Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.12.2010, 18:52   #1
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie FTS Newsletter 6 [9] - 22.12.2010.

Numer 6 [9] 22/12/2010



SPIS TREŚCI

1. Wiadomości z forum.
2. Ranking świątecznych avatarów oraz 15 najgłupszych prezentów pod choinkę.
3. Wiadomości z simów.
4. Administracja forum pod lupą.
5. Ciocia Chryzia Radzi - na święta.
6. Świat w pigułce - Noworoczne zwyczaje.


[img]http://i39.************/nl8j29.jpg[/img]

Witajcie, po w sumie dość długiej przerwie. Na forum, jak co roku zresztą, pewnie zauważyliście, że spora część użytkowników zmieniła swoje avatary na świąteczne. Jestem tutaj od 3 lat i ta "tradycja" jest ciągle pielęgnowana.

Niedawno zakończył się konkurs Cztery Żywioły. Pierwsze miejsce z trzynastoma punktami zajęła Ziemia, niewiele, bo tylko o 0,5 punkta przegrała z nią Woda, trzecie miejsce z 11,5 punktami zajęło Powietrze, a na ostatnim miejscu z 8,5 punktami znalazł się Ogień.
Osoby ze zwycięskiej drużyny dostały rangi w wybranym kolorze lub kolorowy nick.

0lka zdobyła rangę "Business styler" za zwycięstwo w konkursie "Make them up!", w którym przeprowadzaliście metamorfozę Sima. Gratulujemy!

Ruszył także nowy konkurs "Pokaż mi Swoje wnętrze! - Edycja Sylwestrowa", prace można wysyłać do 29 grudnia do godziny 22:00, a zatem pośpieszcie się!
Więcej informacji możecie znaleźć tutaj.

Niebawem, bo już w lutym rusza nasze coroczne Forum Awards. Użytkownicy, którzy wygrali rangi w ubiegłym roku, stracą je 31 stycznia 2011 roku. Tutaj można zobaczyć kto i jakie wygrał rangi.

braindamage

TOP 10 NAJLEPSZYCH ŚWIĄTECZNYCH AVATARÓW:

1. -->mugzemet
2.-->Carolyn
3.-->Chryzia
4.-->Raven
5.-->Starlight
6.-->Sheila
7.-->Mon.Ron
8.-->Wikki
9.-->Liv
10.-->lizzielovesit


15 NAJGŁUPSZYCH PREZENTÓW POD CHOINKĘ:


1.Guma w kształcie bekonu




2.Renifer wyrzucający cukierki z tylnej części




3.Jemioła przyklejana do głowy




4.Torba w kształcie gitary




5.Jodłujący ogórek




6.Słuchawki na kark




7.Jedzenie dla reniferów w wersji dla ludzi




8.Najbardziej irytujący kurczak świata

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/23495/toys5.jpeg
Posłuchajcie


9.Lodówka na usb




10. Błyszczyk w klozecie




11. Czapka z obręczą koszykarską




12.Babcie wyścigowe




13.Prywatny przeglądacz laptopa




14.Chiński ochraniacz przeciw zachlapaniu




15.Matematyczny zegarek


Charionette & Miwako

[img]http://i40.************/2mme0cp.jpg[/img]

Zaprojektuj, baw się i spędzaj miło każdą wolną chwilę, przenieś się do średniowiecza! – czyli wysyp informacji na temat gier z serii The Sims.

