Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.07.2007, 13:09   #1
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie wykraczapoza granice parceli

mam problem z budowa
chodzi o to, ze nie moge budowac na ostatnim "kwadraciku" parceli. znaczy na calym rzedzie. to, ze nie bede mogla tam sciany postawic, to wiem, ale zeby nawet chodnika sie tam nie dalo zrobic?
moze jest jakis sposob na obejscie tej niedogodnosci?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.07.2007, 16:47   #2
Zozolinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wykraczapoza granice parceli

tak to juz jest ja tez tak mam to juz nie parcela towich simow
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2007, 16:58   #3
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wykraczapoza granice parceli

i oto wada drugiej czesci simsow w pierwszej mozna bylo budowac do samiuskiej granicy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.07.2007, 17:26   #4
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: wykraczapoza granice parceli

Po wpisaniu kodów:
Moveobjects on (możliwość budowy poza granicami działki i poruszanie zwykle niedostępnymi obiektami)
i
boolProp locktiles true (możliwość położenia podłogi poza działką)
powinno się udać postawić podłogę w tych ostatnich rzędach.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2007, 09:38   #5
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wykraczapoza granice parceli

szkoda, ze kombinacja tych kodow nie pozwala na "powiekszenie" dzialki, czyli zeby mozna bylo zbudowac sciane albo podest do samego konca dzialki przynamniej u mnie sie tak nie da :/ a moze dlatego, ze jade caly czas na boolpropie?...

Ostatnio edytowane przez mabda : 12.08.2007 - 09:47
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2007, 06:41   #6
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wykraczapoza granice parceli

odswiezam temat:
nic sie nie zmienilo w kwestii budowy na granicy parceli? chcialabym postawic kilka szeregowek moim simom, takich stykajacych sie scianami bocznymi, ale do tego potrzebuje mozliwosci budowy na samym brzezku parceli
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2007, 07:33   #7
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: wykraczapoza granice parceli

Cytat:
Napisał mabda
i oto wada drugiej czesci simsow w pierwszej mozna bylo budowac do samiuskiej granicy
Niby tak, ale zwróć uwagę na fakt, że w The Sims 1 działki nie sąsiadowały ze sobą. Po wejściu w daną parcelę, widać było tylko ją i nic więcej. Poza tym, sitka nie była "położona" na całym terenie zielonym, jaki było widać. Poza nią były jeszcze, no powiedzmy pasy zieleni i to one pełniły rolę ograniczenia.
W The Sims 2 tego nie ma, z boku od razu jest działka sąsiada, którą widzimy.

mabda, w swoim zbiorze kodów mam coś takiego: wciśnięcie klawiszy Ctrl + Alt, usuwa ograniczenia w ustawianiu ścian. Dalszy opis: ograniczenia w ustawianiu ścian zostaną usunięte. Można będzie łączyć dowolny obiekt naścienny, ze ścianą już zajętą przez inny obiekt.
Z opisu trudno coś konkretnego wywnioskować. Początkowo myślałam, że działa to trochę jak moveobjects on, ale po sprawdzeniu okazało się, że jednak nie (no przynajmniej u Mnie w grze).
Próbowałam tym sposobem zbudować taras (te drewniane fundamenty) tuż przy chodniku. Zanim zaczęłam budować wciskałam klawisze.Trzymając je cały czas, próbowałam zbudować taras. Wyglądało to dobrze, ponieważ zarys budowli nie był czerwony, tylko zielony. Niestety po puszczeniu narzędzia budowy wszystko znikało.
Podaję Ci tą kombinację klawiszy, ponieważ nie sprawdzałam tego na ścianach i nie na granicy bocznej. Może też być tak, że u mnie nie działa, a u Ciebie akurat się uda.
Co prawda, szanse aby to się udało są chyba niewielkie, ale spróbować przecież nie zaszkodzi
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023