Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.07.2006, 22:54   #1
Oshin
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Dziwne bliźniaki

Hey. Mam trochę nietypową sprawę i postanowiłam napisać, może komuś już też się to przytrafiło ale... urodziły mi się bliźniaki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby jeden nie był murzynkiem (chłopiec) a drugi mulatem (dziewczynka) Trochę mnie to zdziwiło no bo zazwyczaj bliźniaki są w "jednym kolorze"
Aaa żeby nie było nie używałam żadnych kodów typu "twinzr2cute", a więc wszystko przebiegło w sposób NATURALNY

Pewnie przyczyną jest to, że moja Simka tuż przed ślubem miała mały romansik z murzynem... Zaszła w ciąże, wyszła za mąż za mulata no i jak nadszedł czas porodu okazało się, że jest tak a nie inaczej... Teraz mam pełno roboty, bo dwójka dzieci w Simsach to ręce pełne roboty....

PoZdRaWiaM Ciekawe czy ktoś jeszcze miał taki przypadek w swojej simowej rodzince, bo wyjątkiem raczej nie będę... Ale zdziwiło mnie to BARDZO, aż piszę to wszystko tutaj
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.07.2006, 10:54   #2
melody13
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Też tak miałam Oshin! Miałam 2 dziewczynki, białą i mulatkę!
 
stare 05.07.2006, 11:47   #3
WITAMINKA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jeśli dobrze rozumiem, to Twoja Simka(jasna karacja) ma dzieci z Murzynem. Skoro tak, to po prostu ich geny się wymieszały i jedno z maluchów odziedziczyło kolor skóry całkowicie po tacie, a drugie ma "wypośrodkowaną" karnację pomiędzy jasnym i ciemnym odcieniem, czyli "opaloną". No, to jest moja teoria, tak biorąc na logikę, choć bliżniaki powinny być prawie identyczne, a ten "szczegół" nie jest taki mały...
 
stare 28.07.2006, 18:05   #4
Kati_Simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tez tak miałąm Moja czarna Simka miała dzieci z białym i wyszedł mulat i ta o takiej strasznie jasnej karnacji. A moja Simka była o kolorze troche ciemniejszym.. Nie wiem czy rozumiecie, ale...
 
stare 29.07.2006, 20:17   #5
.:WiLa:.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oshin
Pewnie przyczyną jest to, że moja Simka tuż przed ślubem miała mały romansik z murzynem... Zaszła w ciąże, wyszła za mąż za mulata
Ale ona przecież nie miała dziecka z murzynem tylko z mulatem. Jeśli simka ma jasną karnację, a sim lekko brązową, to dziecko nie może się 'przyciemnić'.
Może to być albo błąd gry, albo jakieś geny przodków małżonka simki ;p
 
stare 29.07.2006, 22:10   #6
IZKA95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No tak, ale jak ona miałą mały romansik przed ślubem, to przecież mogłą zajść już w ciąże i dzieci nielkoniecznie muszą być Mulata J atam TS2 nie mam zadnego, bo mam za woonego i starego kompa :/
 
stare 29.07.2006, 22:26   #7
.:WiLa:.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W rzeczywistości pewnie byłoby to możliwe, ale w the Sims 2 nie można zajść w ciążę nie biorąc wcześniej z danym simem ślubu (;
 
stare 31.07.2006, 12:03   #8
Cocodrilo Martita
Guest
 
Postów: n/a
Mad

Do .:WiLa:. : Bzdurą jest to, co napisałaś! Jasne że można mieć dzieci z simem, za którym się jeszcze nie wzieło ślubu! Moje simki czasem zachodzą w ciąże, i dopiero po paru dniach wychodzą za mąż, żeby dzieci nie były same-ale to akurat nie ma tu znaczenia
Zeby simka zaszłą w ciąże, musi bardzo kochać i mieć wspaniałe kontakty z partnerem, a ślubu nie musi z nim brać, ale to jest już decyzją Twoją własną
 
stare 10.07.2007, 14:28   #9
Sylvanna
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziwne bliźniaki

Dokładnie - w simach jak w życiu można się rozmnażać bez papierka .
A co do bliźniaków w różnych kolorach - to całkiem normalne. Mam parę - Ona biała, on czarny. 2 razy miałam bliźniaki i dwa razy jedno było białe, a drugie czarne. Jak trafiły im się pojedyńce sztuki - to samo - jedno po mamie, drugie po tacie. Tak samo z oczami i włosami.
 
stare 10.07.2007, 19:26   #10
Kinqua
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziwne bliźniaki

eee niezła była ta simka
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023