Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.08.2015, 19:44   #1
tehrlyspoderman
 
Zarejestrowany: 09.09.2013
Skąd: Gdynia
Płeć: Mężczyzna
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Problem z wodą podczas nurkowania.

Witam was simomaniacy, większość jeszcze na pewno gra w The Sims 3, po zaktualizowaniu systemu do Windows 10 w ogóle nie włączałem gry, aż postanowiłem przedwczoraj w końcu zagrać.
Moja simka ma pragnienie życiowe związane z nurkowaniem, zresztą Isla Paradiso zawsze mnie fascynowało i jeszcze nie odkryłem wszystkich rzeczy pod wodą.

Otóż, przedwczoraj zanurkowałem i... myślałem, że szczena mi odpadnie, woda była cała w pikselach, ledwo co widać, sprawdziłem swoje ustawienia graficzne ale wszystkie są na średnie (oprócz szczegóły tekstur i detali simów - to mam ustawione na wysokie)

Próbowałem odinstalować wszystko za pomocą pewnego poradnika (ze strony anulaa89.blogspot.com) w tym jeszcze czyszczenie rejestru i tak dalej.
Zainstalowałem wszystko co chciałem, grę oczywiście aktualizowałem za pomocą takiego programu (po instalowaniu każdego dodatku/akcesoriów sprawdzałem czy jest jakaś aktualizacja no i mam wszystkie aktualizacje), włączyłem grę, ustawiłem sobie detale simów i tekstury na wysokie, bo gra automatycznie mi wszystko ustawiła na średnie no i spróbowałem zanurkować, dalej to samo...
Nie wiem co to ma być, ale jeszcze nigdy tak nie miałem, próbowałem ustawić we właściwościach uruchamianie w trybie zgodności z Windows 7 (to był mój poprzedni system na którym grałem w The Sims 3 i wszystko pięknie chodziło) ale wciąż woda jest spikselowana.

Moja karta graficzna to: NVIDIA GeForce 310M oczywiście zaktualizowana.
Daję tutaj zdjęcia oczywiście.
http://i.imgur.com/X3CQEMk.jpg?1
http://i.imgur.com/pBJ2LWJ.jpg?1
Ktoś by pomógł??
Ps. Jeżeli będą potrzebne jeszcze jakieś informacje o komputerze czy coś to oczywiście napiszę.

Ostatnio edytowane przez tehrlyspoderman : 19.08.2015 - 00:42
tehrlyspoderman jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz

Tagi
problem rajska wyspa


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023