Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.05.2010, 21:09   #21
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Czego chcecie dokonać w ts3.

Ja chcę teraz mieć jak najwięcej dzieci moją rodzinką (Simka jest w trzeciej ciąży, to będzie czwarte dziecko/dzieci)
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.05.2010, 22:22   #22
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Czego chcecie dokonać w ts3.

Hahah. Wiesz chrumek ja też właśnie dążę do tego w rodzinie Madison VanWatson, której wykupiłem "Wzmożoną płodność", ma już 4 dzieci, a jest w ciąży.
Edit: Simka Madison de domo VanWatson, primo voto Frio, secundo voto Bullard urodziła 13 dzieci, przy czym 1 dziecko z Wiesławem Maczkiem, 10 dzieci z Estebanem Bullardem oraz 2 dzieci z Jaredem Frio, ponadto Madison będąc emerytką i po wskrzeszeniu swej miłości, czyli Estebana Bullarda wzięła z nim ślub, a także zaadoptowała dziewczynkę - Lilię Bullard. Następnie Madison zmarła ze starości, ale spełniwszy kolejny mój cel pozostawiła po sobie nagrobek w kształcie obelisku.
__________________

Ostatnio edytowane przez Łezka : 17.06.2010 - 23:38
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.06.2010, 23:41   #23
Owl Finch
 
Avatar Owl Finch
 
Zarejestrowany: 22.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 728
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Czego chcecie dokonać w ts3.

Ja dążę do jak największego drzewa genealogicznego Oprócz tego do osiągania 10. poziomu w różnych zawodach, do zarabiania na nowy dom itd...
Owl Finch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.07.2010, 13:05   #24
Elizabeth Swann
 
Avatar Elizabeth Swann
 
Zarejestrowany: 19.02.2010
Skąd: Karaiby ;)
Płeć: Kobieta
Postów: 47
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czego chcecie dokonać w ts3.

Cytat:
Napisał Carolyn Zobacz post
Ja dążę do jak największego drzewa genealogicznego Oprócz tego do osiągania 10. poziomu w różnych zawodach, do zarabiania na nowy dom itd...
Ja też.
W moim legacy (rodzina Kennedy, 5 pokoleń), wszyscy mają 10 poziom
Mieszkają w SV, w domku, bodajże Kapitol A.
__________________
„…Żaglowiec odszedł już w rejs,
i więcej nie wróci tu,
Lecz my będziemy go zawsze pamiętać,
Bo zostawił kilka nut…”
Elizabeth Swann jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.08.2010, 01:27   #25
Saheli019
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czego chcecie dokonać w ts3.

Ja na poczatku grałam rodzinką Ocean,którą sama stworzyłam.Poczatkowym jej członkiem była Ariel,która chciała zrobic kariere jako rokowiec. Wyszła za mąż za miejscowego o imieniu Marco,urodziło trzech synów: Paolo,Karlo i Alvin. Gdy chłopcy stali się młodymi dorosłymi(oczywiscie na siłe) to pozbyłam się Ariel i jej męża bo niechiałam grac nimi jako emerytami. Paolo zaczął prace w gastronomi i adoptował córkę Meggi(bez mojej wiedzy ),którą pózniej przechrzciłam na Amelia. Karlo ożenił się z miejscową Melisą i miał z nia dwójkę dzieci,ale że były brzydkie jak ich matka to ich spaliłam,a Karlo jako wdowiec zaszył się w pracy biznesowej i po jakimś czasie adoptowałam mu murzynkę Gabriele.Alvin tez sie ozenił z miejscową Brigidą i mieli synka Kubę. Karlem i Alvinem nie chciało mi sie grać więc szybko o nich zaponiałam. Moja uwaga skupiła sie na Meggi-Ameli,która pragneła zostać Cesarzową Zła i na dodatek była tak sliczna,że aż nie mogłam uwiezyc,że jest adoptowana. Amelia szybko dorosła więc Paolo musiał umrzeć(taka kolej rzeczy). Amelia była flirciarą więc nie przepuściła prawie żadnemu simowi. Z seniorem(nie pamietam imienia) Sekemoto miała syna Gregoria a z Samem Sekomoto( synem tamtego) synka Calvina. Adoptowała też dziewczynke Gabriel bo ciągle w tej rodzinie rodzili mi sie chłopcy.Gdy Amelia została Cearzową(cała droga do kariery bardzo mnie wciągneła i to był mój główny cel) usmierciłam ją. Gregorio jakiś czas pózniej się utopił(moja w tym ręka niestety). Calvin i Gabriel zamieszkali razem. On zrobił dziecko Paulinie Wan(urodziła córkę Róże) a Gabriel adoptowała syna Tobiasa. Na nich gra się skończyła,bo wkurzyło mnie że dzieciaki jako kuzyni nie mogą się chajtnąć,a że Róża zamieszkała z tatusiem i nie umiałam jej wyprowadzić nie widziałam sensu w dalszej grze. Rodzinkę wykasowałam,a obecnie gram simka Hermiona El Muerto,która pragnie zdobyć szczyt kariery naukowca,obecnie urodziła blizniaczki Herę i Kurtyzanę,zaręczyła się z Kurtem Eralem(z którym ma ów córeczki).Obecnie moim celem jest rozbudowanie drzewa genaologicznego rodziny El Muerto( i tu się zastanawiam czy zmusic sie na syna czy raczej by moje córeczki sie oświadczały przyszłym partnerom...)

Ostatnio edytowane przez Saheli019 : 08.08.2010 - 01:36
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.09.2010, 17:54   #26
Truskawka14
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czego chcecie dokonać w ts3.

Mieć jak najwięcej pokoleń. Obecnie gram dwunastym albo trzynastym. I właśnie urodziło się nowe dziecko.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.09.2010, 15:05   #27
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czego chcecie dokonać w ts3.

Ja w sumie to nie mam jakiegoś dużego celu. Gram głownie dla dużego drzewa genealogicznego... Uwielbiam swatać Simy, rozmnażać je, tworzyć różne koligacje pomiędzy rodzinami. Niedawno zaczęłam grę od nowa w SV (miałam stary duży zapis, ciągle się wieszał, więc zaczęłam od nowa). W tej chwili gram trzecim pokoleniem. Gram wyłącznie ludźmi stworzonymi przez EA lub wygenerowanymi przez grę. Przed skasowaniem tamtego zapisu miałam chyba z 10 pokolenie, ale ciężko mi to policzyć, skoro gram kilkoma rodzinami na zmianę. Najwięcej siedzę w domu Agnieszki Zadek, bo bardzo ja lubię, co prawda ona i Erik już nie żyją (starość), ale gram jej córką, zięciem i dwójką wnucząt.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2010, 21:09   #28
iiesnKa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czego chcecie dokonać w ts3.

moim celem było stanie się bogatym i wybudowanie przepięknej willi , a teraz to chyba na jak największe potomstwo (domek duży już mają xD)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2011, 19:28   #29
Julsowa
 
Avatar Julsowa
 
Zarejestrowany: 20.07.2011
Skąd: Janów Podlaski
Płeć: Kobieta
Postów: 36
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czego chcecie dokonać w ts3.

Mój cel to grać bez kodów, ale na razie ciężko idzie.
Julsowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2011, 13:44   #30
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Czego chcecie dokonać w ts3.

Moim celem w simsach jest to, by rodzina przetrwała jak najdłużej. Narazie moja gra kończy się na 1pokoleniowej rodzince. Merry jest singielką, ma konia. To wszystko. ;(

Jak na razie
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
cel


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023