać małymi rodzinami przeważnie 4-6 osoby
Bravurka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.09.2009, 19:13   #9
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

Ja na początku grałam jedną simką. Wyszła ona za mąż miała jedno dziecko. To dziecko później też miało jedno i następne również.
Ostatnio zaszalałam i moja simka miała trójkę dzieci, ale tylko jedna simka z tego rodzeństwa doczekała się potomka.
Gdy dorósł wyprowadził się wraz z matką z domu, gdzie pozostał jego wuj i ciotka, którzy już są emerytami, więc nimi nie gram.
A zatem jak widać lubię małe rodziny, bo chce spełniać cele życiowe simów, więc nie mogę sobie pozwolić na to, by podczas grania inną rodziną tamta wyprowadziła się, umarła, lub zrobiła coś czego nie przewidziałam w jej scenariuszu
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.09.2009, 20:41   #10
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

parka, ktora gram ok. tydzien-dwa, rozwijam umiejetnosci, kariere, znajmosoci itd, potem robie dziecko, jak ono jest malym dzieckiem/dzieckiem wtedy drugie, rzadko wiecej. potem gram tym dzieckiem (tym "lepszym"), znajduje milosc, dzieci i kolo sie zamyka
druga opcja to rodzice + nastolatek + dziecko, potem gram jednym z dzieci, ale rzadko tak robie ostatnimi czasy
trzecia opcja to samotny sim poznaje milosc zaklada rodzine itd, czyli wracamy do 1. schematu :p
rodziny lubie nie za duze, powiedzmy max. 4 - 5 osob, potem sie robi trudno, bo gram bez kodow (ok, tylko na kase. czasem.)
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023