Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.01.2015, 13:45   #391
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Cieszę się, że mój post spotkał się z takim odzewem. Szkoda, że żaden admin nie ma nic do powiedzenia. Miałam nadzieje, że jeśli napisze tutaj posta to ktoś z czerwonych mi odpowie.

Większość z tych, którzy wypowiadają się wyżej jest zaznajomiona z sytuacją, ale tylko powierzchownie. Skoro screeny podesłane mi na gg przez Apo nie są screenami z forum, z prywatnych działów, myślę że dobrym posunięciem będzie je tutaj wkleić.
Jeśli zostaną usunięte to moje gg ma większość z was, to samo z fb. W każdym razie chcę pokazać za co wyłapaliśmy bana.

http://static.tumblr.com/usjafj7/pConh04rm/1.png
http://static.tumblr.com/usjafj7/lJvnh04s1/2.png

Nie boję się ich upublicznić, bo są jak już mówiłam przerobione. W każdym razie - zastanówcie się, czy to jest takie wiarygodne? Jeśli tak to wnoszę o bana dla Meryam na podstawie tego screena (niestety nie podam tam passów, bo tam są prywatne rzeczy i nie mam ochoty by ktoś czytał jak rozczulam się nad czymś >D) -



PLOX Jest tak samo wiarygodny jak ten o Meryam.

Wspomniałam już tutaj, że pisałam z Apo na gg. Na początku stwierdziła, że może i by mi uwierzyła ale "swoim zachowaniem nie dajecie powodów do tego zeby wierzyc w to co mowisz
ze nie oszukiwaliscie itp". Pisał ktoś tutaj, że nasze zachowanie nie sprawiało problemów, widać stanowisko administracji jest inne. Zdziwiła się również, że za każdym razem wiedziałam, która praca jest Lubiego czy lodzika. Wyjaśniłam jej, że filtry i obróbka. Jedyne co odpisała to 'no taaak'. Druga sprawa - dobre pasy do "darka". Czy Meryam miałaby trudność z założeniem konta na jakimś innym IP i podać pasy do niego w tej rzekomej "rozmowie"? Każdy może napisać do znajomego i poprosić by założył dla nas konto, a potem podać jego passy i mieć "niepodważalny dowód". Konto Daro Lodziaro faktycznie jest kontem naszej znajomej (to też napisałam apo) a to, że Marta je znała też można wyjaśnić. Logowała się na to konto wtedy gdy dostała bana na bodajże 3 miesiące i podglądała co userzy piszą w offtopicu, bo ze swojego konta nie mogła. Znajoma (która i tak nie korzysta z tego forum) podała je jej z dobrej woli, bo pośród naszych znajomych hasła nie są ściśle tajną rzeczą (do LOLa, do imgura, photobucketa) a tym bardziej hasła do konta, które jest nieużywane od dawna. Sam fakt, że Marta znała passy nie oznacza, że my także, a już w ogóle nie oznacza, ze my (zbanowani) się na nie logowaliśmy i głosowaliśmy na to. Ja tych haseł nie znałam.
Po tych argumentach Apo nie odpisywała dłuższą chwilę, napisałam więc "halo" odpowiedź adminki - "ale juz ci odpowiadalam na to pytanie, nie wiem ktorej czesci nie zrozumialas
; p". Napisałam, ze screeny są nieprawdziwe. Usłyszałam pytanie "jaki mam dowód". Napisałam to co w poscie z wczoraj, niestety odpowiedzi nie usłyszałam i na tym skończyła się nasza rozmowa.
Stanęło na tym, że mam udowodnić że screeny są fałszywe. Pytanie tylko jak -___-

