Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.06.2010, 18:48   #11
Kinkarus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze zwyczaje podczas gry ;)

No właśnie Aurra, jak chcesz to załóż oddzielny temat w dziale The Sims 3. Wracając do tematu zawsze robię 3-osobowe rodzinki i daję dużo roślin do ogrodu.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.01.2011, 11:48   #12
Ktosiaxxx
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze zwyczaje podczas gry ;)

Cytat:
Napisał MoniQu$ Zobacz post
Jakie macie zwyczaje podczas gry w TS??

Ja na przykład takie, że z każdym razem podczas tworzenia sima daję mu 2 punkty przebojowości. Nie lubię spotykać się z przyjaciółmi - ciągle brudzą, zabierają jedzenie i korzystają z kibla. A towarzystwo trzeba zaspokajać.
Ale zdarzają się wyjątki.

Drugim zwyczajem jest to, że bardzo często podczas budowania domów wstawiam dwa drzwi wejściowe obok siebie.

Trzecim... Często łączę kuchnię z salonem Ładnie to wygląda.
A do łazienki zawsze te białe drzwi za 200$

Pozatym zawsze wstawiam dużo roślin i lamp do pomieszczeń.

A do salonu obowiązkowy zestaw: Zegar dziadka, półka, wieża, komputer, plazma i jakaś szafka a na nim telefon.

A wy jakie macie swoje zwyczaje grania w simsy??

Z przebojowością i łazienką robię zawsze tak samo xD A tak poza tym to robię zawsze jedną łazienkę razem z toaletą i jedną samą toaletę z umywalką do tego też lubię kiedy kuchnia i salon są połączone ^^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.01.2011, 18:41   #13
Vanessa
 
Avatar Vanessa
 
Zarejestrowany: 06.01.2011
Skąd: dolny śląsk
Wiek: 22
Płeć: Kobieta
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze zwyczaje podczas gry ;)

A ja zawsze tworze takich samych simów wiem że to może dziwne ale mnie się podoba.
Vanessa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2012, 11:21   #14
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze zwyczaje podczas gry ;)

Ja zawsze tworze jednego sima i często mu zmieniam prace na taką która, da mu odpowiednie zarobki. Oczywiście rozwijam umiejętności i zawsze jest czarodziejem. Najczęściej w Abrakadabrowie szukam mojemu simowi drugiej połówki ale, nie spieszę się z tym zbytnio. no i oczywiście mój sim daje pokazy sztuczek w Abrakadabrwie dzięki czemu zbiera magimony a potem kupuje smocze gniazdo, smocze smakołyki i smoczy gryzak . Za każdym razem, jak gram od nowa w the sims 1 to biorę i kupuję pustą działkę mojemu simowi i buduje mu dom bo lepiej mi się gra jak sama domek simom wybuduje.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.08.2012, 23:00   #15
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze zwyczaje podczas gry ;)

Hmm... jako takich zwyczajów chyba nie mam... Na pewno zawsze robię łazienkę i toaletę razem, a domy muszą mieć 2 piętra!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.07.2016, 19:40   #16
Collina
 
Avatar Collina
 
Zarejestrowany: 02.05.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 67
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Wasze zwyczaje podczas gry ;)

Zawsze stawiam telewizor, choćby najtańszy. Żeby rozrywka simom rosła. I stawiam dzieciom ten taki kuferek z zabawkami. No i stawiam kanapę lub fotel, jeśli nie mam już jakimś cudem telewizora to obok półka z książkami. Stawiam też gdzieś w domu dywan i roślinki - lecz ich nie za dużo bo przez przyzwyczajenie do kolejnych części to zapominam podlewać. I mi usychają, ale potem znów stawiam kolejne. I też usychają. Często jeszcze kupuję zwierzaka a potem nie mam na niego czasu i nie wiem co z nim zrobić albo nawet o nim zapominam i mi umiera.
A, i sim którego tworzę nie jest przypadkowy, zwykle jest na wzór mojej własnej postaci albo nawet kogoś rzeczywistego.
Collina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023