Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.04.2005, 08:32   #1
simoleonka
Guest
 
Postów: n/a
Post Pytanka :D

1) No więc tak czytałam recenzję do the sims 2 w jakiejś gazecie i tam był obrazek że sim gra na komputerze w gre need for speed a u mnie sim może pograc tylko w jakiś rajd śnieżny SSX3 ? Jakie wasze simy mają gierki na kompie??

2) Gdy wpisuję do okienka na kody Moveobjects on i "sprzedaje" sima to w grze ts 1 mogłam go "odkupić" klikając na jego twarz w okienku... a w ts 2 musze wchodzić do otoczenia i spowrotem wchodzić do rodziny żeby sim się znowu pojawił. Czy muszę tak robić? Może jest inny sposób.

3) Tak samo jest jak chcę sprzedać śmieci. Moge je coprawda przenieść np. na stół czy gdzieś, ale nie moge "sprzedać" (oczywiście bo wpisaniu kodu Moveobjects on)

Z góry thx za odpowiedzi
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.04.2005, 08:39   #2
Jacob
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Gry które mój sim ma to SSX , Sims City 4 , The Urbz i The Sims Boustin Out a nie wiem skąd tam Needforsppeed
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2005, 10:14   #3
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał simoleonka
2) Gdy wpisuję do okienka na kody Moveobjects on i "sprzedaje" sima to w grze ts 1 mogłam go "odkupić" klikając na jego twarz w okienku... a w ts 2 musze wchodzić do otoczenia i spowrotem wchodzić do rodziny żeby sim się znowu pojawił. Czy muszę tak robić? Może jest inny sposób.

3) Tak samo jest jak chcę sprzedać śmieci. Moge je coprawda przenieść np. na stół czy gdzieś, ale nie moge "sprzedać" (oczywiście bo wpisaniu kodu Moveobjects on)
need for speed mówisz? chyba komuś się pomyliło.
2. nie ma innego sposobu.
3. u mnie sprzedawanie śmieci (lub brudnych naczyń, starej gazety) działa normalnie.
chociaż ja kod wpisuję tak "moveObjects on", ale to pewnie nie ma znaczenia
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2005, 10:30   #4
simoleonka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nom dzięki rainne kto wie może sprobuje inaczej napisac
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2005, 10:36   #5
mynia142
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał simoleonka
nom dzięki rainne kto wie może sprobuje inaczej napisac
Mi brudne talerze nie chca sie sprzedac...
Nie da rady inaczej "odkupic" sima, ale po co go sprzedawac?? Wystarczy wpisac kod" "boolprop testingcheatsenabled true" kliknac na skrzynke z wcisnietym klawiszem shift i wybrac "make all happy"
A tu masz caly poradnik do tego kodu:
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13657

Ostatnio edytowane przez mynia142 : 24.04.2005 - 10:41
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.04.2005, 17:25   #6
simoleonka
Guest
 
Postów: n/a
Post

thx przyda się

No a teraz kolejna dawka pytań - ts 2 mam od nie dawna więc mam ich troszkę sporo - daje tu te na które nie moge nigdzie znaleść odpowiedzić, a mianowicie:
4) kopijuje plik z sim city jakieśtam plac .sc4 no i wklejam go tam gdzie trzeba ale po zrobieniu z niego okolicy to dostępna jest tylko część tego placu który zrobiłam - czy da się zrobić żeby było go więcej albo jak określić przy robieniu placu w sim city która część placu będzie dostępna w the sims 2

Ostatnio edytowane przez simoleonka : 24.04.2005 - 17:30
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023