Niedawno wydano najnowszy dodatek do trzeciej generacji Simów – Po Zmroku, a już szykuje się następne rozszerzenie. Na oficjalnej stronie TheSims3.com pojawiła się informacja na temat trzeciego już z rzędu pakietu akcesoriów do TS3. Ich nazwa to ”Impreza w plenerze”. Czegoż to będzie dotyczyć dodatek? Otóż wszystkiego, co związane jest ze stylową imprezą na zewnątrz. Jednakże, żeby urządzić takowe party należy odpowiednio się do tego przygotować, czyli zaprojektować miejsce, w których chcemy spędzić tak wyjątkowe i niezapomniane chwile. Sami przekonacie się już w lutym 2011!
*****
Kolejną grą, która swą premierę będzie mieć nieco później niż Impreza w plenerze jest oczywiście The Sims: Średniowiecze. Jak sam tytuł wskazuje, dotyczyć będzie średniowiecznego życia. Co najlepsze, pojawią się w niej wiele postaci, które zostały wyróżnione w tej najdłuższej w dziejach ludzkości epoce. Premiera „Średniowiecza” planowana jest na marzec 2011 roku. Dla pasjonatów dawnych czasów – gra idealna, a dla spragnionych simowymi rozgrywkami – zupełnie nowa, zapierająca dech w piersiach przygoda. Czy współtwórcy TS:Ś zaskoczą nas czymś jeszcze? Czy nowy projekt spełni oczekiwania graczy? Zobaczycie już wiosną.
*****
O osoby, które jednak nie zachwyciły się nowymi akcesoriami lub średniowiecznym życiem, twórcy The Sims wynagradzają nowymi pakietami w TheSims3Store: ”Pobłażliwe Życie”,”Znaleziska z Rubieży” oraz darmowe zestaw – ”Szczęśliwego Nowego Roku 2011”. Co prawda, do końca obecnego roku jeszcze praktycznie całe dwa tygodnie, lecz simowy sklep aby zaspokoić nasze „apetyty” wydali te wszystkie obiekty już na początku grudnia, więc kończcie szybko świąteczne porządki i zabierajcie się za wzbogacanie waszych Simów tymi naprawdę ciekawie wyglądającymi rzeczami.


+Dodatek:
Stwórz prawdziwą świąteczną atmosferę w swoich simach! – Wykaz proponowanych obiektów świątecznych do The Sims 3.

Jak wiecie, grudzień i listopad to czas wielkich przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Sprzątanie, gotowanie, szykowanie prezentów oraz najważniejsze, czyli chęć dzielenia się wszystkim ze wszystkimi. Również simowi projektanci chcą się z nami „podzielić” swymi pracami. Jednak zanim do tego przejdę, Wasz forumowy „dżin” ma specjalnie dla was trzy życzenia:
◦ spędźcie te święta w wyjątkowej, rodzinnej atmosferze, sprawcie, aby i to Boże Narodzenie było magiczne
◦ życzę Wam, abyście Nowy Rok jak i ten ubiegły zapamiętali jako udane
◦ co tu więcej pisać ? Po prostu szczęśliwych, wesołych oraz bardzo mile spędzonych świąt Bożego Narodzenia.

Oto ten wykaz proponowanych, tegorocznych(jak i zeszłorocznych) dodatków do TS3:
Tutaj także muszę coś napisać i przyznać szczerze, że najwięcej ciekawych dodatków znajduje się na TSR. Sami zobaczcie
Lampki choinkowe – czymże jest dekoracja domu bez takowych świecidełek? Otóż bezbarwną pustką, więc chcę Wam zaproponować te dość ładnie wykonane lampki pochodzące z TSR od kilku twórców:

a) lisa9999 – darmowe


b) jomsims – darmowe


Choinki – najważniejsza a zarazem rzekomo największa ozdoba świąteczna. Wyróżnione przeze mnie także pochodzą z TSR i AroundTheSims3
a) lisa9999 – darmowe


b) ATS3 – darmowe


Dekoracje – każdy człowiek od zarania dziejów stara się ozdabiać swoje gniazdko różnego rodzaju gwiazdkami, małymi choinkami, mikołajami, wszystkim, co kojarzy nam się z zimą i świętami. Poniższe pochodzą z ATS3, TSR oraz CherryBlossomSimsForum.
a) ATS3 – darmowe


b) CBSF – darmowe


c) MajikGoldy – darmowe


d) SIMcredible! – płatne


Od Jina: Jeszcze raz życzę wszystkim spokojnych, wesołych świąt Bożego Narodzenia. Pamiętajcie - magią świąt nie jest otrzymywanie, a dawanie

[img]http://i42.************/29zouat.jpg[/img]

W dzisiejszym numerze – wyjątkowym, bo świątecznym, postanowiłem przeprowadzić wywiad z administracją naszego forum by dowiedzieć się jak załoga spędza czas podczas świąt. W wywiadzie udział wzięli: Centa, Liv, Nargynen, Raven, Kowalino oraz Starlight.

