Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.10.2014, 15:43   #41
Weraxera
 
Avatar Weraxera
 
Zarejestrowany: 21.09.2014
Skąd: Ostróda
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by orka Helena

Słodkie różowe kotki
__________________
Weraxera jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.10.2014, 16:40   #42
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by orka Helena

Zatoka Anglera. Skąd pomysł na taką nazwę?
Już chyba nie muszę mówić, że wszystkie simy i simki są śliczne?
Widzę na 4 zdjęciu przedstawiającym Martę sklep z lodami. Czyżby nawiązanie do The Sims 3? Rafał... bardzo ładny z niego sim i te uszy. Jak prawdziwy elf, a Robaczek to już w ogóle. Też miałem taki przypadek, że zamiast kot być samcem stawał się kobietą i na odwrót. Dwójkowe animacje również mi się podobają, a zwłaszcza kiedy simy są radosne. Bardzo dobrze, że Natalia przeprosiła Martę. W końcu należało się jej. Może Natalia poroniła, bo jest na coś chora. Z tego co pamiętam przy 1 ciąży też prawie poroniła. Ania strasznie przypomina moją siostrę z twarzy. Może Rafał zamiast zostać burmistrzem, mógł zostać pokojówkiem? Na ślubie Rafała i Sary widzę także Ritę. Jak przeniosłaś osoby z Miłowa. Chyba nie w taki sposób jak można przez grę? Jeżeli tak to radzę Ci zajrzeć do tego tematu.
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=63136
Z tego co widzę bycie burmistrzem nie służy Rafałowi. Domy jakie śliczne. Widzę, że umiesz budować. Kobieta zmienną jest. Chodzi mi tu o Kasandre. Don rzucił ją przed ołtarzem i potem była na niego wściekła. Jednak znowu chciała z nim wziąć ślub. I po co Natalka wróciła do Kamila? Głupia jest, a może obydwoje nie chcieli sprawiać więcej bólu dzieciom? To teraz Robaczek powinien się nazywać Robaczkówka? XD U Ciebie chyba jeszcze żaden sim nie umarł ze starości (poza Mortimerem). Trochę pusty ten cmentarz. Żadnych drzew tylko groby.
Trochę długi ten komentarz. Czekam na dalsze losy!!
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2014, 19:26   #43
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by orka Helena

O MÓJ BOŻE!
Jakiś czas temu wpadłem do tego tematu przelotem podczas mijanki TLK Puerto Rico-Ustrzyki Górne i nie miałem czasu zostać na dłużej, ale teraz nadrobiłem całość.
Ogórki wspaniała rodzina! Blondi i Ruda to mój faworyt, szkoda, że ta pierwsza przysmażyła tyłek w kuchni. Tak btw, to może wymień kuchenkę, bo simowie nie mają co robić tylko przypalają żarcie... I bajeczny ślub Siwej i Rafała omg... Strój pani Mikołajowej i strój-nie-wiem-kogo świetny! Dodatkowo uwielbiam simów z Miłowa, siostry Kaliente to moje fav u mnie. Czekam na więcej plixxx!!!
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 15:35   #44
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by Ata

Dzięki wam za komentarze! Mam dzis cholernie dużo czasu, więc wstawiam nową rodzinę. Stwierdziłam, że spróbuje zrobić Legacy Challenge, tak powstała Bronka Norman ^^ Postaram się zrobić jej mega dużo dzieci, żeby było w czym wybierać xD

i takie info do porpzednich odc - photobucket mi zwariował i nie widać moich zdjęć w tematach :C no trudno, ten kto przeczytał to przeczytał. Jak ktoś koniecznie chce popatrzeć na poprzednie zdj to wystarczy kliknąć "wyświetl obraz" i wtedy działają bez zarzutów -___- jak teraz tez sie tak odwali, to zmienie hosting. btw znacie jakies dobre hostingi, na których można wrzucać bardzo dużo zdjęć? oprócz imgura





Od czegoś trzeba zacząć xD









zaczynamy szukać męża! Bronka poznaje Urbana



chyba sie jej spodobal xd







niestety Ubran to nie to czego szukam, ma słabe geny i ogólnie jest brzydki. czas poznać nowych sąsiadów ^^







i kolejnych



blondaskowi się to nie spodobało i pobił Bronke -___-



a Bronka mu oddała



ale potem przeprosiła





Jerzy się mści xD



Urban dzwoni jak widać



i uwaga uwaga po kilku dniach grania w koncu przyszedł ktoś sensowny! listonosz!











