Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.06.2010, 11:41   #1
HrHr
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Witam, normalnie zamieściłbym ten problem w temacie z serii "Masz pytanie - zadaj je tu.", jednak te tematy znajdują się w działach traktujących o dodatkach. Moja Simka (aww, jak to brzmi) w czasie zaręczyn zawsze dostaje złe wspomnienie z napisem: "Och, nie wiem, czy to był naprawdę dobry pomysł dla takiego Sima jak ja". Tak było również z Simem, ale podczas małżeństwa - wystarczyło zmienić mu Aspirację (miał pragnienie romansowania). U niej to nie pomaga, miała "poszukiwanie przyjemności", a teraz "pragnienie stworzenia rodziny" i dalej jest, tak jak było. Co odpowiada za to udane wspomnienie? Jeśli ma to znaczenie jest biseksualna, stworzona jako studentka, ma kontakt na 100, pełną chemię, najlepszy poziom randki z Simem (ogółem wszystko perfect i pozostało tylko się zaręczyć).



Jakoś udało mi się go rozwiązać, ale nie wiem dokładnie w jaki sposób, ponieważ wykonałem wiele różnych czynności. Kupiłem magazyny w sklepie i rozwinąłem jej zainteresowania w pełni (zabawki, przestępczość itd.), a potem zwiększyłem preferencje na facetów w SimPe oraz osobowość (może przez porwanie kosmitów da się zrealizować to samo, podobno znak zodiaku się zmienia, ale programem było szybciej). Na koniec, mając dodatek NŻ, zorganizowałem spotkanie na parceli publicznej, którego wskaźnik oceny podbił na max. Po jego zakończeniu użyłem opcji "niespodziewane zaręczyny" (zrobiłem to w restauracji "Flambir") i wspomnienie było zielone. Tak więc nie wiem, który z tych czynników za to odpowiadał. Podobno za pomocą SimPe można też edytować wspomnienia, jednak ja tego nie wykorzystałem.

Ostatnio edytowane przez HrHr : 24.06.2010 - 15:10
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023