Na początek powiedzcie coś o sobie.
Jestem Anitka, lubię nutelle z ketchupem i nie chodzić na uczelnie. Jakiś czas temu zostałam modkiem, od niedawna jestem adminem i jakoś sobie żyje.
Jestem Olivia, na forum niemal od zawsze Liv. Może userzy z dłuższym starzem kojarzą mnie po starym nicku z końcówką "94". Na forum wchodzę gdzieś od lutego/marca 2007. Moderatorką zostałam 14.09.2009 roku.
Mam na imię Justyna, chodzę do maturalnej, modem jestem jakoś od 2008 roku , i nie mam pojęcia, co ciekawego można napisać na temat mojej osoby.
Nazywam się Patryk, forum odwiedzam z krótkimi przerwania od marca 2007 roku. W chwili obecnej pełnię na nim funkcje moderatora od 30.08.2010r.
Nazywam się Sebastian, na forum od zawsze mam Nick Starlight. Na forum wchodzę od Października 2009. Moderatorem zostałem 30.08.2010r.
Jak spędzacie święta?
Nie lubię całego przygotowania do świat, bo to nudne i uciążliwe. Te cale sprzątanie, ubieranie sztucznej choinki... to nie dla mnie. dlatego w tym roku jadę do rodziny i nie będę musiała się tym zbytnio przejmować. I jak co roku będzie dobre jedzenie, prezenty i miła atmosfera. A przynajmniej mam nadzieje ;]
Najpierw u mnie w domu gruntownie się sprząta i dekoruje. W przeddzień Wigilii stroję choinkę. Fajna robota w sumie, chociaż zajmuje dużo czasu W Wigilię mama przygotowuje potrawy świąteczne, które zjadamy około godziny 18. Po wieczerzy dzielimy się opłatkiem i następuje najlepsza część... Chyba wiadomo co Przychodzi Dzieciątko i zostawia pod choinką prezenty Pierwszy i drugi dzień świąt wygląda tak jak niedziela w moim domu. Idę do kościoła, potem lepszy niż zwykle obiad, a resztę dnia spędzam, swoim zwyczajem, przy kompie ; D
W domu, albo gdzieś po rodzinie - ale z nimi.
Święta spędzam jak zawsze w domu Babci z całą rodziną (czyli jakieś 15 osób). W tym roku przyjadą do nas jeszcze znajomi zza granicy, więc będzie naprawdę ciekawie, chociażby z tego powodu, że nigdy nie widzieli śniegu na żywo i nie znają tutejszych zwyczajów świątecznych
Złazi się rodzina, siadamy do stołu, modlitwa, jedzenie, prezenty, jedzenie, kevin sam w domu, rodzina się rozchodzi. No i to by było na tyle.
Zawsze na 2 dni przed świętami przyjeżdża do nas rodzina, przez te 2 dni trwają ostanie przygotowania, np. strojenie choinki. W Wigilię, siadamy do stołu, dzielimy się opłatkiem, kolacja, prezenty, No i jak wyżej Kevin sam w domu!
Jaki jest Wasz wymarzony prezent?
Nie mam nic szczególnego na oku. Trochę spokoju by mi się przydało, ale to może w innym życiu!
Nie mam wymarzonego prezentu. Właściwie każda rzecz, jaką dostanę, podoba mi się mniej lub bardziej
"W tym roku nie musisz sprzątać" - a tak z bardziej realnych, to może podróż dookoła świata z 500 dolarami w ręku.
Trudno mi to określić. Zdecydowanie łatwiej mi powiedzieć czego nie chcę dostać. Najbardziej chciałabym mieć własny warsztat krawiecki gdzie mogę do woli mieć bałagan i rozłożony sprzęt. Każdorazowe wyciąganie maszyny do szycia i akcesoriów jest jednak trochę kłopotliwe jak się ma mały pokój.
