Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.10.2004, 20:15   #1
Aiza
Guest
 
Postów: n/a
Wink Czy zabijacie swoich Simów?

Może to trochę głupi temat, ale jestem ciekawa czy lubicie zabijać swoich Simów? Ja miałam taki okres w życiu, że lubiłam ich podpalać, itp. A wy? I jeżeli ich zabijacie, to jak?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.10.2004, 20:36   #2
Shavonda
Guest
 
Postów: n/a
Blush

Ja zabijam simów wtedy gdy mi cos nie pasi :shifty: :laugh: np:jak mi się urodzi dziecko i mi się niepodoba to wtedy je topie w basenie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.10.2004, 20:44   #3
Binek
Guest
 
Postów: n/a
Cool och

Jak mnie ktoś obrazi itp. to go zapraszam zamykam i kominek i bye i wiecie ile urn już mam!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.10.2004, 21:06   #4
apes666
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A dzieic nie trzeba od razu topić. Na jakiś czas przed urodzeniem należy zapisać grę, i wtedy się inna trafia twarz.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.10.2004, 21:12   #5
Shavonda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ale to co teraz napisałam to było kiedyś ale jak ty napisałas że jak zapisze przed urodzeniem i wyjde i jeszcze raz wejde to tak setki razy robiłam ale twarz sie czasami tysiac razy trafiała ta sama :\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.10.2004, 23:27   #6
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja nigdy nie zabijam, chyba że w szkole (prawdziwej) mi źle pujdzie to gram "na żarty" i zamykam wszystkich w pokoju bez drzwi, wstawiam kominek i na ziemie kłade dywany. No i oczywiście rozpalam ogień. :whistle:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.10.2004, 23:41   #7
Black Raven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

raz simka mi zachorowała i kombinowałam mocno, żeby ją uzdrowić ale padła trupem i to była moja pierwsza nieumyślna śmierć. Po jakimś dłuuuuuuuuugim czasie miałam program Grow Up no i córka była dorosła potem chciałam ją przeprowadzić i, żeby wyszła za miastowego no to zrobiłam szpetnego gościa z wielką willą, ślub był potem dziada zabiłam, nagrobek poszedł won, córka miała miastowego męża no i happy end. A zabiłam dziada w ten sposób: kominek, przed tym kilkanaście dywanów i zastawić sima roślinkami. To była moja pierwsza umyślna śmierć

a moja siostra nieumyślnie zabija psy

Ostatnio edytowane przez Black Raven : 09.10.2004 - 23:43
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.10.2004, 23:47   #8
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja w ts2 zawsze topie jak juz mi się simsy zbydną albo przez przypadek dziecko zaadoptowałam jak grałam 1 raz i te dziecko utopiłam jak przyjechało z opieki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2004, 09:02   #9
apes666
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No racja, racja, ale trzeba mieć trochę cierpliwości wtedy może przypadkiem siętrafi ładne dziecko.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2004, 10:33   #10
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Blush Ja

Ja natomiast topię Simów w basenie albo robię im głodówkę :-)
Robię to często, zwłaszcza wtedy, jak mam za dużo simów, albo coś mnie bardzo wkurzyło (zachowanie sima). Kiedyś, jak ściągnęłam sobie takie koty ze skrzydłami i koty motyle, to kupiłam je sobie, ale mi się nie spodobały, to im też zrobiłam głodówkę :-)
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Gwiazdek... czy to sława czy nie? Fushma The Sims 1: Rozszerzenia 46 08.07.2003 17:42


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023