Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.09.2012, 15:17   #101
Juhas
 
Avatar Juhas
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Warszawa
Wiek: 12
Płeć: Mężczyzna
Postów: 451
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.38

Nareszcie można wyłączyć konie! Przyda się w miastach, gdzie nie wyglądają zbyt dobrze
__________________
@mod ponownie nieregulaminowa sygnatura
Juhas jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.09.2012, 16:41   #102
Ejak
 
Avatar Ejak
 
Zarejestrowany: 13.06.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 667
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.38

Dużo wnosi ta aktualizacja.
__________________
The boy that you loved,
is the man that you fear.
Ejak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2012, 20:13   #103
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Aktualizacja gry 1.39

http://www.thesims3.com/community/ne...12#-1947160694

na tej stronie znalazłam informację o nowej aktualizacji. Usuwa częsty bug polegający na tym , że gdy grę zapisze się podczas pełni zombie wyłażą cały czas.
__________________
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.09.2012, 22:04   #104
zuzapets
 
Avatar zuzapets
 
Zarejestrowany: 11.11.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 207
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.39

Czytałam ale są też minusy (według mnie oczywiście ) że jak się wchodzi w tryb kupowania lub budowania w czasie pełni to pełnia się,,resetuje,, i trzeba od nowa na nią czekać ;/
zuzapets jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.09.2012, 11:57   #105
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.39

Już lepsze w sumie to, chociaż ja bym wolała, żeby po zapisaniu gry i załadowaniu jej ponownie, po prostu było tyle samo dni do pełni co w czasie zapisywania... EA miewa dziwaczne pomysły. Poza tym, nie zamierzam od nowa grać tylko przez głupią pełnię
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.09.2012, 13:21   #106
Anulaa89
Creator
 
Avatar Anulaa89
 
Zarejestrowany: 22.05.2011
Skąd: Dębica
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 362
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.39

po zaktualizowaniu gry do tej wersji trzeba utworzyć nowy zapis i powinno być ok. Ja jeszcze nie instalowałam, bo mam kilka projektów rozgrzebanych i nie chce mi sie bawić w nowe zapisy.
__________________



Nie spełniam zamówień.
Anulaa89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.09.2012, 13:31   #107
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.39

Zainstaluję dla formalności, jak już wyjdą nowe mody, ale jeśli zombiaki to jedyna jej korzyść, to mi się nie spieszy - gram obecnie w Bridgeport, gdzie wyłączyłam i postaci nadnaturalne, i pełnię.
__________________
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2012, 18:01   #108
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Aktualizacja gry 1.42

Aby zainstalować tę aktualizację, uruchom swoją grę i wybierz zakładkę „Aktualizacje” w programie startu.

Aktualizacja gry zawiera następujące zmiany:

Aktualizacje gry głównej

Dodano funkcję kartek okolicznościowych. Simowie mogą robić zdjęcia z wykorzystaniem funkcji kartek okolicznościowych i wysyłać je na Sims3.com, Facebooka lub Twittera.
Dodano system atrakcyjności. To nowy system rozwijającego się romansu, który zapewnia bonusy do kontaktów towarzyskich i romantycznych, kiedy Sima przyciągają pewne cechy.
Simowie mogą teraz pływać w oceanie.
Dodano do trybu budowania trampolinę.
Dodano do trybu kupowania i budowania narzędzie planowania. Za pomocą tego narzędzia użytkownik może szybko umieszczać wyposażone pokoje.
Rozwiązano problem z Profilem i Tablicą Gracza, który powodował, że kliknięcie na nazwie użytkownika wywoływało pusty profil.
Odznaki zdobywane przez wypełnianie osiągnięć teraz pojawią się na Mojej Stronie na thesims3.com.
Blask księżyca na interfejsie użytkownika nie pojawi się podczas rozpoczynania nowej gry, gdy nie jest zainstalowany dodatek The Sims™ 3 Nie z tego świata.

Aktualizacje do Wymarzonych Podróży

Rozwiązano problem ze znikaniem ryb umieszczonych w wyposażeniu Simów, gdy Simowie wracają ze świata wakacyjnego.
Rozwiązano problem z urywaniem się dźwięku, gdy Simowie uczą się piosenki.

Aktualizacje do Zwierzaków

Rozwiązano problem z animacją galopu koni na 10 poziomie umiejętności wyścigów.