Na chwilę obecną to nowy komputer by się przydał, monitor w sumie też, no i w sumie nowa podkładka pod myszkę też mi się marzy.
Ogólnie dostałem ten prezent jakiś czas temu MacBook Pro , bardzo się z tego cieszę , jednak podoba mi się zawsze każdy prezent jaki dostanę.
Czy Święta są dla Was takie same jak w dzieciństwie?
oczywiscie, ze sie roznia. nie jestem juz mala i beztroska, wiele rzeczy nie cieszy mnie juz tak jak kiedys, wiele sie w moim zyciu zmienilo. ale nie poddaje sie i mam nadzieje, ze swieta zawsze beda choc minimalnie poprawiac mi humor, bez wzgledu na czynnik, ktory to wywolal.
Gdy byłam mniejsza, w drugim dniu świąt szło się do rodziny na kawę, co, niestety, zanikło u nas. No i z każdym rokiem z coraz większym utęsknieniem wypatruję świąt, a raczej upragnionego wolnego. Kiedyś dostawałam "konkretny" prezent, np. misia, ...obecnie jest to koperta z pieniędzmi. Poza tym, niczym się nie różnią. Cieszą mnie tak samo teraz, jak przed paru laty.
Tak, raczej nic się nie zmieniło. Tylko, że już nie marudzę przy sprzątaniu.
Z wiekiem znacznie one straciły na swej atmosferze, głównie za sprawą hipermarketów, którym się za bardzo spieszy i oferują w sprzedaży mikołaje już w październiku. Człowiek zdąży mieć już dość tych świąt uderzających z każdej strony zanim one nadejdą.
Różnica głownie taka, że już nie dostaje nowych samochodzików tak jak kiedyś, tylko pieniądze i ubrania. Oprócz tego dochodzi również większy zakres obowiązków podczas bożego narodzenia takich jak sprzątanie po wigilii.
Chyba różnią się tylko tym, że nie czekamy już tak z upragnieniem na tą "Pierwszą gwiazdkę" i nie czekamy już na prezenty, i że nie dostajemy już zabawek, miśków itp. przeważnie są to pieniądze, lub rzeczy które przydają się codziennie.
Jakie jest Wasze ulubione świąteczne danie?
Nie mam ulubionego
Barszcz, zdecydowanie Obojętnie czy z uszkami czy nie. I grochówka z grzankami!
Grzybowa!! I uszka.
Nie ma takiego dania. Z roku na rok menu trochę się zmienia. Mogę powiedzieć, że za nic nie zjem grochu z kapustą.
Makiełki
Pierogi z kapustą.
W jakim wieku byliście, kiedy przestaliście wierzyć w Świętego Mikołaja?
przeciez swiety mikolaj istnieje :<
Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia.
Zawsze mi się wydawało jakieś podejrzane to wszystko.
Nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek w niego wierzyła. U mnie w domu mówi się, że prezenty przynosi Dzieciątko, nie Święty Mikołaj.
Ja nadal wierzę
Nie mam pojęcia.
Czy dotrzymujesz świątecznych tradycji?
Te, które znam z domu rodzinnego, raczej tak.
pewnie, to ja ubieram choinkę
Raczej nie. Jedyne co robię w święta to pomagam mamie i ciociom w kuchni.
Tylko niektóre, takich tradycji jak "Puste miejsce przy stole" nie dotrzymujemy , ale to głównie ze względu na mały stół przy którym i tak się ledwo mieścimy.
Te które są w domu od lat, tak.