Cytat:
Skoro przez taką osobę z pseudo czystm sumieniem dzieje się tyle złego to radzę ją w pełni "przeszukać". Jak sądzę było to jedyne oskarżenie więc bez przesady. Banowane są osoby, które obecnie jako jedyne próbują zrobić coś zabawnego na forum. Jeśli te bany nie zostaną wycofane to proponuje również udupić Meryam, która właśnie robi to osobom, do których należała, a teraz ucieka jak pies od jeża...
Dzięki Bartek za to, że stoisz po mojej stronie. Jeśli screeny Marty okażą się być niepodważalny m dowodem to ja tego nie zostawie i również podeśle coś adminom. Jeśli mamy się banować to polecimy wszyscy, w końcu ona też była na konfie w czasie który jest podany na tych smiesznych screenach.
Cytat:
Jedyne o co mogę prosić administrację, jako użytkownik, to konkrety - lista multikont
Ja tylko chce powiedzieć, że na żadnym z tych kont nie ma mojego IP, ani lodzika (tak wynika z moich inf.) więc ban opiera się na tym co jest pokazane na ss.
Cytat:
Ja się pytam o jaki konkurs chodzi, bo chyba nie o BoS, w którym jak widzę Chwalisława udziału nie brała. A jeśli chodzi o jakieś poprzednie, to chyba trochę czasu od ostatniego, rozstrzygniętego już konkursu minęło, a teraz dopiero bany?
Ja wygrałam w konkursie Bjork, ale nikt nie powie mi że oszukiwałam, bo jako jedyna się zgłosiłam soo... Lubie ma rangi za BoD, lodzik za MTU. Myślę, ze to o te konkursy chodzi.
Cytat:
Zresztą - skoro Meryam o tym wiedziała tyle czasu, czemu teraz to wywleka?
Tutaj też muszę wyciagnąć prywatne rozmowy. Na gg nazwaliśmy ją panną lekkich obyczajów, a dokładniej użyliśmy pięknego, polskiego słowa na K. Potem ofc przeprosiliśmy, przeprosiny przyjęła, ale jak widać ból pośladów pozostał.
Cytat:
Tempo działania najlepszej administracji ever -.- Zero prób dyskusji i zero jakiej kolwiek konsultacji z osobami z forum O.O
Znówu Bartek! Administracja chyba nie ma zamiaru zabrać głosu w tej sprawie, a co dopiero marzyć o dyskusji. ;p
Cytat:
Osoba postronnym w tym "konflikcie" radze wziac na wstrzymanie i poczekac na ewentualne wyjasnienia z strony Administracji
Po to napisałam tego posta, żeby userzy się udzielali, od tego jest forum. Administracja nie dba o to co powiem ja czy reszta zbanowanych, dlatego m.in. napisałam tego posta, żeby odzew userów coś zmienił w tej sprawie.
Cytat:
Sam czasami rozmawiałem z osobami zbanowanymi na gg i nie zauważyłem przez ten czas nic, co wzbudzało by we mnie jakieś podejrzenia o oszustwie w konkursach na FTS.
Nie przyznawałabym się, dostaniesz bana za samą rozmowe z nami, mówie CI >D
Cytat:
O ile byla by robiona w PS'sie.
może została przy paincie, co wtedy?
Cytat:
Jeśli ktoś chce zajrzeć do archiwum mojego gg i przekonać się, że oskarżenia są prawdziwe to zapraszam na PW po hasło, nie mam nic do ukrycia w tej chwili
Podaj, podaj. Jestem ciekawa co na Ciebie znajdą. I ile twoich mk wyjdzie przy okazji
Cytat:
Tak samo jak nie uważam, że ich zachowanie wobec mnie (i nie tylko, na konfie zawsze się sypały obelgi) było fair
Serio, Marta, serio? Byłaś bardzo fair, szczególnie jak ja zaczynałam mówić coś ważnego dla mnie (śmierć taty ważnej dla mnie osoby) a ty pisałaś 'nikogo to nie obchodzi, serio'. To było bardzo fair. Nazywanie Altaira Analem, a xheyanne Analną też było bardzo w porządku. <: Pokazałaś klasę w wielu przypadkach, a teraz mówisz o zachowywaniu się fair? Bo dwie osoby powiedziały Ci prawdę?

