Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.09.2010, 10:45   #11
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: po wczytaniu gry sim zniknął

zapewne pobrała łatkę,o której wspomniała mamełe.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.09.2010, 13:44   #12
szukajnemo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: po wczytaniu gry sim zniknął

Mój problem polega na tym, że jeden z moich simów nagle stał się niewidzialny i nie może się poruszać- cały czas stoi w miejscu. Proszę o pomoc
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.09.2010, 18:33   #13
Wajolka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: po wczytaniu gry sim zniknął

Hej Mam poważny problem ;/;/ Niedawno stałam się posiadaczką wszystkich dodatków do The Sims 3 Zainstalowałam itp i zaczęłam grać Moja simka poznała w Egipcie swoją miłość ,którą potem zaprosiła do domku no i po jakimś czasie się zakochali,pobrali się,wzięli ślub i doczekali się dzidziusia Wszystko ładnie,pięknie,ale zaczęły się problemy.... Simka wróciła do domu z podróży,ale coś nie tak było z jej simowym mężem;/ Mianowicie:na początku nie było jego wizerunku gdy wybierałam dla niego interakcję,w tym małym zielonym kwadraciku tez nie, w ogóle nigdzie;/ Myślałam,że jak wyłączę i włączę grę to samo się naprawi(kiedyś działało przy małych błędach),ale po ponownym włączeniu jego w ogóle nie było zniknął z rodziny,ale był w domu bo pojawiały się dymki ,które oznaczały jego obecność;/ Myślałam jak wyprowadzę się simką z dzieckiem i go zaproszę do domu to będzie ok... Przyszedł,zadzwonił-fakt,ale widać było dymki tylko;// Gdy chciałam go "usunąć" kodem to nie mogłam go złapać,jakby byl powietrzem;/ Do tego (może to wina tego samego błędu) nie mogę w grobowcach nic zrobić,nawet przejść przez otwarte drzwi;/ Pisze "Brak interakcji dla tego przedmiotu" czy jakoś tak .... A wcześniej wszystko działało bez zarzutu....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.06.2011, 12:09   #14
AdeleBlanc
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: po wczytaniu gry sim zniknął

Czytam ze z tym znikaniem simow to i bylo wczesniej? Ja myslalam ze to pokolenia robia blad bo ja wczesniej nie spotkalam sie z przypadkiem by mi sim zniknal dopiero po zainstalowaniu dodatku pokolenia. Sim wyjechal do Chin zniknal i nie moglam juz grac tym miastem a dzisiaj mi sie zrobilo ze wogole zniknelo menu opcji i nic nie moglam zrobic jeszcze raz instaluje gre bo nie wiem moze jakis blad mi sie wdarl podczas poprzedniej instalacji bo czasem tak bywa. W zasadzie ta gra ma duzo bledow a to denerwuje a znowu wracac do jedynki to tez mi sie nie chce.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2011, 11:23   #15
Anais
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: po wczytaniu gry sim zniknął

Też mam problem ze znikającymi simami. Mam zainstalowane wszystkie dodatki. Błąd pojawił mi się wraz z dzieckiem. Najpierw zniknął na jakiś czas jeden sim, teraz zniknęło mi dziecko! Sytuacja jest o tyle dramatyczna, że dziecko jest głodne, ryczy. Ikonka dziecka nadal jest widoczna po lewej stronie panelu, natomiast sima nie widać, nad miejscem, gdzie się znajduje wisi zielona chmurka (tak jakby cień kryształka). Simowie mogą dziecko podnieść z kołyski i nosić (wygląda to, jakby nosili powietrze), ale poza tym niemożliwa jest każda inna interakcja. Czy ktoś może zna rozwiązanie tego problemu?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.09.2011, 12:01   #16
jaja
 
Avatar jaja
 
Zarejestrowany: 14.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 185
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: po wczytaniu gry sim zniknął

Miałam tak po instalce pokoleń, z tym że u mnie na dziecku nie bylo zadnych interakcji możliwych. I ryk było słychac cały czas, beznadzieja.
Błędu nie dało się nijak usunąć, nawet grając ze starszych zapisów - ale możesz spróbować, jeśli masz. Możesz użyć też kodu moveobjects i przenieść tego sima; tak mi radzili, ale u mnie nie działało. Albo też w edycji miasta kliknąć na parcelę i postawić ją ponownie (bez usuwania), a jak to nie pomoże (zazwyczaj to pomaga na wiele innych bugów), usuniąć mozesz parcelę do biblioteki rodzin z całym domem, i postawienie ich ponownie.

Mi pomogło zainstalowanie najnowszego rozszerzenia do gry, czyli już ostateczność, dziecko odzyskałam i teraz jest już dorosłe
jaja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023