Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.02.2011, 16:12   #671
szegulo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

jeszcze nie sprawdziłem, ale dziękuje za podpowiedź...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.02.2011, 11:59   #672
szegulo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

no niestety było by za pięknie, nie mam topora w wyposażeniu, ale za to mam kolejny problem, a mianowicie nie mogę ukończyć misji we francji z tym przepisem na nektar. eksplorując wcześniej grobowiec izael wszedłem do grobowca jeana necteaux (oba są połączone) i zbadalem wcześniej ten sarkofag w którym później znajduje się ten przepis (kolejny cel misji) i teraz mogę co najwyżej obejrzeć sarkofag nie mogę już go ponownie zbadać co jest mega irytujące bo nie mogę zakończyć tej misji a żadna inna przygoda nie wyskakuje mi gdy chce szukac czegos innego...czy ktos wie jak automatycznie zakonczyc misje? jest na to jakis kod?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2011, 16:09   #673
Owl Finch
 
Avatar Owl Finch
 
Zarejestrowany: 22.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 728
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

Można anulować misję tak samo jak okazję. Klikasz prawym przyciskiem myszy na ikonkę misji, w panelu okazji. A z tym toporem to dziwne...
Owl Finch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2011, 12:35   #674
szegulo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

rozumiem i tak też robiłem z tym, że jak szukam czegoś nowego na tablicy ogłoszeń to nie wyskakuje nic po za tym nektarem, choć w sumie chyba nic już większego do roboty we Francji nie ma...znalazłem wszystkie 9 znaków z kolekcji...o to mi chodziło..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2011, 17:08   #675
Michaello
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

Mam problem.Pojechałem moja simka do Francji żeby kupić nagrody przygodowe.Pojawiło się nazwisko Andre Lefebre Kupiec Specjalny.Ale nie było opcji kup obiekty.Proszę o pomoc.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2011, 17:50   #676
Czyniąca_Hałas
 
Avatar Czyniąca_Hałas
 
Zarejestrowany: 14.11.2010
Skąd: Ranthambore
Płeć: Kobieta
Postów: 154
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

Ekhm, mam pytanie. Mam inną Simkę, nową grę. Kiedy jechałam do Shang Simla, moja Kelly z poprzedniej gry, tak jak Aneda z nowej, otrzymały przygodę ze zbadaniem smoczej jaskini, potem kontynuowały tę misję budując posążek medytacyjny. Problem w tym, że Kelly tę misję ukończyła, a Aneda nie. Nie wiem, nie mogę zobaczyć nigdzie kontynuacji tej przygody. Aneda ma szósty poziom sztuk walki i pierwszy poziom wizy. Od wizy to zależy? A drugi problem to taki, że nie mam przygody z nektarnią. Kelly ma trzeci poziom wizy we Francji, ale tej przygody nigdy nie miałam. Tak samo jak z ruinami Karnaku. Czyżby czekała mnie (uh, aż się boję to napisać) reinstalka?
EDIT:Znalazłam! Przynajmniej tę z Dong Huo i Toporem Pangu. Do pozostałych miejsc jeszcze nie jechałam, ale widziałam w buydebug, że jest kluch do ruin karnaku. Jednak kiedy sprawdzam wszystkie ściany, nie mogę się tam dostać.

Ostatnio edytowane przez Czyniąca_Hałas : 10.02.2011 - 11:24
Czyniąca_Hałas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2011, 17:11   #677
Michaello
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

Zacznę od początku.Jade pierwszy raz do Egiptu i badam grobowiec "Kopalnia Miedzi" i znajduję w nim dużo reliktów.Ponownie jadę do Egiptu i nie ma parceli o nazwie "Kopalnia Miedzi".Pomóżcie pliiiiiiiiiiiiiiiis.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2011, 13:02   #678
Czyniąca_Hałas
 
Avatar Czyniąca_Hałas
 
Zarejestrowany: 14.11.2010
Skąd: Ranthambore
Płeć: Kobieta
Postów: 154
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

Więc zacznę od początku. Na mapie nie ma zaznaczonej jako takiego grobowca kopalni miedzi. Owszem, możesz tam wejść i go zbadać, ale to nie sprawi, że będzie on na mapie.
Czyniąca_Hałas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2011, 13:56   #679
Michaello
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

Jeszcze jeden problem.Jade do chin a mojego sima nie widać jest tylko ten zielony rąb.Wracam z wakacji a sima nadal nie ma.Jak to naprawić?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2011, 15:43   #680
Hallgerd
 
Avatar Hallgerd
 
Zarejestrowany: 20.07.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 116
Reputacja: 10
Domyślnie Postęp historii i starzenie się

Mam pytanie do osób grających długo z włączonym starzeniem się i postępem historii. Czy simy z otoczeń wakacyjnych się starzeją? Czy rodzą się im nowe dzieci? Czy jak przyjeżdżacie wnukiem to spotykacie tych samych simów czy ich potomków?


Ja gram z wyłączonym starzeniem się, ale chciałabym, żeby te simy francuskie czy egipskie się starzały. Czy można włączać starzenie się tylko na czas wakacji? Z tego co wiem na moje simy w Sunset nie miałoby to wpływu a te z okolic wakacyjnych powinny się starzeć. Dobrze myślę?
Hallgerd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023