Anyway - straciłam nadzieje (nie wiem czy nawet ją miałam >D) na to ze będzie unban. I na to, że otrzymam odp od adminów takze. Chcę podziekować wszystkim, którzy starają się nas bronić, mimo że nie zawsze się dogadywaliśmy (pjona Bartek i Pinki). Dzięki wielkie!
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.01.2015, 13:49   #392
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,954
Reputacja: 36
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Ja na to wszystko mam tylko jeden komentarz: forum to nie całe życie xD

A jeśli ktoś chce zrobić swój własny research...
numer gg: 34368841
hasło: pudelekpl
Bo na PW i tak nikt nie odważy się napisać Gwoli ścisłości, tak, macie moją zgodę żeby wejść na to konto, wbić do archiwum i poszukać


EDIT: Jeszcze jedno - nie pamiętam żebym miała mk na forum, ale nawet jeśli ktoś coś znajdzie w archiwum na mnie, to ok. Moje życie nie kręci się wokół tego forum, jakoś przeżyję xD
__________________


Ostatnio edytowane przez Meryam : 21.01.2015 - 13:54
Meryam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2015, 14:13   #393
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Wiecie co? Jak tak patrzę na to wszystko (a weszłam na forum wczoraj, pierwszy raz odkąd zostałam zbanowana) to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Podobno to ja byłam prowokatorem, który podburzał lud przeciwko administracji (lol) i podobno byłam tu popularna (jeszcze większe lol), podobno mam tysiąc pięćset sto dziewięćset screenów z rzeźni, bo kiedy byłam modem, nie miałam nic lepszego do roboty, tylko siedziałam i pstrykałam (lol do potęgi entej). Jak się okazuje, gównoburza (cóż za piękne słowo!) na tym forum, to chleb powszedni, bo większość administracji to kobiety które chodzą z PMSem przez większość miecha i nie wolno im się sprzeciwić i bynajmniej nie mam tu na myśli dwójki adminów, która doszła do starych wyjadaczek w ostatnim czasie, bo tą dwójkę akurat szanuję.
Serio, nie wiem co wam laski do łbów strzeliło, a sodówka to raczej nie jest. Myślicie, że jak będziecie banować każdego, kto wam podpadnie to zyskacie +100 do zaj*ebistości czy jak? Myślałam, że jak już pozbyłyście się drzazgi w oku (czyt. mnie), która tak strasznie wam zawadzała, że po zdjęciu pierwszego bana, trzeba było blokować jej IP, żeby nie mogła się na forum dostać, albo wywlec jakieś dziwne brudy typu PLAGIAT, którego nie było, tylko po to by dobić gwóźdź do trumny, lub zamykac mi przed nosem księgę skarg i zażaleń, za każdym razem jak próbowałam coś napisać, żebym czasem nie próbowała się wytłumaczyć i żeby moja odpowiedź was nie przerosła. Pomijam już, że wy same jesteście bezkarne. Ręka rękę myje, żeby nie napisać brzydziej jak Sapkowski w jednej ze swoich książek (pozdrawiam tych którzy wiedzą o co chodzi), choć ciśnie mi się to jak cholera. Mam jednak jeszcze jakąś kulturę i nie będę wyzywać ludzi od „starych i poje*anych”, jak w jednej z rozmów nazwała mnie kiedyś pewna administratorka, pokazując tym samym prawdziwą kulturę słowa. Z tego wszystkiego aż nick zmieniła, bo APOCALYPSA kojarzyło się ludziom tylko z „pindą od biblii” (pominę już fakt, że to nie ja ją tak pierwotnie nazwałam, ale to mało ważne), choć muszę przyznać, że bardzo by ci pasował ten nick, bo tęczowe ziemniaki raczej jadem nie plują ^_^
Tak sobie pomyślałam ostatnio, że fajnie by było wyciągnąć to forum z doła, by było takie samo jak dawniej, kiedy administracja była przyjazna ludziom i polubownie załatwiała problemy, a kłótnie były rzadkością, ale po chwili zdałam sobie sprawę, że MNIE TAM JUŻ PRZECIEŻ NIE MA, więc po jaką cholerę miałabym sypnąć z rękawa jakimś pomysłem na odratowanie tej tonącej łajby? Nie zależy mi na powrocie na to forum, w sumie to bardzo szybko zdałam sobie z tego sprawę, wszystkich co trzeba mam na fejsie lub gg, więc się obejdę, ale żeby administratorkom nie zależało? Jedyni którzy coś tu robią, żeby to forum żyło zostali zbanowani, więc wygląda na to, że pogrążyłyście się teraz jeszcze bardziej, no chyba, że jesteście jak wróżbita Maciek i wiecie co was czeka w przyszłości. To tyle ode mnie, na koniec dziękuję wielkim łaskawczyniom, że mogłam się tu w końcu wypowiedzieć i nikt nie zamknął mi tematu przed nosem <3
A teraz żegnam, pozdrawiając środkowym palcem, bo na nic innego nie zasłużyłyście.Trujcie się dalej swoim jadem, najlepiej zbanujcie całe forum, a potem siebie kolejno, wyjdzie to wszystkim na dobre.

