Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.05.2011, 23:10   #11
lagger
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nastrójnik "Zniesmaczony" i śmieci, których nie ma

Od razu to zrobiłem. Także nie pomogło.
Replikator żywności raczej też nie, to nie jego wina, bo nie był jeszcze używany.
A czy przeprowadzenie simów nie spowoduje usunięcie rzeczy jak np. Wehikuł Czasu, czy roślinek, które moja wampirka hoduje?

Ostatnio edytowane przez lagger : 13.05.2011 - 23:14
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.05.2011, 03:51   #12
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Nastrójnik "Zniesmaczony" i śmieci, których nie ma

Rośliny rosną nawet w opustoszałym domu. Nie miałam wechikułu, ale np. Aparat do produkcji nektaru zostaje na parceli i jest po wprowadzeniu. Zawsze też możesz zrobić kopię zapasową gry.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.05.2011, 07:44   #13
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nastrójnik "Zniesmaczony" i śmieci, których nie ma

Może spróbuj usunąć ten nastrójnik kodem?
Robisz to tak: wpisujesz kod testingcheatsenabled true i klikasz z wciśniętym ctrl'em na ten nastrójnik i go usuwasz. Tylko tu jest problem, bo nie wiem czy ten nastrójnik nie będzie powracać za każdym razem gdy Twoi Simowie będą wchodzić do kuchni... Ale spróbować możesz.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.05.2011, 20:09   #14
Ayla
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nastrójnik "Zniesmaczony" i śmieci, których nie ma

Też tak mam Za pierwszym razem simy krzywiły się i zatykały nosy przechodząc koło werandy. Nie wiedziałam co jest grane, żadnych śmieci tam nie było. Któregoś razu robiłam jakiś remoncik i przestawiając meble, ściany, podłogi znalazłam brudny talerz, który był tak jakby pod budynkiem i nie był dostepny w interakcji sprzątania. Przesunęłam go na stół, sim go umył i był spokój na jakiś czas. Teraz już od dawna mam taki problem w ogrodzie i najgorsze jest to, że to jest w miejscu, gdzie zawsze urządzam imprezy Jak goście się schodzą, to wszyscy po kolei zatykają nosy, machają rękami i są zniesmaczeni Nie wiem gdzie znowu coś leży i nie chce mi się przebudowywać domu, żeby znaleźć te śmieci. To jest błąd gry. Spróbuj poszukać jakiegoś bruda w tej kuchni, najlepiej w trybie kupowania/budowania poprzestawiaj wszystkie meble a nawet spróbuj skasować podłogę albo ściany. Może coś znajdziesz Powodzenia!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.05.2011, 19:38   #15
lagger
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nastrójnik "Zniesmaczony" i śmieci, których nie ma

Jak tylko wrócę do domu, do moich simów na pewno tak zrobię jak mówisz. Dzięki. Może to pomoże :]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.05.2011, 04:35   #16
Owl Finch
 
Avatar Owl Finch
 
Zarejestrowany: 22.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 728
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Nastrójnik "Zniesmaczony" i śmieci, których nie ma

Wehikuł itp. zawsze można wrzucić do wyposażenia sima.
A może gdzieś leży sterta brudnego prania, a nie masz w domu pralki?
Owl Finch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.05.2011, 07:45   #17
anjanka
 
Avatar anjanka
 
Zarejestrowany: 02.11.2010
Skąd: Gdzieś
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 349
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nastrójnik "Zniesmaczony" i śmieci, których nie ma

moja simka też się krzywiła ale zapomniałam że ona jest kucharką i czasami potrawy przynosi do domu i w plecaku gniją
__________________
Raz Dwa - Freddie już Cię ma
Trzy Cztery - Zaraz w drzwi uderzy
Pięć Sześć - Krzyż ze sobą nieś
Siedem Osiem - Myśl o swoim losie
Dziewięć Dziesięć - nie dla Ciebie sen
anjanka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.05.2011, 22:49   #18
lagger
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nastrójnik "Zniesmaczony" i śmieci, których nie ma

Cytat:
Napisał Ayla Zobacz post
Spróbuj poszukać jakiegoś bruda w tej kuchni, najlepiej w trybie kupowania/budowania poprzestawiaj wszystkie meble a nawet spróbuj skasować podłogę albo ściany. Może coś znajdziesz Powodzenia!
No więc, sprzedałem meble, zniszczyłem ściany, ogólnie zniszczyłem cały dom. Została sama pusta parcela. I zgadnij co? Nastrójnik nadal w tamtym miejscu się pojawiał, mimo, że niczego nie było :/

Widzę, że większość nie ogląda obrazka, który dodałem... Zwykle w nastrójniku w nawiasie jest pokazane co powoduje dany nastrójnik. W zniesmaczonym jest pokazane w nawiasie Sterta Śmieci. I tylko w tamtym miejscu. A więc sterta śmieci nie oznacza zepsute jedzenie w ekwipunku, czy spotkanie cuchnącego sima, czy brudny blat. Gdzieś niby leży STERTA ŚMIECI, których nie ma... >.>

Z tych wszystkich pomysłów jedyne co pomogło to przeprowadzka z tego domu do innego, a następnie natychmiastowy powrót. Jednak trochę za dużo jest zabawy z tym wszystkim i sim przez to traci bardzo dużo, ciężko zarobionych pieniędzy (nie korzystam z kodów, bo według mnie psują one tylko rozgrywkę :f). Z 400 tysięcy simoleonów, po przeprowadzkach w obie strony, mojej simce pozostało około 100 tysięcy... Fakt to też dużo, ale mimo wszystko strata tylu simoleonów trochę boli. Jeszcze przebolałbym, gdyby zabrało mi z 50 tysięcy... To się da nadrobić, ale 300 tysięcy?! Chyba jednak wolę się pomęczyć z tym nastrójnikiem, dopóki naprawdę w planach będę miał, żeby wyprowadzić simkę...

Mimo wszystko, dziękuję wszystkim za pomoc. I obyście Wy nigdy nie mieli takich irytujących błędów. :]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.05.2011, 06:16   #19
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Nastrójnik "Zniesmaczony" i śmieci, których nie ma

Jeszcze mi się przypomniało, że kiedyś na moją działkę spadł meteoryt. Zniszczył więszkość rzeczy i powstał z tego złom. Sim pozbierał część złomu, ale był nastrójnik "Sterta Śmieci" i simy nie mogły wyrzucić śmieci do kosza. Okazało się, że teoretycznie śmietnik także się zniszczył mimo, że wyglądał normalnie (taki błąd gry, bo przecież śmietnika i skrzynki na listy nie można skasować). Pomógł mi wtedy NRAAS, gdzie wybrałam opcję "Napraw wszystko" i wróciło do normy.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.05.2011, 10:15   #20
lagger
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nastrójnik "Zniesmaczony" i śmieci, których nie ma

U mnie meteoru jeszcze nie było :f
"NRAAS"? A co to takiego? Mógłbyś podać pełną nazwę tego programu? Bo jak wpisuję w google to wyskakują jakieś dodatki do Simsów. Chyba, że właśnie o to chodzi.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
błąd, nastójnik, zniesmaczony


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023