Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.01.2005, 14:26   #41
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja czasem robie taką rodzinkę, gdzie połowa z nich zostaje na dworze, a reszta jest w domu i ją zamykam. Po pewnym czasie kupuje na zewnatrz telefon i robie drzwi...i w domu umieszczam rakietę i duuuużo szafek polączonych ze sobą (sim zapala rakietę) i......powstaje ogień, simowie giną. Tak właśnie lubie mordowac simów.....Cha,cha,cha!!!!!!!!!!!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.01.2005, 15:01   #42
Shady
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja tylko wtedy gdy mam dużo dzieci i jest mi nimi trudno sie opiekowac
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.01.2005, 20:14   #43
tinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja nie zabijam simów. Nie lubię tego.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.01.2005, 12:40   #44
camillo
Guest
 
Postów: n/a
Cool

Ja zabijam tylko sąsiadów zamykam ich w czterech ścianach i robie im głodówke
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2005, 21:05   #45
Sana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja lubie zabijac simy i to bardzo Najlepsze jest podpalanie a później gra z kostuchą
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2005, 21:11   #46
Migan
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Cytat:
Napisał Adziczka
Ja w ts2 zawsze topie jak juz mi się simsy zbydną albo przez przypadek dziecko zaadoptowałam jak grałam 1 raz i te dziecko utopiłam jak przyjechało z opieki
No ja też kiedys tak zrobiłam w ts2 przyjachał z opieki taki szpetny murzyn dziecko podstawowe i go utopiłam!!!!Ale miałam wtedy radoche!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2005, 09:40   #47
Adus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kiedyś bawiłem się tak, że zrobiłem taką simkę, która miała się żenić i mordować swoich mężów. Na końcu zostali mi tylko Gotyccy, których już zostawiłem. Po reszcie zostały tylko groby
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2005, 18:03   #48
simoleonka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

oooooo ja uwielbiam zabijać ktoś mie wkurzył, chce zeby męzuś miał nową zonkę no więc.. do basenu podpalić itp...
Niewiem jak wy ale jeśli mi sie jakiś bachor brzydki urodzi co ma na przykład czapeczke nie do zdjęcia (taką urodzinową fuuuuuuuuujjjjjjjj) to do basenu i staramy sie o nowe hiihhi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2005, 18:20   #49
Z.G
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja nie zabijam.
Ja tylko maltretuję :shifty:
Zabijać nie mam za co - tylko jak mnie wkurzy polonistka (np. dzisiaj :shifty: ) to robię ją i... Masakra :shifty:
Zabiłam tylko kilka razy. Spaliłam szczęśliwą rodzinkę w małej budce (10 na 10 kratek) oraz potopiłam Ćwirów :shifty:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.10.2005, 18:44   #50
Alien X
Guest
 
Postów: n/a
Grin Siostra mojej przyjaciółki....

Ja nie lubię zabijać simów. Jak zabijam, to tylko po to, żeby w następnej rodzinie straszyły duchy lub zeby zobaczyć jak to wygląda (oczywiście w tym przypadku wychodzę nie zapisując gry)

Ale siostra mojej najlepszej przyjaciółki (zaraz zobaczycie, dlaczego moja przyjaciółka mówi na nią ,,świr jak mało kto" ...) robi coś takiego:
1. Buduje mnóstwo rodzin w jednej okolicy (nazwiska tych rodzin są chore)
2. Wchodzi do największej rodziny w największym domem z piętrem i zaprasza jak najwięcej sąsiadów.
3. Sprzedaje drzwi, jak wszyscy są w środku
4. Urządza Balangę

No oczywiście balanga trwa bez wyjścia i żarcia chyba 3 dni... :wacko:
I w tym domku ma OGROOOOMNĄ kolekcję urn i nagrobek... Zaraz tu wprowadzi następną rodzinę, która zgłodzi następne pół okolicy... :wacko:

No i nie zawsze zabija gospodarzy... Ma też swoje ulubione rodziny, która tak głodzi sąsiadów i zarabia na sprzedaży tych urn... :wacko: :wacko: :wacko: :con:
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Gwiazdek... czy to sława czy nie? Fushma The Sims 1: Rozszerzenia 46 08.07.2003 16:42


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023