Ps. zrobiłam pierdyliard screenów tego posta na wypadek jakbyście go usunęły, tik z robieniem srceenów został mi do dziś
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2015, 14:19   #394
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

"Konfa" została zbanowana z poniższych powodów:
- multikonta, m. in.: darolodziaro, stepcio99, karolinana, konformistyczny lodzik.
- krętactwa przy wszelkich konkursach poprzez namawianie innych do głosów na ich prace oraz poprzez głosowanie z powyżej wspomnianych multikont, co było nie fair wobec innych osób biorących udział w tych konkursach.

- oszukiwanie w trakcie Forumowej Mafii poprzez ujawnianie pomiędzy sobą ról. Podejrzewałam ich o to podczas ostatniej edycji, ale nie miałam dowodów. Teraz mam. Takie zachowanie w Forumowej Mafii sprawia, że zabawa traci sens. To tylko gra w której wszyscy mają się dobrze bawić... Czy naprawdę choć raz nie można zachować się fair?

- konformistyczny lodzik to tak naprawdę mężczyzna. To multikonto Altka. Niejednokrotnie zwracał na siebie uwagę, pisząc raz w formie męskiej a raz żeńskiej. Niektórym userom przyznał się do swojej tożsamości.

- sianie nieprzyjemnej atmosfery na forum. W tym przypadku wszyscy dobrze wiedzą, jak zachowywali się zbanowani.

Screeny z konfy, gdzie jest mowa o multikontach, głosowaniach i Forumowej Mafii (gacior – Ata, analtek – Altek/Juliet/lodzik, Rumun/Kamil – kaczka):
http://static.tumblr.com/usjafj7/pConh04rm/1.png
http://static.tumblr.com/usjafj7/lJvnh04s1/2.png

Wyniki głosowań w konkursach, w których brał udział ktoś z konfy (zazwyczaj kontrowersyjna kaczuszka):

logo 2014

Praca nr 5 Ata Chwalisława konformistyczny lodzik

simowy pejzaż TS4

Praca nr 1 Ata Chwalisława konformistyczny lodzik

bitwa o dom:

Praca nr 3 Ata Chwalisława konformistyczny lodzik Stepcio99

MTU edycja letnia [TS3] (Juliet)

Metamorfoza nr 2 Ata Chwalisława kontrowersyjna kaczuszka Stepcio99



posiadacz najlepszego avatara

Lubie Ata konformistyczny lodzik Stepcio99

najlepsza sygna

Lubie Ata konformistyczny lodzik Stepcio99


Stepcio99 - 0 postów, data zarejestrowania 27.01.2013
Daro Lodziaro - tez 0 postów, Zarejestrowany 28.01.2013


