Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.12.2011, 17:17   #21
John_Doe
 
Avatar John_Doe
 
Zarejestrowany: 30.11.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zbiórka Simów

No właśnie i chyba tak zrobię Nie, wolałbym, żeby te domki mi nie przepadły, bo sporo było z nimi roboty, także spróbuję zagrać dalej, jak się da ^^
Ja też mam taką nadzieję, że nie będzie potrzebna. Odetchnąłem nieco z ulgą
Ach... No zobacz, nie wiedziałem o tym. A ten kod na pewno nie zepsuje mi gry? Bo coś tam kiedyś słyszałem, że kody też mogą coś spieprzyć, ale to chyba nieprawda, co? ^^ Dzięki za wyjaśnienie
Wierzę, że nie przepadali wtedy za twoją rodzinką ^^
Mam nadzieję, że właśnie tak było. Że nowa gra wszystko załatwi i będzie po kłopocie
Pewnie, że pomogłaś! Dzięki wielkie!
Wszystkim dziękuję, którzy starali się pomóc!

Ostatnio edytowane przez John_Doe : 17.01.2012 - 12:09
John_Doe jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.01.2012, 12:09   #22
John_Doe
 
Avatar John_Doe
 
Zarejestrowany: 30.11.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zbiórka Simów

No i znowu mam ten sam problem :/ Przez jakiś czas, kiedy grałem na nowej grze (również w Bridgeport) wszystko było ok. Zapisywałem na trzech oddzielnych save'ach. Ale błąd pojawił się znowu. Tym razem wszyscy zbierają się pod Jasnotą Ja już naprawdę nie wiem. Może wpadł komuś do głowy jakiś inny pomysł na rozwiązanie tego problemu. Bo nie chciałbym znowu zaczynać wszystkiego od początku i znowu i znowu i znowu... :/
John_Doe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2012, 15:37   #23
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zbiórka Simów

Spróbuj wtedy przeinstalować, bo z tego co czytałem, jeszcze tego nie próbowałeś robić. Chyba tylko to zostaje...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2012, 21:57   #24
malinka215
 
Zarejestrowany: 21.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 34
Reputacja: 10
Domyślnie Pół miasta na jednej parceli...

A więc mam następujący problem:
Bardzo dużo mieszkańców miasta znajduję się na parceli 'Zaplecze Kryształek Pikczers' czy jakoś tak. Usunęłam te parcelę, ale oni nadal tam stoją, częściowo na chodniku, a częściowo na trawie. Co za tym idzie nikogo nie ma w parku, ani na innych parcelach publicznych. Czy da się coś z tym zrobić? [img]http://

http://www.tinypic.pl/qregwg0fuer0[/img]
__________________

malinka215 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2012, 11:09   #25
John_Doe
 
Avatar John_Doe
 
Zarejestrowany: 30.11.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Masowa zbiórka Simów (schodzą się na jedną parcelę z całego miasta)

Powiem tak - w Bridgeport to już nic nie pomagało. Z tym miastem to jest chyba coś nie tak. Rozpoczęcie nowej gry nie pomagało. W jakim mieście jest to "Zaplecze", bo sobie nie przypominam? Jeżeli w Bridgeport to radzę się przenieść z grą do innego miasta. Mi to pomogło. W Sunset Valley czy obecnie w Moonlight Falls takie rzeczy się nie dzieją. Tylko w Bridgeport miałem taki problem.
John_Doe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2012, 06:50   #26
Kosia
 
Avatar Kosia
 
Zarejestrowany: 16.11.2012
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Masowa zbiórka Simów (schodzą się na jedną parcelę z całego miasta)

U mnie w Twinbrook Simowie tez sie zbieraja w jedno miejsce, ale, ale... zauwazylam, ze robia to, poniewaz w tym miejscu wystep daje akrobata/piosenkarz, to chyba jakis bug, bo nie widac wtedy sima dajacego wystep, w przypadku akrobaty widzialam tylko ten sloik na kase, a w przypadku piosenkarza mikrofon w powietrzu i sloik na kase?
Pomoglo jedynie zresetowanie parceli w nraasie, ale sadze, ze niedlugo simowie tez gdzies sie 'ulokuja' na nowo.
__________________
Baby, I'm a sociopath,
Sweet serial killer.
Kosia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.11.2012, 12:54   #27
John_Doe
 
Avatar John_Doe
 
Zarejestrowany: 30.11.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Masowa zbiórka Simów (schodzą się na jedną parcelę z całego miasta)

Takie cuda to się u mnie aż nie działy! No, ale działy się inne, więc może te mi rekompensowały brak takich jak u ciebie.
Mi pomagała gra w nowym mieście. Może warto spróbować.
John_Doe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.11.2012, 13:44   #28
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 569
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Masowa zbiórka Simów (schodzą się na jedną parcelę z całego miasta)

John_Doe - też tak miałam jakieś 2 lata temu. U mnie simy zbierały się pod Wodnikiem. Usunęłam nie tylko budynek, ale i parcelę, lecz problem nie zniknął! Co gorsza, gdy postawiłam płot, one przez niego przenikały!
Zmieniałam rodziny i u nich namolnie wyskakiwała interakcja, by tam pójść i nie dało jej się usunąć.
Mnie również pomogła zmiana miasta.
To chyba taki bug permanentny zapisu.

...a kilika tygodni później lapek mi padł.
__________________
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.11.2012, 14:21   #29
John_Doe
 
Avatar John_Doe
 
Zarejestrowany: 30.11.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Masowa zbiórka Simów (schodzą się na jedną parcelę z całego miasta)

To widzisz. U mnie jak był ten błąd to jeszcze miałem o tyle lepiej, że Simy (aktywna rodzina) nie chciały tam jeździć. Ale tylko dana aktywna rodzina. Też sądzę, że to jakiś bug, który już zostaje na stałe na zapisie i nie da się go w żaden sposób usunąć. Chyba tylko pomaga zmiana miasta - skoro ty, jako kolejna osoba to potwierdzasz.

Ach, współczuję lapka... Teraz już jest ok?
John_Doe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.11.2012, 16:13   #30
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 569
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Masowa zbiórka Simów (schodzą się na jedną parcelę z całego miasta)

Było wiele przejść z lapkiem, który już daaawno został sprzedany i gram na stacjonarce.

The sims 3: w krainie czarów i bugów
__________________
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023