Dziękuję za wywiad

[img]http://i43.************/2s84h2s.jpg[/img]

Ciocia Chryzia radzi...
...jak przetrwać święta w rodzinnej atmosferze.

Jak co roku w Chałupach,gdy zaczyna się upał...Ups,to nie ta piosenka.
Ho ho ho! Jak co roku przyszły Święta Bożego Narodzenia, czas miłości, nietrafionych prezentów i niestrawności po obżarstwie. Świąteczną atmosferę można wyczuć w promieniu paru kilometrów, zwłaszcza jeśli pojedziemy do jakiegoś centrum handlowego.
Tam ujrzymy ceny dosłownie urwane z choinki, ludzi, którzy nigdy nie byli w sklepie, traktujący każdą promocję jak wydarzenie swojego życia.

Jak przetrwać ten, mimo wszystko, ciężki i pracowity okres? Oto parę złotych rad, które pozwolą Wam rozkoszować się spokojem i tymi pysznymi pierogami od babci.

1. Pomóż mamie/babci/cioci przy świątecznych przygotowaniach w kuchni.Nie dość, że się najesz za darmo ile chcesz, to jeszcze załatwisz sobie dozgonną wdzięczność.
2. Wsypywanie środka na przeczyszczenie do porcji swojego kochanego braciszka/wspaniałej siostrzyczki to jednak ZŁY pomysł.
3. Nie wiesz co dodać do potrawy?Wsyp cynamon bądź goździki. Są świąteczne, więc nikt się nie zorientuje że ma cynamonowe uszka.
4. Pamiętaj - mandarynki zawsze się sprawdzają.
5. Nie zjadaj swojego opłatka,zanim dojdzie do dzielenia się. Głupio pożyczać go od młodszej kuzynki.
6. Bezpieczne życzenia to zdrowia, szczęścia, pieniędzy ,spełnienia marzeń i pociechy z wnuków/dzieci.Życzenie wiecznego orgazmu niezamężnej cioci Matyldzie to nie jest zbyt dobra idea.
7. Nie pożeraj swoich porcji jedzenia przy stole w ekspresowym tempie, chcąc już dostać się do prezentów. Będzie Cię brzuch boleć, rodzina Cię weźmie za egoistę i na co Ci to?
8. Uśmiechaj się i dziękuj za prezent, nawet jeśli to pięćdziesiąta para skarpetek od mamy czy kolejny różowy komplet zeszytów od wujka Franka.
9. Nie kupuj swoim kuzynom papieru toaletowego - efekt zobaczysz tu
10. Podczas rozmów towarzyskich nie wspominaj o religii, polityce ,Nergalu i Dodzie czy Hannah Montanie. Neutralne tematy to pogoda, rozwój seksualny skorupiaków bądź wymyślane na kolanie anegdotki z życia wzięte.
11. Śpiewanie kolęd całą rodziną wcale nie jest ogromną siarą. Wprost przeciwnie, może być całkiem fajnie.
12. Pasterka to idealna okazja do obserwowania mocno nietrzeźwych ludzi próbujących ustać w kościele i śpiewać w miarę czysto.

Brawo! Udało Ci się przetrwać kolejną Wigilię z ukochaną rodziną! Teraz spokojnie włącz Polsat, jak co roku oglądaj "Kevina samego w domu" i dopychaj się resztkami makowca.

PS: Chciałabym też Wam wszystkim życzyć, tak prosto z mojego serduszka, wesołego jajka i mokrego dyngusa!

ŚWIAT W PIGUŁCE
II Nowy Rok

Sylwester, Nowy Rok – dla nas to sygnał do szampańskiej zabawy, wielogodzinnych przygotowań i jeszcze dłuższego planowania imprezy. Nie wszędzie jednak jest tak, jak u nas: szalona impreza czy wykwintny bal, petardy, odliczanie do północy, noworoczne postanowienia... Warto się wgłębić w zwyczaje różnych kultur na świecie, bo w końcu żyjemy w globalnej wiosce, a nie w izolatce!

1. Nowy Jork

Impreza na nowojorskim Times Square jest chyba największą i najhuczniejszą imprezą noworoczną na całym świecie. Co roku na skrzyżowaniu ulic Broadway i 7th Avenue bawi się około miliona ludzi, ubierając przy tym wymyślne stroje, w tym znane okulary ze szkiełkami w cyfrach „0” danego roku. Punktem kulminacyjnym jest oczywiście północ – wspólne odliczanie i opuszczenie słynnej na całym świecie kuli (Nowy Jork nie jest wyjątkowy pod tym względem). Nie ma jednak mowy o szampanie ani o żadnym innym alkoholu – jest to po prostu zabronione. Żeby zająć sobie dogodne miejsce na placu, trzeba przyjść dobre kilka godzin przed zabawą i bez przerwy tam stać, nierzadko na mrozie. Mimo to, z całą pewnością jest to niezapomniane przeżycie, każdy powinien choć raz spędzić ten dzień w Nowym Jorku, żeby przynajmniej sprawdzić, jak jest naprawdę.
Do Nowego Jorku dotrzemy samolotem, najlepiej z warszawskiego Okęcia. Potrzebna jest wiza.