MTU TS3 (Maqryll) 31.08.2013,

Metamorfoza nr 5 Ata Chwalisława kontrowersyjna kaczuszka

Simowy Pejzaż TS3 (Lubię) 31.05.2013

Zgłoszenie nr 1 Alcioo :33



kaczuszka [logo]
Praca nr 5 Ata Chwalisława konformistyczny lodzik



Komentarz do głosów: Wykasowaliśmy z wyników ankiet głosy osób, które nie są związane ze sprawą i nie chcemy ich w to wplątywać. Dowody mamy tylko na konta Daro Lodziaro i Stepcia, ale w ankietach pojawiło się też dużo kont, które się niewiele lub prawie w ogóle nie udzielają, a weszły na forum tylko po to, by zagłosować. Może wg niektórych będzie to doszukiwanie się dziury w całym, a to że głosowały jakieś tam inne konta, które weszły na forum raz to żaden dowód. Ale zastanówcie się, jaki jest sens robienia konkursu, w którym bierze udział osoba, która namawia innych do zagłosowania na jej pracę lub zakłada multikonta i głosuje sama na siebie? Tu nawet nie trzeba się doszukiwać dziesiątek innych multikont, bo czy jest to jedno konto czy pięć, ban pozostaje taki sam.



bez postów, głosował w 4Ż na prace drużyny rudej: Wolfmind [start konkursu 4Ż to 01.12.2012 (biorąc jeszcze poprawkę na to, ze pierwsze głosowanie było 15.12.2012), a on sie zarejestrował 17.12.2012]
Stepcio99 - 0 postów, data zarejestrowania 27.01.2013
Daro Lodziaro - tez 0 postów, Zarejestrowany 28.01.2013



Ata właściwie w ogóle nie głosowała w sondach, w których udziału nie brały osoby z konfy.
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2015, 14:27   #395
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 858
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Już z mało kim tutaj rozmawiam i nieczęsto wchodzę na forum, ale ta sytuacja mnie zainteresowała
Nie mnie oceniać kto winny,a kto nie jednak warto zwrócić uwagę na pewne rzeczy.
Przyznam szczerze niezbyt lubiłam konfe. Wprowadzaliscie zamęt itd. Ostatnio jednak serio się poprawiliscie. Wydajecie się naprawdę fajnymi ludźmi
Z kolei Meryam naprawdę lubiłam. Teraz, po dłuższej nieobecności ciężko mi powiedzieć.
Teraz jednak bardziej zagłębilam się w tą sprawę. I (z całym szacunkiem) to wygląda jakbyś sie, droga Meryam chciała zemścić na dawnych znajomych. Jakbyś naprawdę była taka uczciwa to wspomniałabyś o tym o wiele wcześniej. Dla mnie ta cała sprawa jest grubymi nićmi szyta
Ale powtarzam, nie znam prawdy i nie mnie wydawać wyrok. Po prostu mowie jak to wygląda z mojej perspektywy.

e: ojj chyba się spóźniłam. Post napisany przed odczytaniem posta Libby.
__________________
Forever and ever.
Aperlaxive jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2015, 14:34   #396
Chwalisława
 
Avatar Chwalisława
 
Zarejestrowany: 16.05.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 464
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Libby z całym szacunkiem, ale ja dalej nie rozumiem, za co dostałam tego bana. W rzekomych REALNYCH screenach nie ma nic, co mogłoby mnie wkopać, nie ma również nic o żadnym oszukiwaniu w konkurach, a to, ze głosowałam na Atę czy kogoś tam innego, to już zupełnie inna sprawa, bo to, na kogo głosuje, to tylko i wyłącznie moja opinia, nawet jeśli są to moi znajomi. Nie macie podstaw sądzic, że mój głos oddany został, na kogokolwiek, bo tak mi kazał.

