Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.05.2006, 12:08   #41
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Calle-12
Niestety nie umiem wejść do fryzjera tzn. nie umiem wybrać fryzury i usiąść wogóle< grrr >
Pomoc znajdziesz tutaj: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=30238
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.06.2006, 15:59   #42
Justine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja bym chciała mieć np. schronisko albo szkołe itp. jakś wielki zamek do zwiedzania, hotel. Ostatnio otworzyłam cropp town ale właścicielka umrała ze straośći... :con:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2006, 14:57   #43
CoRnEliA :)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja bym chciala miec lecznice dla zwierząt albo szpital
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2006, 18:07   #44
lili_virgin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja bym chciała Mieć salon samachodowy tyle że na parceli prywatnej.(mieszkaniowej) nie wiem gdzie tam jest podstawka i czy jest na tej parceli prosze o pomoc
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2006, 17:23   #45
Mikolay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał redkakredka
http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=82193 < link do łóżka, udało mi się pogrzebać w pracy, więc daję już dziś link
jeżeli chodzi odziałanie:
są opcje, np. w jakim mają się relaksować simsy stroju (np. nago), czy sex z młodzieżą wchodzi w rachubę, czy nie, itp.
wszystkie simki od wieku nastoletniego od razu, jak nie mają co robić, idą się relaksować
bez problemu dochodzi do zbliżeń, bez względu na poziom znajomości, czy nawet jej brak
bardzo ułatwia zdobycie przyjaźni innych simsów, a raczej miłości i pozwala spokojnie iść na platynie przy skłonności sima do romansów
jest też w takim kolorze i kształcie, że łatwo dobrać inne meble
dołączam też link na "łatwą sofę" http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=116724

no dobra zrobie agenje towarzyska, a jak na tym zarobie? ;>


Edit Wilekie dzięki za link :] zarabiam... agencja towarzyska jest bardzo opłacalna... szczegolnie jako "przedsiebiorstwo domowe" kupiłem łóżkko, przychodza klijenci.... fakt, ze na nich nie zarabiam, ale dzieki ih gwiazdka wybieram jakies tam nagrody pioeniezne

Ostatnio edytowane przez Mikolay : 14.07.2006 - 11:11
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.07.2006, 20:38   #46
Biznas Sim
Guest
 
Postów: n/a
Cool <<

Ja mam Restauracjo-cukiernię. Fajny biznes duże zarobki nawet kodów na kase nie trzeba wpisywać )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.08.2006, 16:26   #47
GwinT
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja kiedyś wymyśliłem i założyłem założyłem sklep ogrodniczy . Sprzedaję drzewa, kwiaty i krzewy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.08.2006, 10:35   #48
jorki
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a ja zrobiłem salon odnowy biologicznej postawiłem jacuuzi i kilka bierzni(maszyna do biegania taka) a u góry stół do bilarda perkusje i mam już ponad 80 gwaizdek

teraz to już 125 gwiazdek

Ostatnio edytowane przez jorki : 11.08.2006 - 11:49
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.08.2006, 10:46   #49
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,010
Reputacja: 10
Domyślnie

Ja też mam agencję towarzyską. Obsługują ją trzy osoby - kobieta, mężczyzna i pani od 'administracji' (burdelmama ). Rodzina nazywa się Bourdelle, tak żeby było sugestywnie, ale i subtelnie
Oprócz specjalnych łóżek do bara-bara mam też jaccuzzi i windy. Na początku były problemy z zazdrośnikami, szczególnie jeśli do agencji przychodzili razem mąż i żona Teraz jednak ściągnełam InSIMenatora i zazdrość można wyłączyć.
Fajny biznes, ale tylko żeby się na chwilę oderwać od szarej simowej rzeczywistości Na dłuższą metę robi się nudy.
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2006, 10:58   #50
Simonka:)
 
Avatar Simonka:)
 
Zarejestrowany: 28.05.2006
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 90
Reputacja: 10
ThumbsUp

ja mam wlasny biznes i jest tez problemik - mam dwa kompy jeden z netem drugi lepszy z simsami.
teraz musze czekac az rodzice tam neta podlacza. :con: ;( :1smutny: :wacko:
a do rzeczy:
ja juz zaprojektowalam sobie odpowiednia rodzinke: babcia,mama,dziecko.
na tatusia spadla satelita
Mamusia bedzie prowadzila piekarnio-ciastkarnie a we wtorki bedzie robila tez swoje dania "slone" czyli indyk salatka homar i chili con carne.
wybuduje jej piekna piekarenke: w stylu "retro" i bedzie tam mieszkala przez pon. do pt. a w weekend przyjezdzac bedzie do rodzxinki i znow do pracy

a potem zatrudnie kierownika a ona sie przeprowadzi z rodzinka do wielgachnej rezydencji. I bedzie ona znana na calym Simcity
__________________
It's Amazing
And I'm sayin' a prayer for the desperate
hearts tonight
Simonka:) jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023