Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.09.2015, 12:41   #1
Kathey
 
Avatar Kathey
 
Zarejestrowany: 12.09.2014
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 69
Reputacja: 10
Sad Dlugie przebieranie sie.

Dzien dobry, nie wiem czy powinnam sie witac, ale w kazdym razie witam.
Bardzo dlugo nie gralam w simsy z powodu dlugiego przebierania sie simow. Przez TO COS nie mozna grac, zanim sim pojdzie do pracy na 8, to w stroju do kariery bedzie dopiero o 14. To samo z prysznicem, spaniem. Po prostu sie nie da wytrzymac.
Nic mi sie nie zacina, ale czesto sie cos nie wczyta itd.
Mam wgrany nraas (to tylko dla suwakow), pozy, ubrania, fryzury i makijaze, moim zdaniem nie jest ich za duzo, widzialam ze inni maja wiecej, a gra chodzi im szybciutko.
Juz nie wiem co mam robic, bardzo chcialabym zagrac moja ulubiona, wielopokoleniowa rodzina, jednak rece mi opadaja, gdy 4 simow ma isc do pracy, a drudzy nadal stoja przed lozkiem, a ja czekam az w koncu sie przebiora...
Co robic?
Kathey jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.09.2015, 13:53   #2
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Dlugie przebieranie sie.

To problem typowy dla TS3 i jeszcze nikt nie znalazł jednego, dobrego rozwiązania. Możesz ewentualnie powywalać CC do CASu (ciuchy itd.), to teoretycznie powinno nieco przyspieszyć ładowanie się ubrań podczas zmieniania ich. Ale podkreślam, że to tylko teoria. A jeśli nie chcesz tracić simowego czasu podczas przebierania się simów, to podczas zmieniania ubrań się możesz zatrzymywać grę na jakiś czas - ciuchy się w tym czasie zdążą załadować.
__________________

Ostatnio edytowane przez Hebe : 13.09.2015 - 20:11
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.09.2015, 19:50   #3
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Dlugie przebieranie sie.

Tak jak powyżej...
Niemniej, ze swojego punktu widzenia, jako gracz, który również doświadczył tego problemu, mogę doradzić coś, co choć trochę uprzyjemni Ci grę. Podczas gdy nasz Sim awansuje, tudzież zmienia mu się ubranie codziennie, czy wizytowe, kąpielowe, etc., wówczas pojawia się ten problem. Jeśli Sim ma iść nazajutrz do pracy, to poprzedniego wieczora spróbuj go przebrać w strój do pracy. Jak już zatrzyma się przed komodą, to zrób pauzę nawet i na pół minuty. Wszystko powinno się już wczytać. Potem oczywiście rób z Simem, co tam chcesz. Natomiast nazajutrz, nad ranem, kiedy będzie miał pojechać do pracy, to ubranie stroju roboczego zajmie mu dosłownie ułamek sekundy. Ta wskazówka tyczy się również stroju dziennego, wierzchniego, itd. Ja radzę sobie z tym problemem w ten sposób, innego rozwiązania nie znam. Mimo wszystko lepiej wstrzymać grę na moment niż tracić czas w grze i przez to, np. generować pogorszenie oceny pracy Sima, który nie może prawidłowo wyjechać z domu.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2015, 21:13   #4
<Smerfetka>
 
Zarejestrowany: 15.01.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlugie przebieranie sie.

Też mam ten problem i muszę przyznać, że wasze rady mi trochę pomogły.
<Smerfetka> jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023