Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.07.2004, 12:35   #11
lacoste
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Simka 12 ja proboje i proboje,ami sie nie udaje. A nie masz przypadkiem moze randki(?)Moi simowie sa malzenstwem i soie kochaja a nigdy nie ma takiej opcji <_< Ale jeszcze sproboje ^_^ a czy to ci sie pojawialo 1 raz czy wiecej????

----

Hello!
A naprzyklad jakie Kama2002???Ale jednak ta fontanne mozna ustawic w basenie
bez wloczonego kodu.... -_-
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.08.2004, 11:36   #12
simka12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no ja u siebie randke mam, ale to mi sie zrobilo u kuzynki a ona ma Swiatowe i balange. i to sie robilo kilka razy. tyle ze to sim albo simka sam musi podejsc do tego kwiatka;].
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2004, 11:43   #13
bloodwave
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

gosiu nastepnym razem edytuj posta , a ja sobie odkryłam że ten strach na wróble jak sim siedzi noca koło niego na ławce to on sie tak zgina...czy coś.........i sim krzyczy (jak przy duchu) i ucieka .......a z tym kwiotkiem to pruboje a Ty długo juz miałas rodznke i tego kwiatka?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2004, 11:44   #14
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Fajne sa te wasze pomysly!!... Nie wiedzilam ze fontanne idzie dac na basen!!..Wyprobuje to!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2004, 11:59   #15
Kama2002
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja to zrobiłam, żeby wypróbować i stało się tak (mówię o kwiatku), gdy Simowie mieli 70% kontaktów... (ale serduszko jest konieczne)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2004, 12:03   #16
bloodwave
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

moi mają po sto i sie kochaja jak szalen i nic...............................moze jeszcze troche poczekam

hehe właśnie patrze na moją okolice i tu płynie potwór z loohness ( nie wiem jak sie to pisze).............no to by wyjaśniało czemu go nie mogą znaleść ^_^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2004, 16:55   #17
kasia:)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja kupiłam w centrum dwie gazetki i zaplacilam za jedna bodajze 4 czy tam 5 simoleonow ( czy jak to sie tam pisze ) a gdy moja simka przyszla do domu to ich wartosc wzrosla i to duzo ( ile dokladnie nie pamietam ). Nie wiem czy u wszystkich to bedzie dzialac ale mozna spobowac.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2004, 17:34   #18
Kama2002
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak samo jak usunięcie karaluchów i latających muszek, czyli Zestawu Wirtualnej Rzeczywistości "Alpaga" Zyskujemy 460 Simoleanów
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2004, 19:07   #19
simsomaniak2004
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mam wszystkie dodatki zainstalowane do zwierzakow i umnie te muchy nic nie kosztuja
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2004, 19:58   #20
Swimfan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a abrakadabrze jak kupisz najtansza kanape (taka niebieska) to po dniu (po polnocy ) mozesz ja sprzedac za ok 700
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023