A co do Meryam - dziękuję ci bardzo, że podałas pasy do sojego konta na GG. Byłas z nami na konfie, mówilismy sobie wszystko: problemy, tajemnice i wszystkie inne "brudy", licząc na to, że zostanie to zachowane i nie wyjdzie na światło dzienne, bo co jak co, ale jednak zwierzenia i problemy nalezy potrakotwać, jeśli mogę to tak wyrazic, z jakimś szacunkiem ,nawet jeśli kontakt z daną osoba się pogorszył, bądź został zerwany. To dalej są te tajemice, które pisałam, bo ufałam i naprawdę nie sądziłabym, ze mogłabyś być aż takim chamem(nie chcę wyrażać się inaczej) nwaet jesli już nie gadamy. I nie wiem, czy pamiętasz, ale ja z tobą żadnej spiny nie miałam, sama odeszłaś, ok. to był twój wybór.
Jednakże wielkie dzięki, że każdy może dowiedzieć się o mnie, o moich znajomych i, przede wszystkim, O MOJEJ RODZINIE, więcej niż bym chciała.
Chwalisława jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2015, 14:34   #397
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Nie głosowałam bo mnie nie obchodziły. Skoro Kamil i reszta mówili mi "zagłosuj w MTU" (przykładowo) albo mówili non stop (ok) że robią prace i są zajęci to logiczne że mnie to zainteresowało (y)

@down taaa, tez nie chciałabym żeby ktoś czytał o moich problemach z rodzicami, z chłopakiem, z koleżankami, co robiłam na imprezach i w które niedziele byłam w kościele. jak chcecie mój numer telefonu to wbijajcie na konto marty, adres też tam gdzieś podawałam
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2015, 14:36   #398
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

nie bede sie bronic, "bo moi znajomi glosowali na moja prace" (ps. jak sie z kims rozmawia przez rok codziennie, od razu widac jaka praca jest jego, ale szczegol), ale powiem tylko tyle. jak nisko mozna upasc, zeby udostepniac czyjes tajemnice (nie mowie tutaj o forum, bo ono wcale nie jest tematem numer jeden rozmow na konfie). jak chcecie sie dowiedziec o moich problemach rodzinnych, sercowych. o to w ktore dni bylem szczesliwy, w ktorych mialem depresje, zapraszam na konto Marty. znajdziecie tam WSZYSTKO, łącznie GDZIE MIESZKAM, JAK MAM NA NAZWISKO, ILE WAZE, JAKI MAM NUMER TELEFONU. Wszystkie dane osobowe sa tam zawarte. potarzam. WSZYSTKIE.
Chce tylko zwrocic na to uwage. do czego moze sie posunac osoba z bólem dupy...
Pozdrawiam Martusie, baw sie dobrze na Malcie.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2015, 14:42   #399
konformistyczny lodzik
 
Avatar konformistyczny lodzik
 
Zarejestrowany: 27.12.2012
Skąd: Małopolska
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 355
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

*****iści jesteście! Zmieniacie mi płeć, god Chciałabym niepodważalny dowód na to, że jestem Altkiem, a nie szmacianki z gadu gadu. Altair dawno pożegnał się z forum, ale utrzymuje z nami kontakt na konfie.
Chciałabym pozdrowić Martę (Meryam), a tym samym oskarżyć ją o posiadanie multikont, hakowanie mojego konta, na które wchodziła po to żeby poszukać obelg w jej kierunku w tematach gazetki (temat: dyskusyje). Również chciałabym ją pozdrowić, ponieważ spadła tak nisko żeby podawać pasy do GG na którym jest archiwum z konfy, a najlepsze jest to, że ludzie na konfie bardzo sobie ufają, piszą wszystko - podkreślam wszystko, NIE TYLKO RZECZY ZWIĄZANE Z NASZYM FORUM Ba, jakby te pasy jeszcze działały to byłoby okej! Marta dobrze wiedziała jaki był cel obelg rzucanych w jej kierunku, a nazwanie jej panną lekkich obyczajów było tylko jednorazową sytuacją, ba, gdy mówiliśmy jej to, podkreśliliśmy, że nie chcemy jej obrazić tylko, że chcemy jej wyjaśnić, że nie zachowywała się sama wobec siebie okej. Sama powiedziała, że chce znać prawdę pisaną CIĘŻKIMI słowami, bo takie łagodne do niej nie docierały.

