Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.03.2015, 22:36   #1
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Następny dodatek

Dopiero przekonuję się do trzeciej odsłony serii i muszę przyznać, że sporo rzeczy podoba mi się w trójkowych Simach. Mam jak na razie cztery dodatki: "Rajską Wyspę", "Cztery Pory Roku", "Zwierzaki" i "Po Zmroku". Posiadam je od niedawna i nie odkryłam nawet połowy opcji z tych rozszerzeń, ale planuję już zakup dwóch kolejnych dodatków. Które polecacie mi nabyć w następnej kolejności? Myślałam o "Karierze", bo interesują mnie profesje i opcje samozatrudnienia + tematyka nieco podobna do dwójkowego "Własnego Biznesu" oraz o "Zostań gwiazdą" bo tematyka kojarzy mi się z rozmachem wykonania i ciekawymi opcjami zdobywania sławy. Co myślicie?
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.03.2015, 11:41   #2
justinea4
 
Avatar justinea4
 
Zarejestrowany: 03.08.2008
Skąd: Między niebem, a ziemią ...
Płeć: Kobieta
Postów: 365
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Następny dodatek

Osobiście nie przepadam za Karierą... Chyba ani razu moi Simowie nie pracowali w tych profesjach, bo zwyczajnie nie miałam czasu ciągle ich pilnować. Jeśli chcesz prowadzić własny biznes to polecam zakup Północej Groty- otoczenie jakoś do mnie nie przemawia, ale tworzenie sklepów i sprzedawanie towarów, to świetna zabawa. Co do Zostań Gwiazdą, to bardzo ciekawy dodatek. Polecałabym też Wymarzone Podróże, a jeśli lubisz nadnaturalnych Simów, to Nie z tego świata
__________________
justinea4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2015, 15:18   #3
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Następny dodatek

Ja osobiście polecam Studenckie Życie. Tj. inne nowsze dodatki do TS3 jest bardziej dopracowane, a po zakończeniu studiów przy poszukiwaniu pracy simowie automatycznie zaczynają od wyższego stanowiska. Poza tym dodatek wprowadza ciekawe umiejętności i rośliny, np. zioła, które wywołują różne przydatne nastrójniki.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2015, 15:24   #4
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Następny dodatek

A ja Karierę lubię i ten dodatek muszę mieć obowiązkowo zainstalowany, ale może dlatego, że to był mój 1. dodatek do Trójki i grałem w niego bardzo długo. Mimo wszystko Karierę polecam. Pokolenia też, dodają sporo fajnych obiektów i możliwości.
A myślałaś o akcesoriach?
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2015, 20:20   #5
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Następny dodatek

Myślę, że dodatek "Nie z tego świata" na pewno mnie zaciekawi, ale kupię go raczej po nabyciu innych, które wprowadzają więcej do zwykłego życia Simów. "Pokolenia" rzeczywiście mogą okazać się dobrym pomysłem, ale słyszałam, że ten dodatek wprowadza tylko kosmetyczne zmiany. Jakoś tak mi się kojarzy, że te pierwsze dodatki pewnie wprowadzają mniej niż te nowsze, ale może się mylę. Co do kupna światów, to nawet nie wiem jak je zakupić -chyba nie są już dostępne w pudełkowych wersjach, a co do akcesoriów - to niewiele mi po nich, bo nie wprowadzają nic do rozgrywki, więc stawiam na razie na duże dodatki... Tylko... hm... Ciężki wybór. Nie wiem, które będą najlepiej się zgrywały z tymi, które już mam.
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2015, 21:55   #6
Chwalisława
 
Avatar Chwalisława
 
Zarejestrowany: 16.05.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 464
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Następny dodatek

Ja tam polecam Pokolenia nie wyobrażam sobie gry bez tego dodatku. Wiele nowych możliwości i urozmaiceń życia simów, nowe obiekty i interakcje... po prostu cudo )))
Chwalisława jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2015, 17:12   #7
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Następny dodatek

Ja Ci polecam Karierę i Wymarzone podróże chociaż Zostań Gwiazdą też nie jest złym dodatkiem.
Ja akurat zakochałam się w wymarzonych podróżach. Ale studenckie życie, też jest ciekawe tylko po jakimś czasie staje się nudne. Ja mimo, że posiadam wszystkie dodatki to jeszcze do tej pory nie odkryłam wszystkiego. Każdy dodatek wprowadza do gry jakiś ciekawy element a wszystkie razem dają nam niezliczone możliwości opowiadania historii o naszych simowych rodzinkach.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023