Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak wygląda życie twoich Simów?
Wenezuelska telenowela 117 22.50%
Poszukiwanie UFO 17 3.27%
Życie bez zmartwień 101 19.42%
Normalne życie 285 54.81%
Głosujących: 520. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.11.2004, 15:58   #31
Lipa_5
Guest
 
Postów: n/a
Cool

moje simy jak na razie maja noramlen zycie, ale zaczyna mi sie to zycie nudzic (takie monotonne) wiec cos czuje,ze nastepna rodzina bedzie rodzinka zwariowana hehe...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.11.2004, 19:39   #32
Ayla
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moje simowe rodzinki wiodą życie bez zmartwień, czyli takie, które sama chciała bym mieć Mam kilka ulubionych rodzin i muszę się przyznać, że jestem z nimi bardzo związana! Zawsze w rodzinie ktoś maluje portrety jej członków. Wiszą potem w holu, czy gdzieś tam całe takie pokolenia! Wnuki często mają imiona podobne do dziadków (to tak dla upamiętnienia kochanej babuni czy dziadunia ). Jedynym kodem, jakiego używam, to ten na zatrzymanie starzenia. Wszystkie moje simy są śliczne, schludne, towarzyskie itp. Nie ma zdrad, nie spełniam ich obaw.

Pomyślicie: nudne! Trudno. To Wasze zdanie i moja gra! Bieda, nieszczęście i patologia są tuż, tuż: za oknem, w Waszym i moim mieście. Niech chociaż simy żyją w beztroskiej idylli.

Huraaaaaaaaaaaaa!!!

  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2005, 19:43   #33
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moje simy żyją bardzo szczęśliwie...Na początku była para, Kinga i Kuba. Potem urodziło się ich pierwsze dziecko, Michał, potem drugie, Mateusz, potem mieli córeczkę Anielkę. Michał mieszka razem z Lilianą Przyjemniaczek, Mateusz z moją simką Klotyldą, a Aniela mieszka z rodzicami, którzy mają już po 68 dni. Babcia maluje portrety i martwe natury, dziadziuś z kolei jest szefem kuchni. co z kolei robi Aniela? Jest bardzo zapracowaną bizneswoman. )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2005, 19:45   #34
Shady
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja nie mam Ts2 ale za miesiac bede mial nowego kompa i gre do mocih rak. Ja chialbym wprowadzicsie do dziwnowa i dac w ryja kosmita a potem przeprowadzic sie do wERONY lub miłowa ;p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2005, 20:15   #35
Maciek S.
Guest
 
Postów: n/a
Smile UFO RuLeS

Ja mam taką mieszankę (czyli obcy pod daszkiem, i lokatorzy) ale i tak zaznaczyłem to z UFO (raz porwali, a w jednym mieście mam nawet 7 UFOlów).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2005, 20:24   #36
Lewy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

moj sim (czyli ja) ozenil sie z dziewczyna w ktorej sie naprawde zakochalem ;(
( Maciej i Kinga) maja dzieci :
nastolatek - Marcin
Dziecko (juz prawie nastolatek) - Jarek

Ja pracuje jako general a kinia jako rekin biznesu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2005, 20:32   #37
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie też klasycznie, tyle że dziadków nie ma jeszcze. Mężczyzna codziennie do pracy, a kobieta w domu wychowuje jak narazie dzidziusia.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2005, 21:00   #38
tinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No więc tak: Jak gralam, ale gralam tylko pare razy, to moi simowie, których zdąrzyłam stworzyć mieli się dobrze, a przyjemniaki i cwirowie nie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2005, 21:03   #39
..::PIRATKA::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie normalne, ale wcale nie nudne

moje simy prowadza zazwyczaj normalne zycie, wiec tak zaglosowalam. co nie znaczy oczywiscie, ze nudne. po prostu staram sie zaspokajac ich potrzeby, podtrzymywac dobre kontakty w ich rodzinie itp.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.01.2005, 21:06   #40
KubuS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moj zycie simkow przypomnia poszukiwanie UFO. Nie doslownie, ale w moim domku wciaz pojawiaja sie jakies tajemnicy...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023