Chciałabym pozdrowić również Libby, która od początku nienawidziła konfy - tutaj proszę screeny, o byle co a późniejsze wyjaśnianie tego w wiadomościach PW mijały się z celem, a odpowiedź od administratorki wyglądała ''Administrator ma prawo dać warna/bana bez tłumaczenia się userowi z jakich powodów go otrzymał. Warn/ban nie musi mieć podstaw, mogę go dawać bez żadnych podstaw. Tutaj się różnimy".
Screny pokazujące, że Libby wlepiała 3/4 warnów Sama Apocalipsa wypełniała resztę, ponieważ wspomniana w poście Rudzi pokazuje jak bardzo nienawidziła konfy i jakich słów używała.

http://i.imgur.com/wgRQjVa.png
http://i.imgur.com/5HDeJlr.png
http://i.imgur.com/lPxEHqZ.png
http://i.imgur.com/4ctrSrT.png
http://i.imgur.com/TXS4Szt.png

Chciałabym również o ukazanie IP każdego z członków konfy - mam nadzieję, że znajomi się zgadzają - jeżeli udowodnicie po tych IP, że konta są nasze - wygraliście oczywiście w gwoli ścisłości - IP nie może być pokazane całe, część musi być zamazana, ponieważ możemy mieć nieprzyjemności związane z internetem. IP jest inne jak różni się chociaż jedna literka, dlatego pozwalamy na udostępnienie połowy naszego adresu IP.

Pozdrawiam znowu Nyśkę, Szlachcia i Kędziorka - wiecie, że Was lubię

To się robi bezsensu - bo z czerwonymi i tak nie wygramy. Na koniec powiem tylko, że jak tak dalej pójdzie to pobanujecie się nawzajem, a na forum zostanie nasz ukochany shooters C:
__________________


Kamil Mikołajem
Ata bohaterem
Ania maturowiczem
Marcel ma trzy podbródki
wspołlokatorka Fetysza ma brudne majtki
a Nacia wiecznie zakochana
konformistyczny lodzik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2015, 14:54   #400
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 858
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Meryam, moim zdaniem nie powinnaś podawać tego hasła do konta. Cieszę się, że nie masz nic do ukrycia, jednak mogłaś pomyśleć o innych. Kurczę, też bym się zdenerwowała, gdyby któryś z moich przyjaciół udostępnił innym nasze rozmowy.

A co do posta Libby. Wiele razy zgadzałam się z administracją. Potrafiliście sobie poradzić z trudnościami i podejmowaliście sprawiedliwe decyzje. Tym razem jednak nie jestem pewna czy postąpiliście słusznie:

Cytat:
Napisał Libby Zobacz post
- sianie nieprzyjemnej atmosfery na forum. W tym przypadku wszyscy dobrze wiedzą, jak zachowywali się zbanowani.
- Tu się zdecydowanie nie zgodzę. Akurat w ich przypadku widać dużą zmianę. Owszem, popełnili parę błędów, ale widać znaczną poprawę, więc chyba warto dać im szansę?

Cytat:
Napisał Libby Zobacz post
Ata właściwie w ogóle nie głosowała w sondach, w których udziału nie brały osoby z konfy.
- Czy to w ogóle czemuś dowodzi? To na kogo i czy głosowała to wyłączna sprawa Aty.
Może nie interesowały ją konkursy, w których nie brał udziału nikt znajomy (ja też tak nieraz robiłam. Nie obchodziły mnie te wszystkie MTU itd. Jednak jak wiedziałam, że np. Einarr szykował swoją pracę to sprawdzałam owy konkurs i głosowałam)

Te wyniki głosowań, które podałaś również niczemu nie dowodzą. Większość z tych prac jest naprawdę świetna i nie dziwne, że zebrała głosy (co z tego, że od znajomych).

Nie wiem, jak jest naprawdę, jednak w tej sprawie jest naprawdę sporo wątpliwości. Może warto wszystko jeszcze raz przemyśleć, uwzględniając wszystkie fakty
__________________
Forever and ever.

Ostatnio edytowane przez Aperlaxive : 21.01.2015 - 15:01
Aperlaxive jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023