Aktualizacje do Zostań gwiazdą

Simowie muszą mieć teraz pozytywne związki z innymi Simami, zanim będą mogli zapraszać ich do robienia zdjęć w „Budce fotograficznej Gigi”.
Aktualizacje do Nie z tego świata
Zapisywanie i wczytywanie podczas pełni księżyca przed 6:00 nie będzie powodowało przeskoczenia naprzód cyklu księżycowego.
Premia Dzika Przemiana dla wilkołaków będzie teraz wygasała przy różnych ustawieniach cyklu księżycowego.
Rozwiązano problem z animacją tańca-połamańca.
Zropuszeni Simowie będą rzadziej mieli problemy z dotarciem na miejsce, gdy próbują zjadać muchy na ladach lub dużych stołach.
Poprawiono wyświetlanie tekstu pojawiającego się podczas pisania fikcji literackiej.
Dzieci-wróżki nie będą rozciągane do rozmiarów dorosłych podczas używania interakcji „Mów do rośliny”.
Rozwiązano problem, który uniemożliwiał spełnienie pragnienia figlowania w wozie cygańskim.
Ulepszono trasowanie przy Domu Wróżek.
Wysyłanie eliksiru z wyposażenia rośliny do znajomego teraz wypełnia pragnienie „Wysłać przyjacielowi Eliksir”.
Premia „Dar dawania” oraz Punkty Szczęścia Życiowego są teraz przyznawane przy wręczaniu eliksiru z wyposażenia rodziny.
Przy wręczaniu eliksiru z wyposażenia rodziny wysyłany jest tylko jeden eliksir zamiast dwóch.
Zostanie utworzony wpis na Tablicy, gdy użytkownik otworzy Tajemniczy Podarunek zawierający simoleony.
Naprawiono funkcjonalność interfejsu Stwórz Sima, aby użytkownik nie miał dostępu do innych menu Stwórz Sima, gdy wciąż otwarta jest paleta kolorów oczu.
Interakcja wróżkowego rozkwitu będzie teraz działała na Omniroślinie z gry głównej The Sims™ 3.
Simowie, którzy zostali przemienieni w SimBoty przez eliksir, nie będą powracali do ludzkiej postaci po figlowaniu w cygańskim wozie.
Rozwiązano problem z genetyką dzieci z Nie z tego świata.
Interakcja osłodzenia może być teraz wykonywana na torcie urodzinowym „Piekielnym”.
Rozwiązano problem z wyborem wilkołaka do przemiany w chwili trafienia go przez ognisty podmuch czarownicy.
Rozwiązano problem z migoczącymi obiektami po wykonaniu interakcji „Dotyk Midasa”.
Interakcja „Dotyk Midasa” może teraz przemienić zombi w posąg.
Rozwiązano problem z zaklęciami konwersji, które zmieniały niedrogie obiekty w drogie.
Rozwiązano problem występujący przy próbie kupienia SimBota za Punkty Szczęścia Życiowego.
Wyłączenie Lampy Nastrojowej „Spektrum” będzie powodowało prawidłowe przywrócenie oryginalnego koloru Simów.

Aktualizacje do Store

Rozwiązano problem z potencjalnym załamywaniem się gry w programie startu, które mogło następować po odinstalowaniu Oazy Szczęścia.
Rozwiązano problem z nieprawidłowym pojawianiem się ikon Store w oknie wyskakującym Organizuj kolekcje.
Światy można teraz kupować w menu głównym.

więcej tutaj http://www.thesims3.com/community/ne...12#-1927697198

aktualizacje można pobrać stad http://www.simprograms.com/44190/game-update-for-1-42/ ,polecam super patcha

Ostatnio edytowane przez Ilona : 29.10.2012 - 18:13
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2012, 18:06   #109
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.42

Że co? "Simowie mogą teraz pływać w oceanie." i "Dodano do trybu kupowania i budowania narzędzie planowania."?! OO Nie wierzę, to miało dość w 4PR... Lecę to wypróbować!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2012, 18:47   #110
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.42

Właśnie ciągnę superpatchera, nie lubię tych małych łatek. Zobaczymy co też kolesie z EA namieszali... Ponoć naprawili galop koni na 10 lvl wyścigów... Nie to, żebym od pół roku nie miała fixa z neta... Zabiorę go z gry i się zobaczy...

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 29.10.2012 - 21:32
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualizacja, sims 3, supernatural


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023