Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.05.2014, 21:11   #11
Agor-ia
 
Avatar Agor-ia
 
Zarejestrowany: 10.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 418
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Powrót do The Sims 2?

Cytat:
Nie chcę myśleć ile razy się zdenerwuję, przypominając sobie, że moją wizję mieszkania szlag bierze, bo np. nie da się stawiać mebli po skosie.
Cytat:
Od tego są kody
Albo program SeeThem2. Jeden klik i nie trzeba bawić się z kodami za każdym razem

Ja właśnie zainstalowałam dwójkę ze wszystkimi dodatkami i akcesoriami, wrzuciłam już też moje całe multum CC Nie wiem, czy wrócę do dwójki jakoś na dłużej, ale chcę zobaczyć, jak prezentuje się na nowym laptopie. Pierwsza zaobserwowana różnica - na wodzie w otoczeniu są mini refleksy
__________________
Lubię piwo i starych rybaków.

Be the type of Woman, who crawls out of bed every day and the Devil says "Oh no, She's awake!"

"The only way to get rid of a temptation is to yield to it." - Oscar Wilde
Agor-ia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.06.2014, 12:54   #12
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Powrót do The Sims 2?

Ja gram od jedynki, więc znam wszystkie 3 serie dogłębnie. Podobają mi się wszystkie 3, bo każda jest inna i ma swój super klimat, ale w jedynkę dawno nie grałam i tak myślę, że chyba bym już się w nią nie wciągnęła, bo przyzwyczaiłam się do wielu rzeczy z 2 i 3. Gram sobie głównie w trójkę, ale czasem gram też w dwójkę. Dwójka jest fajna, bo ma świetne animacje i interakcje, w trójce bardziej mi się podoba grafika, oraz otwarty świat, ale ma okrojone animacje, ma też dużo bugów i się tnie. Trudno powiedzieć która z serii najlepsza, bo każdy ma inne upodobania, ja twierdzę, że trójka jest the best, ale dwójka też jest super, więc trudno się zdecydować.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.06.2014, 21:18   #13
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Powrót do The Sims 2?

A Ja bardzo chętnie od czasu do czasu gram w jedynkę. Ma świetne opcje, których nie ma żadna z następczyń. Te sklepy, restauracje, te odgłosy, które tak miło się kojarzą (moje ulubione to odgłosy z telewizora, klakson samochodu i gwizdanie simów). Aż mam ochotę zagrać Jednak, przyznać trzeba, że ciężko długo w to grać, bo brakuje wielu opcji, które pojawiły się w dwójce i trójce.
A wracając do tematu ... sporo ostatnio grałam w dwójkę i teraz myli mi się czy dana opcja była w dwójce czy jest w trójce. Dwójka ma mnóstwo smaczków, jak na przykład małe dziecko śpiące na legowisku psa lub jedzące jego karmę Albo jak zaczyna się grać rodziną Ćwir i chce się urządzić ślub Kasandry, a Don ucieka sprzed ołtarza.
Poza tym uwielbiam dwójkowe wakacje, własny biznes i mieszkanie w blokach. Gdy grałam ostatnio w dwójkę po długiej przerwie, moja rodzina najpierw pojechała na długie wakacje, później mieszkali chyba w połowie bloków jakie dostępne są w grze, aż w końcu osiedli w domku z wielkim podwórkiem i rozkręcili własny biznes
Uwielbiam tą grę
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.06.2014, 02:33   #14
Agor-ia
 
Avatar Agor-ia
 
Zarejestrowany: 10.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 418
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Powrót do The Sims 2?

Dzieci jedzące zwierzęcą karmę i śpiące na legowiskach są super Wystarczy zmieniać im pieluchy i czasem dosypywać karmę do miski, a poza tym zero zmartwień Ja niestety nie wrócę do dwójki, bo wkurza mnie np. brak wygładzania krawędzi. Kombinowałam na wszelkie sposoby i dwójkowi simowie nie wyglądają tak, jak bym sobie tego życzyła. Widać mój sprzęt nie chce łyknąć takiej starej gry. Trudno.
__________________
Lubię piwo i starych rybaków.

Be the type of Woman, who crawls out of bed every day and the Devil says "Oh no, She's awake!"

"The only way to get rid of a temptation is to yield to it." - Oscar Wilde
Agor-ia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.06.2014, 10:28   #15
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Powrót do The Sims 2?

U mnie też z tym wygładzaniem jest problem. Do tego co mnie denerwuje, to łączenie tekstury skóry na całej długości boku Sima. Co by się nie robiło, zawsze widać tą kreskę. No i ja mam takiego buga u facetów, że jak są szczupli a chcę by byli wysportowani, to góra jest wysportowana, a dół nie... Poza tym nie mam zastrzeżeń do wyglądu Simów z TS2.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.06.2014, 14:05   #16
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Powrót do The Sims 2?

Ja postanowiłam wrócić do 2 bo po pierwsze mam wszystkie do niej dodatki a po drugie mniej mi się 2 tnie niż 3 i jest bardzo klimatyczna no i w 2 jest krowokwiat którego do 3 można kupić na store co jest moim zdaniem błędem twórców. No i oczywiście mój ulubiony dodatek do 2 czyli WB dzięki któremu simy mi się wzbogacają.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2014, 13:47   #17
Mentosik57
 
Avatar Mentosik57
 
Zarejestrowany: 30.06.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 104
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Powrót do The Sims 2?

Ja to ogólnie czasami pogram sobie w ts2,ale jednak nie potrafię już na dłużej niż 2,3 pokolenia w rodzince powrócić.Odczuwam wielkie braki w funkcjonalności,szczególnie brak otwartego otoczenia i jakoś po pewnym czasie na ekran zawita nuda.
Mentosik57 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2014, 21:26   #18
TheBlackSheep
 
Avatar TheBlackSheep
 
Zarejestrowany: 08.07.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 76
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Powrót do The Sims 2?

Ja sobie tak przez jakiś okres pogram w dwójkę, a potem w trójkę i tak na przemian.
Ale przyznam że łatwiej jest mi się przestawić na 3. Jak mam grać w 2 to brakuję mi wielu rzeczy (choćby tego otwartego otoczenia, które daje swobodę) i generalnie druga generacja jakoś szybko mnie nudzi.
Nie potrafię powiedzieć mimo wszystko, która jest lepsza. Jedna i druga ma swoje plusy i minusy.
TheBlackSheep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.07.2014, 11:38   #19
Tenebris
 
Avatar Tenebris
 
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 343
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Powrót do The Sims 2?

Ja nawet nie mam jak wracać bo cały czas gram tylko w "The Sims 2" mimo, że często kusi mnie "The Sims 3" bo ostatnio grałam sobie na "Czterech Porach Roku" i "Studenckim Życiu" i bardzo mi się podobało . The Sims 2 Forever.
Tenebris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2014, 19:25   #20
KarolinaJ
 
Avatar KarolinaJ
 
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 254
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Powrót do The Sims 2?

Mam zainstalowaną całą Dwójkę i prawie całą Trójkę (poza czterema zestawami akcesoriów) i uwielbiam zarówno jedną jak i drugą serię. W Dwójce mam całą masę rzeczy z neta i lubię tworzyć simów, budować i urządzać im domy, uwielbiam ich interakcje i zachowanie Mam save'y z 2009 roku i cały czas kontynuuję historię moich simów Ja nie porównuję TS2 z TS3 ponieważ są one bardzo różne jednak moim zdaniem równie dobre jeśli chodzi o tworzenie simowych historii.
KarolinaJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023