Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.07.2005, 22:32   #111
Andaj
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A mi się raz zdarzyło że mój sim z inną simką był w namiętnym pocałunku przez prawie godzinę (oczywiście czasu gry).
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.07.2005, 12:19   #112
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Cool

To pewnie nie jest tak śmieszne jak te wcześniejsze ale opwiem...
Pewnego dnia kiedy pokazywałem siostrze dom simów (Tematom do FotoStory)
Simj wypił miksture i ktoś się w nim zakochał...to była Majka Świr blebleble to znacze Ćwir...Całowali sie a później poszli do łóżka bara bara kiedy odsunąłem łóżko to oni byli dziwnie poskręcani a kiedy odsunąłem Majkę to gdy się jóż to skończyło było napisane mising animation i w później kiedy spała dalej w powietrzu nie dało się jej usunąć więc po jakimś czasie wpadłem na pomysł żeby na nią postawić łóżko i się udało.Majka odrazu wyszła z łóżka i powiedziała:
ZAPÓŹNO MOŻE JESZCZE SIĘ SPOTKAMY ŻEGNAJ!!!...
Caesum jest online   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2005, 11:10   #113
Agnes
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Z tymi filmami typu romantic
to też u mnie sims naogladal sie a potem płakał . Raz jedna simka zablokowała droge do drzwi drugiej , jedna chciała isc do przodu ,
druga do tyłu . Musiałam swoją odesłać w inne miejsce niestety ...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2005, 14:17   #114
Caroline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Może nie jest to śmiszne ale moje dziecko Sim całowało się z mamą sim i miał dziecko!!! Mam nawet foty....(to przez takie drzwi stał się"psychicznie" dorosły) [IMG][/IMG]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.08.2005, 20:55   #115
moniak1993
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Mój sim w The Sims 2 na oczach swojiej zony zrobił.... "bara-bara" poczym ona go zostawiła i porwali go kosmici, nastepnie dziecko tej dziewczyny sie urodzilo co z nią robił bara bara i jego dziecko, wtedy ta zona umarła a on umarł z wycienczenia... a dzieci siedzieli i płakali w kojchach.. hehe ... niezły widok....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2005, 10:14   #116
rychu
Guest
 
Postów: n/a
Grin

Mi sie kiedyś nastolata myła pod prysznicem, jej ojciec bił się jakimś chłopem,dziewka wyszła z pod prysznica, i zaczeła NAGO kibicować tacie. A potem NOGO ZASNĘŁA
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2005, 10:32   #117
rychu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kiedyś w AbrakadabrzE kupiłam se sprątaczkę-szkieleta.Pewnego dnia wzięła drink z tej lady z drinkami i zesikała się na podłogę, i nie sprzątając po sobie,wruciła do swej trumny
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.10.2005, 19:21   #118
Korba
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wow. A ja miałam kiedys taka sytuacje:

Przyszedł sobie do mnie piesek z sąsiedztwa.Więc mi sie przypomniało cos,i kupiłam ten słupek z prekreslonym psem.I myślałam że pies sie wyniesie.A tu....pies sie zaczął obracać we wszystkie stronky,aż nagle.......zniknął :shock: ale i tak potem znowu przychodził albo miałam też taką sytuacje:Ściagnęłam sobie magicMirror do TSGwiazda żeby być gwiazda,nie? No a na wybiegu trzeba mieć przynajmniej 3,5 gwiazdki.Moja simka miała 2,5.Nie chchiało mi sie męczyć,i kiedy przyjechało po nią auto szybko zrobilam z niej gwiazde.a kiedy byłam w dzielnicy showbiznesu,kliknęłam na wybieg dla modelek,a ona zamiat tam isć po pprostu stała w miejscu.Klikam na wybied,obrazek interakcji leci w lewy górny róg ekranu,jest w połowie i znika.Okazało się że to przez to,ze tak szybko z niej gwiuazde zrobiłam ale potem jush było dobrze
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2005, 20:37   #119
Milly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi się w simsach zdarzyła taka sytuacja:
Na ekranie otoczenia pisałam jakieś kody,nieznane jakieś słowa,a potem sobie weszłam do rodzinki Papużka.To wchodzę,patrzę,a tu Ewa se stoi przed domem goła! Jezu,nie wiem jak się to stało!Możliwe,że przez te "nieznane kody"
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.11.2005, 18:14   #120
Mr_Mariusz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Raz grałem w simsy i moj sim zadzwonił do znajomej zeby przyszła, ona przyszła ale stała na koncu chodniku i nic sie z nią nie dalo zrobic i tam tak stala caly czas

Raz kazałem simowi isc do lodowki zrobic posiłek i nie poszedł tam na nogach tylko tam poszybował tak jakoś, nogi miał proste, nie ugięte i tak przeszedl do kuchni jakby mial jakies kulka na nogach

Raz sobie zrobilem rodzinke a ze juz dlugo gralem to zgasilem kompa, następnym razem jak szedłem tam gdzie są wszystkie niezakwaterowane rodziny byla moja rodzina i zamias obrazkow przedstawiających ich tawrze byla jakas twarz odwrocona jakiejs brzydkiej kobiety
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023