Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.12.2008, 10:14   #61
adusiax3
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Historie z Bezludnej Wyspy - Wasze opinnie.

z bezludnej wyspy są fajnee ) Czego nie powiem o historii ze świata zwierząt ;(
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.03.2009, 12:25   #62
Pelasia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Historie z Bezludnej Wyspy - Wasze opinnie.

Bezludna Wyspa jest cool!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2009, 15:00   #63
Mizia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Historie z Bezludnej Wyspy - Wasze opinnie.

Czy ktoś mógłby napisać coś więcej i konkretniej o tej grze? Zamierzam kupić a nie wiem czy warto Jak wygląda gra - czy jest tylko tryb historii ? Jest to osobny twór simsowy tak? Co jest ciekawego? Czy można do niej ściągać dodatki z netu? I wszystko co wam jeszcze do głowy przyjdzie Z góry pięknie dziękuję
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.05.2009, 12:19   #64
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historie z Bezludnej Wyspy - Wasze opinnie.

Cytat:
Napisał Mizolec Zobacz post
Czy ktoś mógłby napisać coś więcej i konkretniej o tej grze? Zamierzam kupić a nie wiem czy warto Jak wygląda gra - czy jest tylko tryb historii ? Jest to osobny twór simsowy tak? Co jest ciekawego? Czy można do niej ściągać dodatki z netu? I wszystko co wam jeszcze do głowy przyjdzie Z góry pięknie dziękuję
Jeśli przejdziesz tryb scenariusza, odblokujesz całe otoczenie i będziesz mogła grać dalej według swojego gustu - czyli tak, jak w zwykłej dwójce. Gra, według mnie, jest warta kupna - z tym, że jak raz przejdzie się scenariusz, za drugim i trzecim razem nie jest już tak zabawnie. Po pewnym czasie przechodzenie scenariusza może nudzić, jednakże zostaje jeszcze swobodna rozgrywka, na szczęście Możesz też ją ulepszyć, ściągając dodatki z internetu (tylko włosy, makijaż i ubrania), przy czym musisz pamiętać, że muszą one być kompatybilne TYLKO I WYŁĄCZNIE z podstawą TS2, bo inaczej nie będą widoczne w Bezludnej Wyspie. Ciekawy jest tam przede wszystkim krajobraz: egzotyczne rośliny i drzewa, na których możesz zbierać kokosy/daktyle/banany/ziarna kawy; plaża, przezroczyste morze, gdzie łowi się ryby, bierze kąpiel czy pływa; szympansy, które można adoptować; hieny i jaguary, od czasu do czasu pojawiające się w dżungli.. długo by wymieniać. I tak, BW to oddzielny maxisowy twór - nie potrzebujesz do niego podstawy ani żadnych dwójkowych dodatków.
Co można tam robić? A no, na przykład:
- spać w szałasie, odwiedzić ciekawe miejsca (np. dżunglę, mnóstwo plaż, wyspę wulkaniczną, centrum naukowe, wioskę tubylców, gorące źródła, "oazę" z małpim drzewem i wiele innych), rozpalać ognisko, wspinać się po drzewach, przygarnąć szympansa (bawić się z nim, dawać mu buzi ), szukać muszelek i różnych przedmiotów na plaży, itp. Jest naprawdę ogrom interakcji i możliwości - nie sposób spisać wszystkie.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2009, 11:51   #65
tenebres
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Historie z Bezludnej Wyspy - Wasze opinnie.

A mój młodszy brat kupił sobie kiedyś tę grę w MM, więc zainstalowałam .
Muszę powiedzieć, że pomysł z misją jest ciekawy. Bardzo miło się przechodziło kolejne etapy gry, a finał był słodki ;D, tyle że zajęło mi to z godzinkę, a potem zrobiło się nieciekawie i lepiej wrócić do The Sims 2.
Ogólnie, najlepiej grę pożyczyć od kogoś na 1 wieczór, bądź ściągnąć z internetu <ciiiiii xd>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.07.2009, 13:57   #66
milna91
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Historie z Bezludnej Wyspy - Wasze opinnie.

A wiecie moze w jaki sposób da sie uwolnic np. Janine z wyspy? Czy ona musi juz tam zostac?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.07.2009, 19:53   #67
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historie z Bezludnej Wyspy - Wasze opinnie.

Cytat:
Napisał milna91 Zobacz post
A wiecie moze w jaki sposób da sie uwolnic np. Janine z wyspy? Czy ona musi juz tam zostac?
Masz na myśli główną bohaterkę, przygotowaną przez twórców gry? (dawno nie grałam, więc nie bardzo pamiętam imiona tych dwóch rozbitków). Jeśli tak, to niestety, ale simka, którą kierujemy, pozostanie na wyspie na zawsze. Jeśli grałaś Janiną, to nie ma opcji, żeby wróciła do domu - po prostu ta gra jest tak skonstruowana. Po ukończeniu scenariusza, odblokuje się tryb dowolnej rozgrywki i będziesz miała do dyspozycji całe otoczenie - zupełnie tak, jak w TS2.
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2009, 17:59   #68
Scuti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Historie z Bezludnej Wyspy - Wasze opinnie.

Cytat:
Napisał milna91 Zobacz post
A wiecie moze w jaki sposób da sie uwolnic np. Janine z wyspy? Czy ona musi juz tam zostac?
Zostanie, ten profesorek okaże się żądny bogactwa, potem są dwa różne zakończenia w związku z tym. Ona tam wygrywa, ble, ble, ble, dostaje to coś do zmieniania pogody (mam tą nazwę na końcu języka...), żeni się ze swoim wybrankiem i mieszkają już sobie razem na wyspie w tej chatce.

A tak według mnie to oprócz tego, że ta wyspa wcale nie jest bezludna i są to wyspy, a nie wyspa to gra jest ok. Wnerwiające jest tylko to, że kiedy przychodzimy do szamana to zawsze tam pada deszcz i nie można przygotowywać mikstur czy co to tam jest. Ale ogólnie to jestem tej gry wierną fanką.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.12.2009, 19:53   #69
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Historie z Bezludnej Wyspy - Wasze opinnie.

Moja opinia? Gra świetna, bardzo fajnie się grało^^ Przeszedłem całość, wybierając na profesorku opcję "Wypędź" (czy coś takiego). Polecam ;D

P.S.

Wie ktoś, co się stanie, jeśli kliknie się "Wynagródź"? Obecnie nie mam gry na kompie a jestem ciekawy. Brał ktoś kiedyś tę opcję?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.12.2009, 11:57   #70
Milou
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Historie z Bezludnej Wyspy - Wasze opinnie.

Sherlock, grałam w to jakieś miesiąc temu, ale powróciłam do dwójki. Tak się złożyło, że wybrałam to "Wynagródź", czy "Nagródź" (czy jeszcze inaczej, nie pamiętam) i... nasz Profesorek przemienił się w.. małe dziecko xD (albo niemowlę, w każdym razie coś z tych dwóch).
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bezludnej, gra, historie, opinnia, wyspy


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023