Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.01.2015, 21:38   #1
lauraszostek
 
Zarejestrowany: 19.07.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 5
Reputacja: 10
Mad Nie mogę uruchomić żadnej rodziny!!!

nie mogę uruchomić żadnej rodziny ani parceli!! i tak stało się w 25 godzinie grania po edytowaniu ubioru simki nagle DUP i się wyłączyło! bardzo proszę o pomoc i jakby co to simsy są orginalne i prosto ze sklepu prrooszęę pomocy!!!
lauraszostek jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.01.2015, 08:57   #2
Hatori
 
Zarejestrowany: 01.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 44
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić żadnej rodziny!!!

Może masz za słaby komputer? Możesz robić rodzinę? Ile masz The Sims 2? Po 25 godzinach grania bez przerwy, czy ogólnie? (wybacz za pytania, może nawet głupie czyimś zdaniem ) Z tego co wiem, mój brat miał na laptopie The Sims 3, i nie mógł robić rodziny, gdyż po pewnym czasie gra mu się wyłączała. Okazało się, że to przez to, iż ma za słaby komputer... Masz kupione TS2, czy hakowane...?
Hatori jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2015, 09:18   #3
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić żadnej rodziny!!!

Per Yuki pytanie dotyczy gry TS4 a nie TS2

lauraszostek czy wcześniej już edytowałaś ubiory simów i czy wówczas były jakieś nieprawidłowości w działaniu gry? Czy masz jakieś modyfikacje w grze?
Na początek możesz spróbować naprawić grę wybierając odpowiednią opcję po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na okładkę gry w bibliotece gier Origin. Jeśli to nie pomoże, najlepiej chyba będzie odinstalować i zainstalować grę od nowa.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2015, 12:36   #4
lauraszostek
 
Zarejestrowany: 19.07.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Per Yuki Zobacz post
Może masz za słaby komputer? Możesz robić rodzinę? Ile masz The Sims 2? Po 25 godzinach grania bez przerwy, czy ogólnie? (wybacz za pytania, może nawet głupie czyimś zdaniem ) Z tego co wiem, mój brat miał na laptopie The Sims 3, i nie mógł robić rodziny, gdyż po pewnym czasie gra mu się wyłączała. Okazało się, że to przez to, iż ma za słaby komputer... Masz kupione TS2, czy hakowane...?
Tak jak mówiłam gra jest ze sklepu i nie jest hackowana. Grałam ogólnie 25h. Mam SIMS 4 od świąt a laptop jest nowy ma dopiero 2 tygodnie.

Cytat:
Napisał Irbis Zobacz post
Per Yuki pytanie dotyczy gry TS4 a nie TS2

lauraszostek czy wcześniej już edytowałaś ubiory simów i czy wówczas były jakieś nieprawidłowości w działaniu gry? Czy masz jakieś modyfikacje w grze?
Na początek możesz spróbować naprawić grę wybierając odpowiednią opcję po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na okładkę gry w bibliotece gier Origin. Jeśli to nie pomoże, najlepiej chyba będzie odinstalować i zainstalować grę od nowa.
Tak, edytowałam już ubiory nie raz i zawsze było wszystko OK. Mam tylko zestaw świąteczny. Próbowałam naprawić to w origin i nic to nie dało

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 03.01.2015 - 14:02
lauraszostek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2015, 14:18   #5
Hatori
 
Zarejestrowany: 01.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 44
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić żadnej rodziny!!!

