Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.05.2012, 11:31   #1
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Cool Oceń administratora/moderatora część druga!

Spełniając prośbę naszych jakże kochanych userów (ehehehe wazeliniarstwo z premedytacją!) zapraszam wszystkich użytkowników forum thesims.pl do ankiety. Bardzo proszę o uzasadnienie swojego zdania! Dziękuję.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.05.2012, 12:32   #2
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

dlaczego w ankiecie nie ma Henryka?
__________________


I found my own way... :]
neville jest offline  
stare 12.05.2012, 12:59   #3
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Centa, chyba możesz edytować opcje ankiety, nie?

Myślę, że dobrze byłoby zapytać też o ogólną ocenę administracji.
Liv jest offline  
stare 12.05.2012, 13:06   #4
Lia
 
Zarejestrowany: 26.03.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Kobieta
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Ankieta jest z deka źle skonstruowana. Poza jednym pytaniem otwartym, gdzie każdy pisze co mu w duszy zagra, powinno być kilka pytań zamkniętych, niektóre z opcją wyboru wielokrotnego. Tylko tak skonstruowane badanie pozwoli na obiektywną ocenę każdego moderatora i administratora.

Widziałam odpowiedzi poprzedniej ankiety i niektóre wołały wręcz o pomstę do nieba (pomijam same kropki...). To właściwie nic nie mówi. Niektórzy nie byli do końca na tak/nie (przynajmniej ja niektóre opinie tak odebrałam), więc pytanie tego typu też się powinno znaleźć przy każdym użytkowniku. Oraz czy widzi daną osobę dalej na stanowisku czy może nawet na wyższym (albo odwrotnie - degradacja)? Do tego brakuje - jak napisała Liv - ogólnej oceny administracji. I tu też przydałyby się pytania zamknięte, a nie jedno otwarte. Wolna amerykanka... To nie jest dobry sposób na pomiar.

Ot, takie spostrzeżenia na szybko.
Lia jest offline  
stare 12.05.2012, 13:10   #5
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

bo Henryk jest nieaktywny praktycznie

ogolna ocene administracji moge dodac, ale po kiego wala jakies pytania zamkniete i wielokrotnego wyboru to nie wiem, przepraszam. to po prostu ankieta, gdzie kazdy moze ocenic prace danej osoby i nie widze sensu w przedluzaniu jej i wymyslaniu cudow na kiju.
niech kazdy pisze, co mu sie podoba, ma do tego prawo.

tyle ode mnie.
 
stare 12.05.2012, 13:27   #6
Lia
 
Zarejestrowany: 26.03.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Kobieta
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Jeśli nie wiesz po co - poczytaj, poszerz swoją wiedzę. Ankietę może stworzyć każdy, ale żeby była jak najbardziej wiarygodna/pomocna i spełniała swoją funkcję, powinna być skonstruowania poprawnie. To nie są "cuda na kiju" czy moje wymysły, tylko ogólne zasady tworzenia ankiet. Zresztą napisałam to wszystko w poprzednim poście, m.in. dlaczego tak, a nie inaczej.
Lia jest offline  
stare 12.05.2012, 13:52   #7
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

jak dla mnie jest skonstruowana poprawnie, jezeli dla ciebie nie to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. nikogo nie zmuszam do wypowiadania sie w niej to nie jest ankieta badawcza do pracy naukowej, a luzne pytanie na forum o simsach. ale nie przejmuj sie, zawsze mozesz zrobic swoja i wkleic ją w temat. pozdrawiam!
 
stare 12.05.2012, 14:07   #8
Lia
 
Zarejestrowany: 26.03.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Kobieta
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Eckhm, ja nie się przejmuję (znowu mylnie wywnioskowałaś). Jeśli to miała być ironia, to odnoszę wrażenie, że nie można tu w ogóle konstruktywnie krytykować czy zgłaszać własnych uwag, bo od razu są one zbywane bez wzięcia pod uwagę czy choćby konkretnego przemyślenia. Ankieta nie musi być stworzona poprawnie tylko do celów naukowych.

Chciałam pokazać, że można lepiej ocenić czyjąś pracę, jeśli ankieta będzie bardziej szczegółowa. No ale jak Wam to pasuje i wystarcza, to kończę dyskusję.
Lia jest offline  
stare 12.05.2012, 14:12   #9
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

alez mozna! co wiecej wzielam je pod uwage i przemyslalam. i stwierdzilam, ze wszystko z ta ankieta w porzadku. wiec to chyba roznica pogladow, no nie wiem.
pasuje i wystarcza, a jak komus nie, to moze to zawsze dopisac. im wiecej zdan w ankiecie tym lepiej!
 
stare 12.05.2012, 14:13   #10
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Za pierwszym razem była taka sama ankieta (chyba) i spełniła swoją rolę. Nie każdy musi być kategorycznie na "tak" lub "nie". Mamy pisać, co nam się podoba, a co nie. Skoro wszyscy już powiedzą, co im w duszy gra, to po co więcej niepotrzebnych pytań?
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023