Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Konkursy - Archiwum > Simowy Sylwester
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Simowy Sylwester - która praca jest najlepsza?
Praca nr 1 1 1.89%
Praca nr 2 4 7.55%
Praca nr 3 22 41.51%
Praca nr 4 19 35.85%
Praca nr 5 7 13.21%
Głosujących: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.01.2015, 17:01   #21
Lion
 
Zarejestrowany: 10.06.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 51
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Simowy Sylwester - głosowanie

Najbardziej przypadła mi do gustu praca nr 2, ale te białe linie (wspomnienie już zresztą przez wielu) bardzo ją niszczą Ostatecznie zagłosowałem na czwórkę - świetny klimat i bardzo doceniam, że autor tego zdjęcia wprowadził do gry wiele rzeczy, które pomogły mu stworzyć odpowiedni obrazek
Lion jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.01.2015, 17:13   #22
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 569
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Simowy Sylwester - głosowanie

Nr 1: Ładna praca, podoba mi się. Wcale nie odstaje na tle pozostałych mocno przerobionych zdjęć. Szkoda, że efekt psuje niezbyt trafiony dobór czcionki...
Nr 2: Pomysł był, realizacja też, lecz jestem zdania, że jeśli ktoś się bierze za robienie cudów na kiju w photoshopie, to niech wykończy swoją pracę.
Nr 3: Mój faworyt - świetne wykonanie, simy nie wyglądają na wklejone, wszystko prezentuje się ładnie, estetycznie no i czuć tego sylwestrowego ducha.
Nr 4: Praca bardzo ładna, dynamiczna, bardzo dobra, lecz nie wystarczająco, by zdobyć mój głos, ale zasługuje na uwagę.
Nr 5: Niezłe wykonanie, widać, że coś się dzieje, jest żywo, romantycznie, fajerwerki.

Ogólnie w konkursie wystawiono bardzo fajne prace! Jestem pod wrażeniem. :> I życzę pozostałym hepi njiu jiyr
Myrtek jest offline  
stare 02.01.2015, 09:06   #23
Hatori
 
Zarejestrowany: 01.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 44
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Simowy Sylwester - głosowanie

Najładniejsze prace moim skromniutkim zdaniem to dwie ostatnie: 4 oraz 5. Postawiłem jednak na pracę czwartą, gdyż widać na niej, ile pracy włożyło się w ustawienie każdego sima. Porozrzucane rzeczy po pokoju, po prostu widać tutaj ogromny wkład pracy, a efekty są zniewalające. Zarówno ostatnia praca, piąta, jest równie ciekawa, aczkolwiek zaważyła minimalna różnica wkładu.
Hatori jest offline  
stare 02.01.2015, 09:23   #24
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simowy Sylwester - głosowanie

Zagłosowałem na pracę nr 4. Jak dla mnie jest najbardziej dopracowana i wyróżnia się na tle pozostałych.. Mimo to trzeba przyznać, że poziom konkursu jest bardzo wysoki i tak samo jak inni przez chwilę wahałem się na jaką pracę zagłosować.
FresH jest offline  
stare 02.01.2015, 15:14   #25
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Simowy Sylwester - głosowanie

Spodziewałam się zdjęć z gry, z autentycznych simowych imprez, które przecież da się urządzić w każdej wersji simów, tymczasem ...
Trzy z pięciu zaprezentowanych zdjęć nie mają niestety nic wspólnego z simowym sylwestrem. Prace nr 2 i 3 to tylko simy naklejone na jakieś tło. Na zdjęciu nr 4 widzimy niby imprezę, ale te simy nie bawią się, tylko sztywno stoją, biedne simy ...
Jedynie praca nr 1 i praca nr 5 przedstawiają prawdziwe simowe życie i to mi się w nich podoba. Niestety pracę nr 1 całkowicie zdyskwalifikował błąd w napisie.
Pracę nr 5 uznałam za najlepszą i na nią zagłosowałam. Podoba mi się, bo przedstawia simy w simowym świecie, simy które faktycznie żyją, a nie tylko tkwią w dziwacznych pozach, żeby dobrze wyjść na zdjęciu
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22

Ostatnio edytowane przez Irbis : 04.01.2015 - 20:30
Irbis jest offline  
stare 04.01.2015, 18:06   #26
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 876
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simowy Sylwester - głosowanie

Irbis - prawda prawda.
Generalnie graficznie słabo wypadło jak na mój gust, ale o tym fakcie tez nalezy pamietac - gdzie czapeczki, balony no nic, mam nadzieje ze wygra moj faworyt
__________________
Well well well...
Volturia jest offline  
stare 04.01.2015, 20:46   #27
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Simowy Sylwester - głosowanie

Chętnie bym się dowiedział czyja praca jest czyja
LepkiePaluszki23 jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023