Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.09.2009, 11:01   #11
brzos
 
Avatar brzos
 
Zarejestrowany: 18.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,596
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

Wolę większe rodziny, tj. tworzę simkę, znajduje miłość, zachodzę w ciążę. W czasie jej trwania rozwijam umiejętności, żeby simka po powrocie do pracy była przygotowana do awansu. Rodzi się dziecko, zachodzi w drugą ciążę. Trzeba jakoś kombinować, żeby były bliźniaki, na co nie mam sposobu, swoją drogą. Rodzą się bliźniaki - włączam postęp historii i pełną wolną wolę, a tymczasem sama gram starszym już pierworodnym. I tak w kółko. No, chyba, że akurat nie.
brzos jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.09.2009, 12:49   #12
Analisse
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

Ja gram wieloma simami, tzn mam ich wielu w jednym domu, obecnie dwóch dorosłych i 5 dzieciaków, kilka innych simów wyprowadziłam z domu. Zajmuje się każdym simem ale sporadycznie, cały czas gram tylko jednym - obecny ulubieniec, nastolatek - robie nim wszystko, a inni w tym czasie zajmują się sami sobą. Jakbym miała opiekować się wszystkimi simami w domu to by było troche ciężko.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.12.2009, 20:32   #13
Aurra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

Można utopić sima? O.o Jak? XD
Ja gram 6 Simami:
Dziewczyna
Mąż
Nastolatek
nastolatka
Dziecko to takie przed nastolatkiem
i noworodek XD
Oczywiście niedługo robie przeprowadzke ) nie mam sił opiekować się tylooma simami na raz ;/
Szkoła-szkoła-szkoła-praca-praca i leżenie u noworodka XD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.12.2009, 14:37   #14
Smilerka
 
Avatar Smilerka
 
Zarejestrowany: 25.09.2008
Skąd: Katowice
Płeć: Kobieta
Postów: 47
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

Ja zawsze mam na początku 1,2,3 simy ;>
A w niedługim czasie mam ich bardzo dużo ( ma hacka na max 100 simów). Tak około 8-10 ;>
Smilerka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.12.2009, 14:55   #15
Harry787
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

ja zawsze gram jednym simem ni trzeba sie ugniac za innymi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.12.2009, 15:13   #16
Magda1845
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

Ja zazwyczaj gram 3-5. Mąż, żona, od jednego do trójki dzieci
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.12.2009, 17:21   #17
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

Zwykle albo koncentruję się na jednym Simie, albo - jeśli zakładam rodzinę - na mniej więcej czworgu (żeby dziecko nie było jedynakiem). Pięcioro to jest absolutne maksimum, jeśli nie chcę puszczać Simów samopas przez większość dnia. Najbardziej lubię grać jednym, ale zakładać rodziny też lubię
__________________
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2010, 13:41   #18
TrueWildLove
 
Avatar TrueWildLove
 
Zarejestrowany: 22.05.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 65
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

A ja lubię duże rodzinki. Teraz mam rodzinę: małżeństwo i 4 dzieci ( miało być 2 ale urodziły się trojaczki), jak były niemowlakami to było trudno, bez przerwy płakały. Ale jak podrosły, to było już łatwiej. Ja robię tak: starsze dzieci wyprowadzam, buduje im domy, znajduję pracę, partnera, i zostawiam żeby żyli sami a z rodzicami zostaje najmłodsze dziecko i po śmierci rodziców przejmuje dom i robię dalsze pokolenia. Potem tak samo jak wyżej. Lubię czasami zaglądać do tamtych rodzinek aby zobaczyć jak im się ułożyło.
TrueWildLove jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2010, 14:11   #19
Nunczaki Orientu
 
Avatar Nunczaki Orientu
 
Zarejestrowany: 10.11.2009
Skąd: Minecraft
Płeć: Kobieta
Postów: 219
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

Ja zawsze gram jedną Simką, i dodam, że zawsze wygląda tak samo XD
Nunczaki Orientu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.01.2010, 17:31   #20
Astrid88
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Duża ilość simów.

Aktualnie gram rodzinką która początkowo miała model 2+3 (rodzice, dziewczynka w wieku szkolnym i dwoje bliźniaczych chłopców w wieku małego dziecka). Gdy najmłodsza dwójka osiągnęła wiek nastoletni a ich starsza siostra znalazła męża i wyprowadziła się zdecydowałam ,że czas zapełnić jej pusty pokój. Urodziły się kolejne bliźnięta, 2 dziewczynki. Kilka simowych dni później u najstarszej simki z rodzeństwa zaistniała identyczna sytuacja: bliźnięta, 2 dziewczynki. Gdy bliźniaczy chłopcy osiągnęli wiek młodego dorosłego jeden z nich znalazł żonę i wyprowadził się, niedługo później urodził mu się synek. Drugi z bliźniaków został w domu aby szkolić swoje umiejętności (mam zamiar niedługo wyprowadzić go i grać nim jako aktywną rodziną). Teraz szczęśliwi dziadkowie zbliżają się do wieku emeryta, mieszkający z nimi syn ma narzeczoną i lada dzień wyprowadzę go do innego domu i zacznę nim i jego nową małżonką grać. Bliźniaczki osiągnęły wiek nastoletni, to sama za parę dni czeka córki najstarszej siostry która de facto spodziewa się kolejnego dziecka. Zgodnie z przewidywaniami dziadka (kariera medyczna) ma to być synek. Syn drugiego z ich synów-bliźniaków osiągnął wiek małego dziecka i jest brzydki jak noc, mam nadzieję ,że z tego wyrośnie tym bardziej, że i jego matka jest ciężarna i również ona zdaniem dziadka spodziewa się syna. Mnożą się jak króliki normalnie. Zaczynam się martwić, że przyszłe pokolenia będą miały problem ze znalezieniem w mieście partnera który nie byłby z nimi spokrewniony.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023