Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.06.2010, 19:24   #11
misterio
 
Avatar misterio
 
Zarejestrowany: 16.08.2007
Skąd: Kartonowe pudełko =D [Uć] :))
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 744
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Just the Two of Us - Tylko Nas Dwoje

Szczerze? Nie podoba mi sie. dla mnie to jest nudne. Co chwila mialam chec przewinac to dalej... Nie podobaja mi sie takie programy, a w wersji simowej tymbardziej...
__________________
I'll be your dream
I'll be your wish I'll be your fantasy...
misterio jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.06.2010, 19:29   #12
SimowyBrat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Just the Two of Us - Tylko Nas Dwoje

Ja od początku pisałem (może nie na tym forum), że ten program jest dla ludzi którzy lubią telewizyjną wersję. No cóż, w takim razie zapraszam na serial, może bardziej przypadnie wam do gustu.

PS Zresztą Wasze opinie to też pewien sukces, bo nie podoba Wam się formuła programu, ale do samej realizacji nie macie większych zastrzeżeń xD.

Ostatnio edytowane przez SimowyBrat : 30.06.2010 - 19:40
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2010, 19:51   #13
misterio
 
Avatar misterio
 
Zarejestrowany: 16.08.2007
Skąd: Kartonowe pudełko =D [Uć] :))
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 744
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Just the Two of Us - Tylko Nas Dwoje

Tak, masz racje. Wykonanie jest dobre, tylko fabula do kitu Obejrze ten serial
__________________
I'll be your dream
I'll be your wish I'll be your fantasy...
misterio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2010, 21:19   #14
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Just the Two of Us - Tylko Nas Dwoje

Już chyba dziesiąty raz zmieniam treść tego posta xD

Powiedz mi: jak ty to zrobiłeś, że chciało ci się z to wszystko tak robić?! Podziwiam cię... te wszystkie efekty i w ogóle. Ale już trzeba cię pochwalić za samo kręcenie. Wszystko było sfilmowane bardzo profesjonalnie, kamera chodziła idealnie!... Kurczę, no. Ile ty się musiałeś bawić z tym - przecież żeby te sceny wyglądały tak jak wyglądają, to na to trzeba poświęcić mnóstwo czasu. Naprawdę, zdradź mi przepis na tak wielką chęć i motywację xD
No i cóż tu więcej... No, powiem, że mi się bardzo podobało, na pewno obejrzę kolejny odcinek. A zanim się takowy pojawi, zastanowię się, na kogo będę głosował
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2010, 21:36   #15
SimowyBrat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Just the Two of Us - Tylko Nas Dwoje

Dzięki ^_^. Średnio na zrobienie jednego występu (czyli tylko to, kiedy śpiewają ;], bez ocen jury i rozmów w salonie gwiazd) trzeba poświęcić dwie godziny (w tym kręcenie i montaż). Więc 12 godzin same występy (bo jeszcze był jeden po za konkursem), następnie w sumie 6 na oceny jury i salon gwiazd, i około trzy na zrobienie rozpoczęcia i zakończenia odcinka (wejście prowadzących, prezentacja par, ogłoszenie zagrożonych).

Wiele osób (jeszcze przed opublikowaniem tego zwiastuna z fragmentami występów) sceptycznie podchodziło do programu, dlatego też miałem opory przed realizacją, ale na szczęście wszystkim później program się spodobał.

Moja motywacja? Sam nie wiem. Byłem bardzo ciekaw jak to wyjdzie. Chciałem też wprowadzić coś świeżego, coś czego jeszcze nie było.

Ah, kamera. Nie wiem co w moich ujęciach takiego fajnego, ale też wiele osób mnie za nie chwali, także dziękuję .

Dzisiaj zacząłem robić kolejny odcinek, zacząłem tradycyjnie od strojów dla prowadzących, jury i uczestników. Nakręciłem też już jeden występ ^_^.

Pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2010, 22:14   #16
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Just the Two of Us - Tylko Nas Dwoje

O, cieszę się, że już kręcisz kolejny odcinek. Nie mogę się doczekać Nie chcę zapeszać, ani nic, ale mam nadzieję, że będzie jak najszybciej ^^ Wiesz, ja nie poganiam, bo lepiej robić wolniej a lepiej, tylko już mnie ciekawi, jak to dalej będzie
Co do ruchów kamerą - miałem na myśli, że są one takie jak na prawdziwego reżysera przystało, bo w niektórych filmach te ruchy są... no po prostu tak toto lata xD U ciebie zaś jest nagrane porządnie, przemyślanie, bez pośpiechu

No, to tyle.
Będę tu codziennie zaglądał
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2010, 10:25   #17
eS_guy
 
Avatar eS_guy
 
Zarejestrowany: 24.02.2010
Skąd: ...
Płeć: Mężczyzna
Postów: 194
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Just the Two of Us - Tylko Nas Dwoje

Te ujęcia są nieziemskie! Brawo!
Nigdy nie oglądałem tego programu, ale Twoje dzieło dla samych efektów warto zobaczyć! Te 'fontanny' na scenie były z Zestawu Świątecznego? Haha, super!
eS_guy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2010, 16:23   #18
domis19981
 
Avatar domis19981
 
Zarejestrowany: 25.05.2010
Skąd: Katowice
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 22
Reputacja: 10
Smile Odp: Just the Two of Us - Tylko Nas Dwoje

Ja bardzo lubię telewizyjną wersję, ale ta mówiąc szczerze nie przypadła mi do gustu, ale gratulację za świetny pomysł, ja sam bym na to nie wpadł.
domis19981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2010, 16:56   #19
SimowyBrat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Just the Two of Us - Tylko Nas Dwoje

Dzięki ;]. Cóż, nie każdemu musi się podobać. Informacja dla widzów: nowy odcinek prawdopodobnie za około 2 tygodnie ;].
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2010, 11:50   #20
SimowyBrat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Just the Two of Us - Tylko Nas Dwoje

Uwaga. Tylko Nas Dwoje startuje w Simowej Gali 2010 w kategorii "Serial". Jeśli chcesz docenić pracę reżysera zagłosuj na muzyczny show!
ADRES ANKIETY, GDZIE MOŻNA ODDAĆ GŁOS NA PROGRAM: http://www.ankieter.pl/wypelnij/ankiete/id/1477/

I jeszcze filmik promo: http://www.youtube.com/watch?v=EqBKVBPWIOc
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023