Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.05.2006, 20:05   #1
Wika
Guest
 
Postów: n/a
Blush Ulubione simeczki Wiki

Bez zbędnych wstępów zaczynam prezentacje:


Nastolatka - Martynika


Nastolatka - Bianka (mój ulubiony wampirek)


Dziecko - Rozalia


Dorosła - Marta

Mam nadzieję, że się podobają Z czasem napewno będę robić następne
Pozdrawiam cieplutko
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.05.2006, 20:34   #2
Melicyanda
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Chyba jestem pierwsza!OKi :

Martynika-Ładniutaka tylko oczy za bardzo wypukłe(nie umiem się wyrazić ).I oczka mają troszeczkę sztuczne kolorek;-).Ładna fryzurka;-].

Bianka-Jak na wampirka to całkiem OKI.

Rozalia-Dziwna ale jest orginalna.

Marta-Ta simka jest najładniejsz wg. mnie.Jest piękna! 10/10.
 
stare 22.05.2006, 20:35   #3
Wika
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dodam dla ciekawostki, że Marta jest trochę podobna do mojej pani od WF'u Ale ona jest jędzą
 
stare 22.05.2006, 20:43   #4
_Elisha_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Martynika - przypomina mi panienkę z komiksu

Bianka - jakaś taka zwykła

Rozalia - wymiata

Marta - przypomina mi te puste głupie lalunie... Ale rzeczywiście jest najładniejsza .
 
stare 23.05.2006, 11:49   #5
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Z tego co widzę, wszystkie Twoje Simki są nietypowe, żadna nie jest "zwyczajna", to dobrze.
Nastolatka - Martynika- fajna, wszystko ładnie do siebie dopasowane, choć kolory są dosyć mocna, kojarzą mi się z image'm na scenę. Wszystko świetnie, jakbym miała wymienić jakieś wady, to może oczy są trochę rozciągnięte w górę.

Nastolatka - Bianka- ładna Simka, fajne ma ząbki, nosek jak dla mnie za szeroki odrobinę, ale podoba mi się.

Dziecko - Rozalia- nie przypadła mi do gustu. Oczy rozszarzone, ukośnie ustawione, głowa jajowata- no nie wiem, taki dziwny wyraz twarzy ma przez to.

Dorosła - Marta- najładniejsza, śliczna. Bardzo ładne ma oczy, ciekawy kształt twarzy, fajne dodatki i wcale nie wygląda na jędzę. No, może trochę.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Isi : 24.05.2006 - 00:17 Powód: literówki
Isi jest offline  
stare 23.05.2006, 19:09   #6
Loczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Martynika - ogólnie makijaż ma ładny, ale nie podobają mi się te oczy. są takie strasznie duże O.o
Bianka - ogólnie łądna simka i ma piękne włosy, ale tak jak powiedziała Isi, ma trochę zbyt szeroki nos.
Rozalia - na pierwszy rzut oka jak ją zobaczyłam pomyślałam, że to nastolatka. nie podoba mi się. ładny błyszczyk dałaś ale oczy są wedłg mnie trochę straszne *_*
Marta - ta simka podobami się njabardziej. tylko ma inne policzki trochę... ogólnei to makijaż jest bardzo ładny.
 
stare 23.05.2006, 20:02   #7
linkinhay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

One. Bjutiful. Oryginalna uroda podoba mi się się szminka. Oczy ma fajne, mi nie przeszkadza ich rozciągnięcie, kwestia gustu Lecz za tą fryzurą nie przepadam... 8,999/10 xD
2. Bianka. Eee... taka trochę przeciętna. Nie podoba mi sie zbytnio
3. Łeee dzieeeciak xD pyza
4. Bjuuuutiful. Ale brwi za cienkie, wydają się mież taki "teatralny" wyraz xD Dziwne kolczyki....
 
stare 23.05.2006, 20:40   #8
Wika
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dziękuję za wszystkie oceny Mi się osobiście najbardziej podoba Bianka, ale cieszę się, że spodobała Wam się Marta
linkinhay - pyza? no cóż, kwestia gustu

Jeśli się uda, to następne simki za kilkanaście minut Pozdrawiam
 
stare 23.05.2006, 21:27   #9
Wika
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Sorry, że post pod postem, ale chciałam, żebyście wiedzieli, że dwie nowe dorosłe simki dałam





Byłoby super, gdyby się spodobały
Pozdrawiam
 
stare 24.05.2006, 00:24   #10
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Podobają się.

Dalia- świetna, taka realistyczna. W twarzy wszystko wydaje się być maksymalnie dopracowane, wszystko do siebie pasuje i nawet fakt, że Simka ma siwe włosy, mi nie przeszkadza. Z tej dwójki zdecydowanie bardziej mi się podoba, co nie znaczy, że Simka druga mi się nie podoba.

Michalina-
kolor włosów trochę "gryzie się" z tą bladością Simki, mogłaby mieć o ton ciemniejszą karnację. Chyba, że to wampir. Ale raczej nie. A tak poza tym to wszystko mi się podoba, ładna twarzyczka, ładny makijaż i biżuteria, fajna Simka. A z kształtu twarzy i poszczególnych jej elementów nawet trochę podobna do pierwszej.

Pozdrawiam
Isi jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023