Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.06.2007, 13:59   #1
Simcia Simone
Guest
 
Postów: n/a
Sad MaŁo OsÓb W Klubach Wieczorem

POMOCY!!!Kiedy ide wieczorem (jade autem albo taksówką)do klubów nocnych.najczesciej jade do mrocznej krypty i do nocnego falowania jest tylko po 6-8 osób.jak ogladałm galerie w googlach to było strasznie duzo osób i to nie tylko w klubach ale tez w restauracjach klubach kręglarskich.zapytałam wiec mojej kolezanki co tez ma te simsy i odparła ze ona ma duuużo osób.Czy u was tez tak jest mało czy duzo osób.

P.S.prosze powiedzcie dlaczego tak mam i czy moge to jakos zmienic :con: ;( :1smutny:
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.06.2007, 19:33   #2
Nasti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja niestety ci nie pomogę, bo niestety u mnie jest po tyle samo osób, a czasem nawet po 4-5 myślę że ustawia się to pewnie gdzieś w ustawieniach, ale nie wiem gdzie... :con:
 
stare 12.06.2007, 19:36   #3
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Czy ja wiem? Jak jest za dużo osób, to sie gra zacina Nie wiem czy to sie gdzieś ustawia. Chyba raczej nirr...
 
stare 12.06.2007, 22:17   #4
Kucynka
Guest
 
Postów: n/a
Cool Popularność to jest to!

Może musisz mieć duuużo przyjaciół??? Ja też tak miałam, ale jak wpisałam boolpropa i kliknęłam w jakąś opcję na skrzynce pocztowej i wszyscy z sąsiedztwa stali się moimi przyjaciółmi, to kluby były tak zapchane,że moja Simk nie miała gdzie usiąść :wacko: . Może więc musisz być bardziej popularna...
 
stare 12.06.2007, 23:54   #5
Wickoo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie. Gra zależnie od mocy obliczeniowej procesora oraz od ilości pamięci RAM dobiera ilość losowych gości (tak samo ogranicza np. liczbę gości na przyjęciach)
 
stare 13.06.2007, 08:15   #6
Kucynka
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Na przyjęciach jest ZAWSZE 6 osób. Niezależnie od szybkości procesora....
 
stare 13.06.2007, 08:40   #7
Nasti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Na przyjęciach jest 6 osób? A u mnie zawsze jak zapraszam na wesele, urodziny lub przyjecie domowe to maxymalna ilość gości do zaproszenia to 2 a wiem że mój komputer spełnia wymagania sprzetowe simsów 2, wiec dlaczego tak sie dzieje? :con:
 
stare 13.06.2007, 08:58   #8
unforgiven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kucynka
Na przyjęciach jest ZAWSZE 6 osób. Niezależnie od szybkości procesora....
jesteś taki pewny ?
to dziwne, bo ja się spotkałam z możliwością zaproszenia od 8 do 12 osób... więc MYLISZ SIĘ, bo to zależy od parametrów komputera :]
 
stare 13.06.2007, 15:08   #9
Wickoo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dokładnie, tak jak mówiłem. Skąd ten pomysł, że zawsze 6?
Jest także kod, który wpisuje się w okolicy powodujący zwiększenie tej bariery, ale gra się niemiłosiernie potrafi przyciąć.
 
stare 13.06.2007, 15:40   #10
Kucynka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cóż, u nas jest Klub Simowy, i jeszcze nigdy nie spotkałam się żeby ktoś mógł zaprosić inną liczbę gości niż 6 :wacko: . Ale może jak ktoś ma baaardzo zapchaną pamięć (chociaż ja mam wszystkie oficjalne dodatki i mnóstwo z neta...) i wolny procesor to możliwe...
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023