Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.07.2003, 15:30   #11
Throw
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mozna sobie z netu sciągnąć kołyske, co sie ja kupuje w trybie kupowania :wink: . Ja taka mam.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.07.2003, 15:40   #12
KM1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
szkoda.. w rzeczywistosci sama woalabym miec nieslubne dziecko    
z mezem same klopoty

ostatnio na onecie byl artykul ze coraz wiecej par w polsce zyje bez slubu :roll: tak nie powinno byc :wink:
 
stare 24.07.2003, 15:41   #13
catia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No albo możecie się pobrać z jakimś Simem, urodzić dziecko, potem zabić męża/żonę i już jesteśmy samotnym ojcem/matką :lol:
 
stare 24.07.2003, 15:44   #14
Czerwone jabłuszko
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Cytat:
szkoda.. w rzeczywistosci sama woalabym miec nieslubne dziecko    
z mezem same klopoty

ostatnio na onecie byl artykul ze coraz wiecej par w polsce zyje bez slubu :roll: tak nie powinno byc :wink:
ja uwazam ze to SWIETNIE , oby tak dalej, te cale sluby to poroniony pomysl, co za debil to wymyslil, pewnie jakis zasdrosny psychopata i z pewnoscia facet ktory i tak mial 5 zon
 
stare 24.07.2003, 15:54   #15
KM1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no wiesz ... kazdy moze miec swoje zdanie ale zeby uwazac ze sluby wymyslil psyhopata :roll: ja uwazam ze sluby to bardzo dobra rzecz :roll: wyobraź sobie co by bylo jakby ślubów nie bylo :roll: boze paranoja :wink: jak sie kogos kocha to chyba lepiej sie z nim ozenic niz zyc osobno ... malzenstwo niesie za soba ogromne konsekfencje ale ... w kazdnym bądź razie nie zgadzam sie z tobą :wink: ale kazdy moze myslec inaczej ...
 
stare 24.07.2003, 16:00   #16
Throw
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Każdy może myślec inaczej, ale nie podoba mi sie gwałtowność Czermownego Jabłuszka. Przeciez mogłaś powiedzieć, że uważasz słuby za niepotrzebne, zamiast wyskakiwać, że chyba wymyślił je psychopata i że to jest poroniony pomysł. Ja uważam, że śluby są czyms bradzo właściwym, ale to chyba nie ma za dużo wspólnego z simsami :wink: .
 
stare 24.07.2003, 21:01   #17
vivien
Administrator emerytka
 
Avatar vivien
 
Zarejestrowany: 16.06.2003
Płeć: Kobieta
Postów: 2,279
Reputacja: 10
Domyślnie

moze bysmy rozmawiali na temat... zalozcie takitemat na OffTopicu o wtedypogadamy...a najlepiej zamknijcie ten temat...
vivien jest offline  
stare 25.07.2003, 08:11   #18
Shawnee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Śluby są potrzebne, kiedyś zmienisz zdanie. Chociaz czasem ślub jest spowodowany przez dziecko... A co do tego nieślubnego dziecka to ja kiedys się tak w simsach bawiłam:
Matka mieszkała ze swoją córką Anetą. Aneta wyszła za mąż za Piotrka. Piotrek zrobił dziecko Anecie a potem zrobił dziecko Matce hehehe i już mamy nieslubne dziecko :wink:
 
stare 25.07.2003, 08:26   #19
galazek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie kiedys ojciec uwiódł córkę i też urodziła dziecko. Ale chyba odbieglismy od tematu
 
stare 08.08.2003, 15:11   #20
zone
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

:lol: :lol: :lol: no to pedofilia! hahahhahaha
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023