Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.08.2013, 14:46   #131
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał Don Zobacz post
Cicho, moze nie bedzie tak zle
Screeny zawsze sa troche podkoloryzowane, moze na zywo paradoksalnie gra wyglada lepiej
To są screeny z faktycznego gameplay'a, więc nic nie jest podkoloryzowane. A najgorsze, że został rok do premiery (niecały) i już pewnie niewiele się zmieni. W końcu TS3 niecały rok od premiery wyglądało tak:
http://www.youtube.com/watch?v=sgzUq4d78ko

Nie będę ukrywał, jestem zniesmaczony tymi screenami. 4 lata oczekiwania na TO? Miał być zupełnie nowy silnik graficzny, a mamy recykling The Sims 2 i 3. Pewnie znowu te same meble, te same animacje i mnóstwo rabbit holes. Czekam na Gamescom w nerwach...
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.08.2013, 15:04   #132
EFF
 
Avatar EFF
 
Zarejestrowany: 11.09.2012
Skąd: New York
Płeć: Kobieta
Postów: 52
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Mi tam simsy się średnio podobają, strasznie przypominają ts1. Mam tylko nadzieje że dadzą w końcu dużo ubrań jak to było w ts2 i fryzur. Jeśli bd otwarty świat tak jak w 3 to już bd się bardziej zastanawiać nad kupnem. Na razie nie wiem, bo trudno coś powiedzieć jak się nie wiele wie, ale jak dadzą zwiastun i screeny to bd ok.!
EFF jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2013, 15:07   #133
Nicollo
 
Zarejestrowany: 04.08.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 10
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Screeny mnie powaliły ( w pozytywnym sensie)! Już nie mogę doczekać się kiedy odpalę grę po raz pierwszy Grafika jest wg mnie bardzo przyjemna, a interfejs dosyć intuicyjny. Te edycje każdej partii ciała też wyglądają ciekawie. Zawsze w Simach brakowało mi tego: http://i.imgur.com/pee0JbS.jpg , czyli, że można usiąść ze znajomymi przy drinku i pogadać
Nicollo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2013, 15:40   #134
lizzielovesit
 
Avatar lizzielovesit
 
Zarejestrowany: 13.11.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 314
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Ou.
Jakoś mi się nie podobają simowie :/ Wyglądają jak Ci z facebookowej wersji The Sims.
Spodziewałam się czegoś, co mnie powali na kolana. Grafika? No błagam. Te postacie są jakieś takie jak pomalowane markerem. Wg mnie o wiele lepiej się prezentuje The Sims 3. No i ten czarny interfejs czy coś tam.
Ble.
A jedyne co mnie zachęca to możliwość dowolnego kształtowania ciała. Ale przecież nie kupię gry tylko dlatego, że mogę zrobić simce talię jak u Beyonce No i wygląd miasta, ładnie im wyszło.
__________________
Czarnym kotom, z plakatu
Fajnie jest na słońcu.

Ostatnio edytowane przez lizzielovesit : 15.08.2013 - 15:43
lizzielovesit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2013, 15:58   #135
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Przepraszam, ale na temat grafiki to wypowiem się wprost:

Na co oni chcą to wydać, na kalkulatory kieszonkowe?
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2013, 16:24   #136
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Osobiście mam mieszane uczucia. Włosy wyglądają okropnie, ale kształtowanie ciała tą siateczką wygląda na udany pomysł. Twarze Simów wyglądają nawet fajnie, tylko skórka mi się nie podoba. Grafika ogólna wyglądałaby nawet przyjemnie, ale jest moim zdaniem zbyt cukiereczkowa, za jaskrawa i kolorowa, bardzo mi się kojarzy z tymi akcesoriami Katy Perry do trójki... No sama nie wiem, ale choćby nie wiem co, to gry nie kupię, za drogie są te Simsy, pora zastopować. Szkoda, że nie będę miała możliwości obejrzenia tej gry, bo nikt poza mną ze znajomych w to nie gra, ale może to i lepiej. Musiałabym pewnie pod same Simsy kupować nowego kompa, także ja kończę na trójce.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2013, 16:46   #137
Add.
 
Avatar Add.
 
Zarejestrowany: 28.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

jak ja się dawno nie udzielałam na tym forum! <3
ja powiem tak: jestem zaskoczona, ale pozytywnie. Wnętrza troszeczkę przypominają mi ts3. Jedyne co mi się nie podoba to fryzury, uważam że te tekstury są słabe. I w sumie to wszystko jest takie kreskówkowe Cała reszta mnie zachwyca i naprawdę nie mogę się doczekać aż pojawi się więcej zdjęć, zwiastuny itd. Jestem zakochana w tej grze, haha
Add. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2013, 17:24   #138
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Bardzo fajnie, że coś się pojawiło przed czasem
Nie podoba mi się interfejs. Mam nadzieję, że będzie całkiem inny, bo ten jest taki porozbijany po całym ekranie, położenie poszczególnych elementów pozmieniane nie wiem po co, bo było dobrze jak było.
Sama grafika mi odpowiada, a jak jeszcze fani zabiorą się za robienie dodatków, to będzie świetnie Ciekawi mnie tylko, jakie wymagania będzie miała gierka, oby jakieś znośne...
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2013, 17:46   #139
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Osobiście mam mieszane uczucia. Włosy wyglądają okropnie, ale kształtowanie ciała tą siateczką wygląda na udany pomysł. Twarze Simów wyglądają nawet fajnie, tylko skórka mi się nie podoba. Grafika ogólna wyglądałaby nawet przyjemnie, ale jest moim zdaniem zbyt cukiereczkowa, za jaskrawa i kolorowa
Zgadzam się z anie. Również mam mieszane uczucia, chociaż ja pewnie grę kupię. Ktos tu pisał, że te simy kojarza się z wersją na fejsbuka i miałam to samo skojarzenie. Nie podobają mi sie fryzury, są jakieś takie plastikowe jak u ludzikow w klockach lego albo jak ulepione z plasteliny.
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2013, 18:17   #140
asimka97
 
Avatar asimka97
 
Zarejestrowany: 09.04.2010
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 25
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

I znowu ta dyskusja... To samo było przy trojce. No ale cóż się dziwić. Producenci mogli by się bardziej postarać z grafiką. Strasznie chciałabym żeby to gra zapewniła nam realistyczność gry, a nie my modyfikowanymi dodatkami. Szczególnie przy filmach. Wszystkie opcje brzmią tak, że aż leci ślinka. Tylko cały efekt psuje ta grafika. Wygląda to jak The sims 3:Lets play na smartfona. Cieszę się jednak, że Sims 4 będzie tworzone ze studiem Maxis. Odkąd do trójki doszło Maxis, zobaczcie jakie fajne dodatki wyszły: Studenckie życie, Rajska wyspa - według mnie najciekawsze dodatki; bo tak szybko się nie nudzą. Nie mówiąc już o dodatkach w jedynce w które dotychczas mam przyjemność grać - Abracadabra, Gwiazda (w trójce strasznie zepsuli grywalność imitacji tych uzupełnień). Mam nadzieję, że to tylko szkic, a nie gotowy pomysł. Miło by było odejść od dwójki ze świadomością, że nic się przy tym nie straci.

PS. Myślę, że graficy są bardziej obcykani w tworzeniu architektury niżeli postaci. Ewidentnie widać to w każdej z części. Domy i cała reszta - piękne. Postacie - do bani.

PS2. Czy tylko ja uważam, że to logo jest strasznie banalne i dziecinne?

Ostatnio edytowane przez asimka97 : 15.08.2013 - 18:22
asimka97 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023