Cytat:
Napisał Irbis Zobacz post
Per Yuki pytanie dotyczy gry TS4 a nie TS2
Wybacz, ja mam 2, dlatego też myli mi się Ale grałem we wszystkie prócz 4 8) Może jest jaki błąd w kodzie gry... Wracając do problemu, to robiłaś coś z kodem gry? Edytowałaś go, czy coś?
Hatori jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2015, 14:23   #6
syska
 
Zarejestrowany: 03.01.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie

Podbijam do tematu, stało się to wczoraj jak moja siostra przebierała simkę w grze. Myślałyśmy że trzeba wyłączyć grę i od nowa włączyć ale to nic nie dało, odinstalowanie gry także nic nie dało. Chyba spróbuję zainstalować grę na drugim laptopie żeby upewnić się czy wina tkwi w grze czy w laptopie siostry. ( gra oryginalna jest)

Cytat:
Napisał Per Yuki Zobacz post
Wybacz, ja mam 2, dlatego też myli mi się Ale grałem we wszystkie prócz 4 8) Może jest jaki błąd w kodzie gry... Wracając do problemu, to robiłaś coś z kodem gry? Edytowałaś go, czy coś?

Jaki kod gry? gdzie on jest?

@Hefalump: Nie pisz posta pod postem

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 03.01.2015 - 15:41
syska jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2015, 15:06   #7
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,134
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić żadnej rodziny!!!

Cytat:
Napisał syska Zobacz post
Myślałyśmy że trzeba wyłączyć grę i od nowa włączyć ale to nic nie dało, odinstalowanie gry także nic nie dało.
Co rozumiesz przez "nic nie dało"? Tzn., że potem próbowałaś ponownie przebrać sima i znowu cię wywaliło?

Cytat:
Napisał syska Zobacz post
Jaki kod gry? gdzie on jest?
Hmmm, wszędzie Cała gra to jeden wielki kod.

Myślę, że to ogólny błąd gry i może kiedyś EA wypuści łatkę, która to naprawi. Ale jeszcze możecie spróbować kompletnej reinstalacji, tzn. pobierzcie CCleaner , zainstalujcie go, w "narzędzia" odinstalujcie grę, potem przeskanujcie rejestr (pod "integralność rejestru" zaznaczcie wszystkie możliwości), wyczyśćcie go (chyba, że macie TS2, wtedy odznaczcie pliki z nim związane), a potem spróbujcie ponownie zainstalować grę.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2015, 15:11   #8
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić żadnej rodziny!!!

Cytat:
Napisał Hebe Zobacz post
Myślę, że to ogólny błąd gry i może kiedyś EA wypuści łatkę, która to naprawi.
Przypomniało mi się, że wczoraj po zmianie ubioru sima gra zawiesiła mi się, a potem wyłączyła, więc pewnie masz raję, że to ogólny błąd.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2015, 15:15   #9
syska
 
Zarejestrowany: 03.01.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić żadnej rodziny!!!

To znaczy, włączyłyśmy grę i jak chciałyśmy uruchomić jakąś rodzinę to gra ładowała się przez chwilę i z powrotem wyrzuciło na główną mapę z rodzinami.
Wygląda na to że Origin ma w pamięci zapisy wszystkie, bo instalacja była kompletna.

Jeśli oni "kiedyś" wypuszczą łatkę na ten błąd to w takim razie wyrzuciłam pieniądze w błoto na taki prezent
syska jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2015, 15:25   #10
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,134
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomić żadnej rodziny!!!

Cytat:
Napisał syska Zobacz post
To znaczy, włączyłyśmy grę i jak chciałyśmy uruchomić jakąś rodzinę to gra ładowała się przez chwilę i z powrotem wyrzuciło na główną mapę z rodzinami.
I tak się dzieje na wszystkich zapisach?

Cytat:
Jeśli oni "kiedyś" wypuszczą łatkę na ten błąd to w takim razie wyrzuciłam pieniądze w błoto na taki prezent
A trzeba było kupić TS2, ta gra prawie nigdy nie sprawia kłopotów, a sama rozgrywka jest o wiele ciekawsza

Co do EA, to nie spodziewaj się po nich zbyt wiele, o ile się nie mylę, to dwa lata z rzędu byli okrzyknięci najgorszą firmą z USA (teraz jakoś się wywinęli).
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023