Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.07.2011, 21:31   #21
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Denerwujące Momenty TS1

Tak to łażenie simów do lodówki kiedy nie karze im nic robić jest denerwujące dlatego też zawsze daje simom coś do roboty żeby się, nie nudzili.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.07.2011, 21:34   #22
inoue
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Denerwujące Momenty TS1

Mnie najbardziej wkurzało, wręcz nieźle schizowała muzyczka która była czasem w nocy. (nawet jak nie było złodzieja) JEZUUU! Straszna była, szczgólnie że grałam w ts1 jak byłam małym dzieciakiem, plus małym strasznie tchórzliwym dzieciakiem który bał się śmierci/pożaru/złodzieja w simsach i od razu wtedy wyłączał komputer
Wgl te wszystkie muzyczki były straszne.
I choroba tego całego chomika czy świnki morskiej, mmmm ><
Pamiętam jak mi Sylwia Marie (ta od tego śmiesznego okrągłego domu) zmarła na to, jaaaaaa, spać się potem całam bo myślałam że do mnie przyjdzie Jak taka głupia wchodzi na psyche dzieciaka, niesamowite
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.07.2011, 13:57   #23
Cam
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 13.02.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Denerwujące Momenty TS1

@up: wow, słynni amerykańscy psychologowie powinni to zbadać

Przypomniało mi się jeszcze coś. W niektórych momentach gry takich jak ślub, śmierć, "narodziny" dziecka automatycznie robi się zdjęcie. Problem w tym, że większość tych zdjęć nie wychodzi. Jak nie drzewo na środku to tłum simów zasłaniających wszystko, albo po prostu ściana
Cam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2011, 02:14   #24
eyade
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Denerwujące Momenty TS1

Mnie zawsze denerwowało to, że gdy tworzyłam rodzinę, nie można było nigdzie zaznaczyć, że to mąż i żona, więc po wprowadzeniu się do domu nie chcieli się kłaść do wspólnego łóżka... Zatem zawsze, gdy zakładałam nową rodzinę i wprowadzałam ją, musiałam kupować te wstrętne łóżka z brązową pościelą i szybko tworzyć interakcje między nimi.

I brak możliwości odwiedzania sąsiadów. Ba, wychodzenia gdziekolwiek, oprócz pracy. Dlatego, pod tym względem, lubię The Sims 3. Owszem, to The Sims 2 wprowadziło te opcje jako pierwsze, ale trójka szybciej się ładuje.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2012, 15:37   #25
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Denerwujące Momenty TS1

Kiedy po parceli mojego sima pałętają się zwierzaki, no i oczywiście szop i niedźwiadek Niejadek który wyjada miód mojemu simowi też jest denerwujący.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2012, 12:46   #26
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Denerwujące Momenty TS1

To, że simy się czasami blokowały w drzwiach i tak machały śmieszne rękami
Trykuu. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2012, 13:24   #27
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Denerwujące Momenty TS1

W 1 strasznie szybko im potrzeby spadały i jak im kodem nie zrobiłam wszystkiego na maxa, a w rodzince było więcej niż trzech simów to po około tygodniu wszyscy mielijuż wszystko na minimum, spali na podłodze, sikali pod siebie i umierali.
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.05.2012, 19:18   #28
Tyna
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Denerwujące Momenty TS1

denerwujące jest to jak simy stoją na środku drogi a samochody nie mogą przejechać
albo jak simy utrudniają sobie życie i idą na około zamiast krótszą drogą ;p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.05.2012, 16:20   #29
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Denerwujące Momenty TS1

Tyna, nic mnie bardziej nie wkurza. Najgorzej jest, jak zbudujesz piękny dom, drzwi frontowe i ogrodowe i jak idą do samochodu, to zamiast przez frontowe, idą przez ogrodowe, a tam jest płot, nie mogą przejść i w konsekwencji muszę ich samodzielnie przenosić.

Zwierzaki też są denerwujące. Ciągle kręcą się na ulicy, załatwiają swoje potrzeby i wyjadają moim zwierzakom karmę. Nawet jak da się ten znak, to i tak idą, bo "muszą go zobaczyć", a żeby to zrobić, chodzą i kręcą się po parceli.

Ale to co najbardziej mnie denerwuje i brakuje mi tego w jedynce, to brak jakiejkolwiek roli sima w jego społeczeństwie, drzewa genealogicznego i wspomnień. A w praktyce wygląda to tak, że mam rodzinę, porządni ludzie, a jak robię imprezę, to sam element przychodzi, zamiast innych porządnych ludzi. Gra nie umie stwierdzić, którzy simowie są lepsi... Albo jak ma się jednego mężczyznę i dwie kobiety w rodzinie, to nie wiadomo, która jest jego mężem. A może są rodzeństwem? tego też nie wiadomo...
__________________
indywidualnyobserwator.blogspot.com
Brutus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.05.2012, 18:57   #30
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Denerwujące Momenty TS1

No tak, zgadzam się z tym co napisał Brutus bo tez mnie to denerwuje w the sims 1 . No i strasznie ciężko jest w 1 znaleźć drugą polówkę i ją zdobyć. Co też, jest strasznie denerwujące i po jakimś czasie mi się odechciewa.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023