Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.06.2004, 16:39   #511
Gumka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mój sim właśnie padł ofiarą sims_świnki,Jakieś 20min temu przyszła do mnie sprzątaczka i usłyszałam coś dziwnego.Potem zobaczyłam jak dziecko sim wydaje te dziwne dzwięki i jak przykłada ręce do buzi żeby nie nakichać na mamusię,ale to nic nie dało mama się zaraziła!A tak kąkretnie powiedzcie co mam robić?!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.06.2004, 19:31   #512
czarnablondi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mi tez sie cos zdarzyło, nie wiem czy to jest smieszne ale i tak poweim....moja simka znalazła sobie prace kiedy samochód przyjechał simka wlazła do samochosu a kiedy on odjechał simka sie pokazała, a wtedy kiedy ona miała przyjechac dostała kase za nic...dziwne ale fajne dostawała kase za nic i to codziennie, ale jak zmieniłam prace to juz sie skonczyło hehe
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2004, 15:21   #513
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by czarnablondi@Jun 16 2004, 07:31 PM
mi tez sie cos zdarzyło, nie wiem czy to jest smieszne ale i tak poweim....moja simka znalazła sobie prace kiedy samochód przyjechał simka wlazła do samochosu a kiedy on odjechał simka sie pokazała, a wtedy kiedy ona miała przyjechac dostała kase za nic...dziwne ale fajne dostawała kase za nic i to codziennie, ale jak zmieniłam prace to juz sie skonczyło hehe
Ja tak tez kilka razy mialam...Byl znacxzek ze byl w pracy i kliknelam na niego i sie pokazal..I nie zarobil..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2004, 18:41   #514
Dominika100000
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A wiecie co mis ie w simach stało.Grałam sobie w TSG i mój sim siedział przy kompie.A gdy wstał z krzesła był prawie niewidzialny.WIdac było tylko jego dłonie i głowe
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2004, 19:47   #515
C*H*O*M*C*I*O
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moje simka była gwiazdą i po nieudanym koncercie kłóciła się z mężęm.Mąż wyciągnął z lodówki szampana i ją zabił butelką.Jak to możliwe?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2004, 21:04   #516
likagirl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Chomcio ja ci odpowiem:
TO JEST NIE MOŻLIWE
I wątpie że prawdziwe wiec pamiętaj w tym temacie nie wymyslamy dziwnych historii tylko mówimy je na faktach.Pozatym gdyby to było prawdą watpię że byś nie zrobił ani jednego zdjęcia.A więc kolego nie bajeruj nas

Ps.Wróciłam ^_^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2004, 16:36   #517
Zong
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

1.Moja simka nie zajmowała się dobrze dzieckiem. Pewnego dnia przyszła opieka społeczna. Była przy schodach(dziecko było na 2 piętrze). Ja kasuję schody. Ta rozgląda się... I nagle się teleportuje! :o Bierze dziecko, a ja buduję wokół niej ściany, tak aby nie mogła wyjść. Ztamtąd też się teleportuje. I spokojnie sobie wychodzi z mojego ekranu widzenia
(wtedy nie miałam jeszcze wogóle dodatków)
2.Miałam psa. On obsikał skrzynkę, kiedy w niej był rachunek. Sim wyjmuje go, a z niego leci jakaś woda... <_<
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2004, 20:11   #518
Szynszyl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zong, pies sikal w tym samym czasie co sim wyjmowal rahunek? (bo jesli tak to po prostu pojawily sie siki psa)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2004, 21:21   #519
Lori Benetoun
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A kiedy moja Samantha Simolleon i jej koleżanka Alanis Morisette grały sobie w ten tenis w światówce,to piłeczka z kortu wyleciała,i kiedy chciałam,żeby Samantha ja wzięła,stanowczo odmówiła,i pisało że jest w złym nastroju,i jak ona(samntha) poszła coś zjeśc do siebie do domu,to Alanis wzięła piłeczkę(po jakimś czasie)m i grała sama ze sobe,i jechała taka muzyczka,że omało się nie popłakałam,bo ta muzyka była taka wrażliwa..... :unsure: :unsure:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2004, 10:21   #520
Gumka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Gumka@Jun 16 2004, 05:39 PM
Mój sim właśnie padł ofiarą sims_świnki,Jakieś 20min temu przyszła do mnie sprzątaczka i usłyszałam coś dziwnego.Potem zobaczyłam jak dziecko sim wydaje te dziwne dzwięki i jak przykłada ręce do buzi żeby nie nakichać na mamusię,ale to nic nie dało mama się zaraziła!A tak kąkretnie powiedzcie co mam robić?!
Czy ktoś mi odpowie na ten post który napisałam kilka dni temu?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023