Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.06.2015, 22:49   #101
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 858
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Nielubiana aspiracja życiowa

Ja przywiązuję wielką wagę do osobowości simów. Przekładam ją na prawdziwe życie. Dlatego aspiracja jest dla mnie bardzo ważna.

Także najmniej lubię pogoń za bogactwem.
Nic tylko kasa i kasa. W większości moje simy i tak są bogate, nie mam jakiś biedaków, ale jeśli zdobywanie simoleonów staje się ich całym życiem to tak kiepsko.
Za romansami też nie przepadam, ale grając tą aspiracją jest zabawnie
Dlatego w każdym mieście mam taką jedną łamaczkę/łamacza serc.
__________________
Forever and ever.
Aperlaxive jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.06.2015, 16:46   #102
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Nielubiana aspiracja życiowa

Nigdy nie dałam żadnemu simowi tej "serowej"aspiracji. Rzadko kiedy dostają też pragnienie zdobywania wiedzy (przeciętnemu simowi nie jest ona potrzebna) i poszukiwania przyjemności (bo trzeba często wychodzić z domu simem ).

Moi faworyci to pogoń za bogactwem, pragnienie popularności i stworzenia rodziny Romansowanie jest pośrodku
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2015, 18:52   #103
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Nielubiana aspiracja życiowa

Nie przepadam za pragnieniem popularności - simowie ciągle chcą poznawać kogoś nowego, spotykać się ze znajomymi, itp. Na dłuższą metę jest to męczące i zżera dużo simowego czasu, a mi nigdy nie chce się wysyłać moich simów na parcele publiczne. Pragnienie przyjemności też do mnie nie przemawia, ciągle muszę coś dokupować i w końcu kończy mi się kasa i miejsce w domu.

Jeśli chodzi o pragnienie romansowania - raczej unikam tej aspiracji u "normalnych" simów, bo jest równie męczące jak pragnienie popularności, ale zawsze w moim otoczeniu mam takiego kasanowę, który rozkochuje w sobie pół miasta.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.06.2015, 18:38   #104
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Nielubiana aspiracja życiowa

Nie lubię tej z przyjemnością, bo zadania mi się wydają takie same, mało punktowane.
Nie przepadam też za stworzeniem rodziny - nie mam zapału do robienia większych rodzin i przeszkadza mi pojawiające się całym czas "mieć niemowlę".
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2015, 13:43   #105
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nielubiana aspiracja życiowa

Na chwilę obecną najmniej lubiane przeze mnie aspiracje to pragnienie romansowania, poszukiwanie przyjemności i apetyt na smażony ser. Pozostałe aspiracje lubię mniej więcej w takim samym stopniu - może rzadziej teraz wybieram pragnienie stworzenia rodziny, ale poza tym nie ma to dla mnie aż takiego znaczenia.
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.09.2015, 22:34   #106
Madame Marmolini
 
Avatar Madame Marmolini
 
Zarejestrowany: 09.11.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 157
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Nielubiana aspiracja życiowa

Wydaje mi się, że romansowanie jest jedną z najmniej lubianych aspiracji. Też tego nie lubię. Ciągle randki, zdrady, flirty... Strasznie to dla mnie nużące.
Madame Marmolini jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.09.2015, 16:57   #107
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nielubiana aspiracja życiowa

Ja właśnie najmniej lubię tą apetyt na smażony ser jest głupia i wgl moim zdaniem nie przydatna do niczego.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2015, 21:25   #108
Księżniczka Mordoru
 
Avatar Księżniczka Mordoru
 
Zarejestrowany: 21.01.2013
Skąd: Escursione
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 108
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Nielubiana aspiracja życiowa

Ewidentnie "Apetyt na smażony ser" - jeśli którykolwiek mój Sim ma takową aspirację, to jest to naprawdę wyjątek! Co do innych nie mam takiej antypatii - co prawda jedne lubię bardziej, drugie mniej - jednak "jestem z nimi zaprzyjaźniona" (aczkolwiek nie da się ukryć, że jest ich zbyt mało...).
__________________
Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce...
Księżniczka Mordoru jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2016, 12:36   #109
TheSimsManiak
 
Zarejestrowany: 24.05.2014
Skąd: W świecie Alfheim Online SAO
Płeć: Kobieta
Postów: 27
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nielubiana aspiracja życiowa

Może mam gust inny niż wszyscy, bo mam wielką słabość do poszukiwania przyjemności! Lubię wychodzić na miasto z moim simem ze względu na brak mojego przyzwyczajenia do Nocnego Życia. Po za tym lubię robić swoje prywatne photo story i takie małe wypady ładnie się prezentują Z drugiej strony denerwuje mnie bardzo pragnienie życiowe ''50 wymarzonych randek'' które mam prawie zawsze. Z niewiadomej przyczyny lubię też apetyt na smażony ser To taka łatwa aspiracja jak na tą ''drugą'' aspirację.

Aaa, zapomniałam że tu chodzi o nielubiane pragnienia. No to szczerze nienawidzę pragnienia romansowania, bo sim ciągle chce nowych miłości a ''bara bara z 10 simami'' to nie dla mnie, chociaż pamiętam ciągle tego wybieranie. Tak samo jest z tym nieszczęsnym pragnieniem popularności, bo wyrywam sobie włosy za każdym razem kiedy praca wymaga 4 więcej znajomych a dwie osoby dzwonią mi na telefon z typowymi ''hej, porwali cię kosmici?'' ''wypadniemy kiedyś na miasto?''
Nauka nie jest zła, chociaż nigdy bym jej normalnemu, zdrowemu simowi nie dała. Kasa i rodzina są w porządku.
TheSimsManiak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.06.2016, 11:36   #110
Collina
 
Avatar Collina
 
Zarejestrowany: 02.05.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 67
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Nielubiana aspiracja życiowa

Ciężko mi jednoznacznie określić której aspiracji nie lubię bądź mnie denerwuje. Każda ma w sobie coś ciekawego co urozmaica grę lub nie mają tego inne aspiracje.
Bardziej mnie denerwują dziwne sytuacje z pragnieniami, ostatnio gram długo simką z pragnieniem romansowania, która ma już ponad 20 kochanek i pewnego dnia zapragnęła się jednej oświadczyć. Był to dla mnie spory szok - czyżby w końcu Karolina do której wszyscy wzdychają postanowiła się ustatkować? Spełniłam jej marzenie i nagle się okazało, że wspomnienie o oświadczynach ma negatywne. Kompletnie nie rozumiem tej sytuacji.
Najrzadziej wybieram chyba właśnie poszukiwanie przyjemności lub pogoń za bogactwem. Choć pogoń nie jest taka zła, prędzej czy później większość moich rodzin staje się bogata i nie ma co z kasą robić a tak to można coś kupić simowi i zyskamy punkty aspiracji.
Ale powiem, że brakuje mi takiej pośredniej apiracji, która ma część z tej rodzinnej i części z innych - czasem robię nieśmiałe i ciche simy z których bym chciała właśnie zrobić osobę tego typu, ale kompletnie mi się nie widzi zakładanie im rodziny.
A smażony ser nie jest zły, ale na dłuższą metę mogą drażnić mało wymagające pragnienia i dziwne obawy.
Collina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023