Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.04.2010, 18:46   #21
missscareall
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę się oświadczyć

A właśnie, zapomniałam napisać. Tak, próbowałam i w momencie, kiedy wyskakuje ten napis, że zgadza się zerwać, interakcja była przerywana i oboje od siebie "odskakiwali", po prostu nagle byli w innym miejscu i w innej pozycji, nie dało rady doprowadzić tego do końca
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.04.2010, 18:58   #22
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Nie mogę się oświadczyć

Ja mam inny przypadek...
Kojarzycie rodzinę Dutiel z Champs Les Sims? Z Simką Leą jest kilka zadań do wykonania. Otóż mój Sim Adam rozkochał w sobie Leę, lecz ta miała męża i syna, więc po powrocie Adama do Riverview użyłem opcji wprowadź się - Lea wprowadziła się razem z mężem i synem. Stwierdziłem, że nie weźmie rozwodu tylko przypadkiem kojfnie tych dwoje (syn i mąż). Tak więc po śmierci obojga Lea i Adam zostali parą tzn. dziewczyna i chłopak... Mają już dwoje dzieci Antoninę i Filipa, kochają się na zabój, czyt. romans non stop trwa, żałoba po "ofiarach" minęła... a opcji nadal nie ma... Zadziwiające jest to, że Lea w drzewie genealogicznym nadal ma połączenie ze swoim zmarłym mężem i kiedy się "najedzie" myszką to jest jako mąż... czyli teoretycznie wg drzewa nie jest wdową... co mam zrobić? Pomóżcie... w sumie mogę jej zmienić nazwisko, ale ślub to lepsze rozwiązanie. Na razie nie są nawet narzeczeństwem.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2010, 16:39   #23
czarnapuma
 
Avatar czarnapuma
 
Zarejestrowany: 06.03.2010
Skąd: Wrocław
Płeć: Kobieta
Postów: 45
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę się oświadczyć

moj sim też się nie chce oświadczyć. maja juz dziecko i ciągle jest zauroczenie... i nic
czarnapuma jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2010, 22:14   #24
zolwik1397
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę się oświadczyć

To jakis chory blad. Tez tak mam. Wpisalam kod testingch... i dodalam sima do mojej rodziny. Okazalo sie ze moja simka jest w zwiazku z jakims francuzem ktory nawet nie jest jej przyjacielem. Dziwne prawda? (dowiedzialam sie tego bo poprosil ja o zerwanie z tamtym) Wiec sprawdz czy jestes w niewiadomym zwiazku. ;D
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.06.2010, 09:07   #25
monika123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę się oświadczyć

Czy waszym partnerem/partnerką której chcecie się oświadczyć nie jest przypadkiem pokojówka? Ona nigdzie nie mieszka, nie ma rodziny, ogólnie jakby jej nie było. Ja miałam tego typu problem właśnie z pokojówką... Może to o to chodzi. Jednak to jedynie przypuszczenie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.06.2010, 10:17   #26
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę się oświadczyć

moj sim kiedys normalnie wzial slub z pokojowka, wiec to raczej nie to;]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.06.2010, 22:36   #27
Owl Finch
 
Avatar Owl Finch
 
Zarejestrowany: 22.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 728
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Nie mogę się oświadczyć

Cytat:
Napisał missscareall Zobacz post
A właśnie, zapomniałam napisać. Tak, próbowałam i w momencie, kiedy wyskakuje ten napis, że zgadza się zerwać, interakcja była przerywana i oboje od siebie "odskakiwali", po prostu nagle byli w innym miejscu i w innej pozycji, nie dało rady doprowadzić tego do końca
Trochę nie na temat się wypowiem, a trochę na temat.
Otóż moje simy w karierze też "odskakują" z niewyjaśnionych przyczyn, tylko one to robią przy sprzęcie do tatuażowania, trampolinie i warsztacie... Może ktoś wie dlaczego tak jest i jak to zmienić?
Owl Finch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.06.2010, 07:41   #28
Noemi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę się oświadczyć

może to wina jakiegoś dodatku z internetu? U mnie był problem z bara-bara(nawet u dorosłych), ale po wywaleniu kodu na ciążę u nastolatków wszystko było OK.

EDIT : Dziurawiec, może spróbujesz 'ożywić' zmarłego męża i wtedy ich rozwieść ?

Ostatnio edytowane przez Noemi : 23.06.2010 - 07:44
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2010, 13:50   #29
Elvira33
Guest
 
Postów: n/a
Grin Odp: Nie mogę się oświadczyć

A czy twoi simowie maja cechy takie jak romantyk albo rodzinny?
Bo jak nie inaczej sie nieda a kod na zmiane cech to testingcheatsenabled true!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.07.2010, 13:22   #30
Qwe
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie mogę się oświadczyć

Jest to bardzo proste. Są 2 warunki:
1. Dobrze lubić 2 sima bez tego nie przyjmie oświadczyn
I najważniejsze 2. Najlepiej tak z 3 interwencje z przyjazne a potem wszystkie iterakcje z romantycznie aż sim bedzie cie uważał za filtrarza, uroczy, i ,,Niezwykle Atrakcyjny"
wraz z nowo sądzeniu uroczy itp. dochodzą nowe interakcje masaż, obscikuj sie itp. a z tą niezwykle atrakcyjny dochodzi oświadcz się.

Oczywiście cecha Romantyczny daje szybsze interakcje z innymi simami jak oświadczyny masaż itp.

Myślę ze pomogłem i życze powodzenia
NQRQ
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023