Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.12.2009, 16:26   #11
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: problem z czerwonymi teksturami

Na stronie EA Games wyraźnie piszą, że jeżeli gra nie jest zainstalowana w domyślnej lokalizacji to mogą występować problemy z grą, więc może spróbuj zainstalować ją normalnie i wtedy zobacz czy działa. Poza tym czytałem, słyszałem, że nie wszystkie dodatki działają po zainstalowaniu kolejnych aktualizacji - sam nie sprawdzę, bo nie mam gry i nie mogę kombinować, co z nią jest nie tak.
Moja rada - zainstaluj grę tak jak ona sama (tzn. instalator ) tego chce. Nie instaluj żadnych dodatków - tylko aktualizacje - i pograj trochę na tym co dała Ci firma. Zapisuj grę, zmieniaj rodziny, uruchamiaj ponownie i wczytuj zapis. Zmarnujesz może pół dnia, ale będziesz wiedział na czym stoisz. Jeżeli nie będzie problemów możesz zacząć dodawać meble, fryzury itp. ale też nie wszystkie na raz bo wtedy nie dojdziesz do tego co ewentualnie może przeszkadzać.
Mimo wszystko większość użytkowników nie ma problemów z TS3 więc warto by chyba spróbować.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.01.2010, 12:50   #12
girlicious
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mam ten sam problem z czerwonymi kwadratami, do tego jeszcze mi wszystko mryga co bardzo denerwuje i uniemożliwia grę. ale mam wgrane tylko sims 3. ściągnęłam sobie 2 domy z internetu i po tym zaczęło mi się tak robić. już tak na każdej parceli jest. próbowałam znaleźć sterowniki do mojej karty ale nie ma , albo ja nie umiem szukać. nie chciałabym przeinstalowywać gry za dużo mam rzeczy wgranych.. informacje o moim kompie: laptop hp 1216sa , windows vista home premium, procesor AMD Turion(tm) X2 Dual-Core Mobile RM47, 4GB RAM, karta graficzna ATI Mobility Radeon HD 4530 Series.

a jeszcze jedna ważna rzecz gdy wchodzi mi w menu tam gdzie mam zapisane gry wyświetla mi się komunikat żebym zaktualizowała sterownik do karty graficznej... może to przez to mi się tak dzieje.. no ale nie mogę go znaleźć...

Ostatnio edytowane przez zelkam : 06.01.2010 - 18:00
 
stare 06.01.2010, 23:10   #13
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: problem z czerwonymi teksturami

Na stronie HP dostępne są sterowniki w wersji 8.572.1.0 A:
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/s...cc=pl&y=5&x=12
Wybierz system - jeżeli masz 32-bitową Vistę, to kliknij na "Microsoft Windows Vista" i póżniej w rubryce "Driver - Graphics" kliknij na "AMD Video Driver". W następnym ekranie wybierz "Download only" i zapisz plik na dysku. Potem możesz nagrać go na CD, żeby w przyszłości nie szukać i mieć zawsze pod ręką. Oczywiście potem uruchom ten plik i zainstaluj.
Poza tym sterowniki powinny być również na płytkach dołączonych do laptopa.
To powinno wystarczyć. Nowsze sterowniki można uzyskać przerabiając standardowe (na PC) na wersję mobility, ale to już zupełnie inna zabawa.
 
stare 16.01.2010, 12:26   #14
grzro
 
Zarejestrowany: 20.08.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 122
Reputacja: 10
Domyślnie

Nie wiem czy vista ma z tym coś wspólnego. Osobiście używam xp i visty nie polecam najgorszemu wrogowi ale może w tym przypadku to nie ma znaczenia akurat. Według mnie można spróbować przeinstalować tylko wcześniej zapisać gdzieś save z gry i potem tylko na nowo wkopiować wszystkie dodatki i po robocie

Ja już u siebie problem rozwiązałem okazało się tamten dodatek był gdzieś uszkodzony albo czegoś mu brakowało. Zdobyłem nowy, zainstalowałem i po wgraniu dodatków tych co zawsze wgrywam włączyłem grę i wszystko jest w porządeczku teraz już Chiny, Egipt i Francja wyglądają tak jak trzeba, a nie jakby ktoś je zalał czerwoną galaretką

Ostatnio edytowane przez lithium : 16.01.2010 - 12:56
grzro jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023