Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.05.2004, 18:11   #1
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tu zamieszczajcie zdjęcia swoich postaci z tego programu, ja zamieszcze tu woje za chwile!

Henia Rocz!!! Lat 24


Karolina Puder!!! Lat 16


Miło widziane wasze oceny!
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.05.2004, 19:08   #2
Nirvan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no , no, no. :lol: Gratuluję!!!
 
stare 14.05.2004, 19:29   #3
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Podobno da się wysyłąć je na thesims2.com . Może niech inni wysyają prace , jak dojdzie do 20 to z tych 20 wybierzemy 5 najładniejszych a potem ankiete. I zobaczymy jak wiele osób ją ściągnie. Ale to dobpiero jak bedzie TS2
 
stare 14.05.2004, 19:59   #4
mała simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ten Body Shop nie chce mi się włączyć! jak daję plik do instalki i wybieram język, to póżniej pisze mi tak "Instalacja nie może być kontynuowana, ponieważ gra wymaga nowsej wersji directxa niż wykryta na twoim komputerze" a mam directxa 9.0! Pomóżcie mi!
 
stare 14.05.2004, 20:07   #5
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

o to link. zainstaluj to i będzie. i prosze o ni dawanie prac bez własnego wkłądu czli np: jakieś swój rż, kreska do oczu czy szminki. Ja już zrobiłem sike wszystko na różowe, rokówke, i ciemno brązowe włosy. A ten direx ściąga się z internet wiec 15 minut hdzies plus instalacja. i najlepiej sciągnij sobie te dodatkowe rzeczy czyli ten starter bo są nowe fryzury a nie wiem jak meshe robić

direktX 9.0b - TU
 
stare 14.05.2004, 20:10   #6
mała simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ale przeciez ja już mam tego directxa 9.0!
 
stare 14.05.2004, 20:16   #7
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak, ale to jest nowsza wersja, a na tej nowszej chodzi body shopi i chyba całe TS2. Właściwie to wysyłajcie mi na PM jak powinna wyglądac idealna simka to zrobie z 5 takich. albo inni to zrobią. a ja tymczasem przysyłam wam nową kandydatke~!!!

Ania Bing!! Lat 17!!!
 
stare 14.05.2004, 20:22   #8
mała simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tam mi pisze żebym podała login i haslo. a ja nie wiem jaki ten login, i login z jakiej strony!
 
stare 14.05.2004, 20:26   #9
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A jeżli ci nie działa to wpisz na google Direktx+download albo same direktx i tam szukaj do ściągnięcia Właśnie tego dira.........ja tak robiłem
 
stare 14.05.2004, 20:43   #10
mała simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Włącza mi się jakaś strona z adresem lukadim coś tam, i potem mój menedżer plików się włącza, i po chwili to okienko gdzie mamam wpisać ligin i haslo.
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023