Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.02.2016, 12:28   #1
Nina_Brzeg
 
Zarejestrowany: 08.02.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Zacięty sim

Temat już co prawda nieaktualny, bo miałam go wiele dni temu, ale na tyle mnie zaintrygował, że zapytam.

Simowie wieszali mi się wielokrotnie, zawsze działał kod resetsim. Tym razem problem dotyczył wielodzietnej rodziny (rodzice, troje starszych dzieci i trojaczki na drugim etapie życia). Jedna z trojaczków zacięła się w chodziku. Teoretycznie w nim była, praktycznie stała obok. Niestety nie pomyślałam o zrobieniu screenów. Nigdzie nie dało się dzieciakiem ruszyć, nikt nie mógł jej podnieść. Resetsim nie działało, próbowałam wielokrotnie. Usunięcie chodzika (moveobjecst) też nie pomogło - zmieniło się tylko to, że dziecko chodziło jak w chodziku, tylko chodzika nie było Przeprowadzka na drugą parcelę tej rodziny też nie pomogła (dziecko przenosiło się z niewidzialnym chodzikiem), nie pomogło wywoływanie zmiany wieku (nic się nie działo). Jedna wielka lipa. Jakiś czas ratowałam się resetowaniem jej, żeby tylko poprawić potrzeby ale ileż można. Jeden ze starszych braci dorósł więc stwierdziłam, że wyprowadzę małą razem z nim. Udało się... tak przynajmniej myślałam Po około dobie żaden z pozostałych simów nie mógł spać, pojawiał się komunikat "nie może spać, gdy Marzena płacze" - Marzena to ta zacięta, wyprowadzona simka Resetowanie nadal działało, simowie mogli normalnie spać. Problem się skończył gdy trojaczki zmieniły wiek.

Miał ktoś podobnie, coś pomogło?
Nina_Brzeg jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.02.2016, 23:40   #2
skatex3
 
Avatar skatex3
 
Zarejestrowany: 29.01.2016
Skąd: Radomsko
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zacięty sim

Używasz modów lub dodatków zainstalowanych z internetu?
W jaki sposób zapisujesz grę?
skatex3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023