dzięki Jerzy za robaki



animacje w dwójce



i listonosz again



Roman [bo tak się listonosz nazywa] wprowadził się do domu Bronki i został jej oficjalnym chłopakiem ^^ Dodał do rodziny 19 000 simoleonów, więc rozbudowałam jej trochę dom. Szkoda tylko ze listonosz ma aspiracje romansowania, nie mam pojęcia co z tym zrobię :/



starania o potomka :>





Listonosz po metamorfozie, ma ładne geny.



I rozbudowany dom! Zastanawiam się czy go nie pokazać w dziale z domami, bo całkiem mi się podoba.



To by było na tyle od Bronki Norman i listonosza. Nie wiem czy ktokolwiek będzie chciał czytać jej losy, dowiedziec się czy zaszła w ciąże i co się stanie z Romanem. No bo jeśli nie to myślałam też żeby wstawić losy rodzeństwa, albo Pani Jakub.

Rodzeństwo







I Pani Jakub



No sama nie wiem co będzie ciekawsze ://

Anyway, enjoy! Bo prędko odcinka nie będzie [szkołaszkołaszkoła ]
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 15:42   #45
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by Ata

Śliczna ta Bronka. Legacy challenge może być fajne, więc ja chętnie obejrzę! Pan listonosz mógłby być jakimś wilkołakiem czy coś, tylko imię mu trochę przeszkadza w karierze filmowej. >D Pani Jakub to jakiś nieudany eksperyment czy coś?
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2014, 16:23   #46
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by Ata

OO widzę, że rozpoczęłaś Legacy Challenge. Ja już wykonuję ten challenge po raz 5, bo poprzednie rodzinki albo się kasowały, ale błędy w mieście itd.
Mam nadzieję, że Bronka przejmie nazwisko po mężu.
Czekam na dalsze opowiadania.
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2014, 13:30   #47
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by Ata

Uuu nowy wątek! Śliczna jest ta rudzia, wydaje się taka sympatyczna z buźki. I ma przeuroczy, BRUDNY nosek. No i na szczęście udało jej się trafić w końcu na jakąś dobrą partię (ugh, ci miastowi są naprawdę ohydni), a listonosz no, no. Już się nie mogę doczekać jak będzie wyglądał ich bachor.

Co do rodzeństwa, cóż... wyglądają zupełnie inaczej. Nigdy bym nie powiedział, że są spokrewnieni, ale nevermind. Pani Jakub to jakieś monstrum widzę... coś a'la Nervus z Dziwnowa?

Ja chcę kontynuację Bronki i listonosza!

Edit: omg, teraz dopiero widzę, ile ja tych "" nastawiałem. >D

Ostatnio edytowane przez FresH : 30.10.2014 - 13:32
FresH jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.11.2014, 12:45   #48
Weraxera
 
Avatar Weraxera
 
Zarejestrowany: 21.09.2014
Skąd: Ostróda
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by Ata

Historia Bronki naprawdę fajna Następny odcinek niech będzie o niej i o Pani Jakub
__________________
Weraxera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2014, 21:41   #49
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by Ata

Dziękuje wszystkim za komentarze! >D Nie wstawię dalszej części losów Bronki, bo mi jakoś zaginęła ta simka.
Ogólnie myślałam, by wrzucić następne pokolenie Ogórków, bo trochę nimi grałam. Porobiłam im nawet zdjęcia, 10 punktów dla tego kto odgadnie wszystkich. xD
















Enjoy, odcinek pojawi się trochę później, a na zachętę możecie mi dać trochę reputacji, albo naskrobać komentarz >D
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2014, 21:56   #50
xheyanna
 
Avatar xheyanna
 
Zarejestrowany: 23.07.2013
Skąd: podkarpacie
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 241
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by Ata

oja oja oja ! nie moge za dużo napisać, bo wiem więcej niż wszyscy, ale mega się jaram i nie mogę się już doczekać odcinka ! ZATOKA I OGÓRKI POWRACAJĄ
__________________
xheyanna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023