2. Chiny

Chiński Nowy Rok prezentuje się zupełnie inaczej w porównaniu do tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Chūnjié (dosł. „Święto Wiosny”) rozpoczyna się wraz z końcem stycznia bądź w przeciągu 2 pierwszych tygodni lutego (mimo panującego od 98 lat kalendarza gregoriańskiego) i trwa ok. dwa tygodnie. Jest to najważniejsze święto w chińskiej tradycji, które zostało zapożyczone również przez mniejszości narodowe w Chinach. Przygotowania do Święta Wiosny rozpoczynają się jeszcze w starym roku i są związane z tradycyjnymi obrządkami (m.in. sprzątanie domów, przygotowywanie specjalnych potraw, zwracanie długów). Wigilia święta jest najważniejszym momentem w jego celebrowaniu (odpowiednik naszej Wigilii Bożego Narodzenia), kiedy to odbywają się spotkania rodzinne i wręczane są prezenty, w nocy natomiast odpalane są sztuczne ognie. Nazajutrz organizowane są uliczne imprezy, którym towarzyszą muzyka, tańce lwów oraz petardy, a w kulminacyjnym momencie wprowadzane są smoki. Następne dni są spokojne, Chińczycy wyjeżdżają z wizytami do swoich rodzin, sklepy z reguły są zamknięte. Po 15 dniach obchody kończą się Świętem Latarni. W 2011 roku Chūnjié rozpoczyna się 3 lutego.
Z obrzędami Święta Wiosny związany jest chiński zodiak, umieszczony poniżej w tabeli. Każdy rok rozpoczyna się wraz z pierwszym dniem Chūnjié. Żeby dowiedzeć się, jaki mamy znak zodiaku chińskiego, wystarczy odnaleźć w tabeli swój rok urodzenia:


3. Islam

W związku z odmienną rachubą czasu, ciężko jest pisać dzisiaj o zwyczajach noworocznych muzułmanów, ale warto się z nimi zapoznać. Wyznawcy islamu posługują się kalendarzem księżycowym, w którym miesiące mają po 29-30 dni, a rok - 354. Powoduje to przesuwanie się (w naszym odczuciu) daty rozpoczęcia nowego roku. 7 grudnia 2010 roku, miesiącem Muharram, dla muzułmanów rozpoczął się rok 1432. W Nowy Rok (Dzień Odpuszczenia Win), tradycyjnie, wyznawcy tej religii obdarowują się słodyczami, opowiadają sobie historie, np. o Mahomecie. Nie jest to jednak istotne święto w islamie, jak również nie każdy je obchodzi, np. ludność rejonu Półwyspu Arabskiego. Szyici natomiast uznają Muharram za miesiąc żałoby, także wielu sunnitów traktuje go jako okres wewnętrznych przemyśleń na temat ludzkiego życia czy religii.

4. Indie

Mieszkańcy półwyspu Dekan stosują tak wiele sposobów liczenia czasu, że ciężko jest zebrać wszystko w kilku zdaniach. Warto wspomnieć, iż z powodu tej różnorodności wprowadzono w XIX wieku oficjalny, indyjski kalendarz (słoneczny) z Nowym Rokiem przypadającym na 22 marca (kalendarza gregoriańskiego). Jednakże w hinduizmie stary rok żegnamy na przełomie września i października (jest to święto ruchome). Teoretycznie wyznawcy tej religii świętują pięć dni, ale w praktyce trwa to o wiele dłużej. Tradycja nakazuje obdarować wszystkich członków rodziny słodyczami, więc wiele hinduistów wędruje po całym kraju, chcąc wypełnić ten zwyczaj. Mimo różnych obrzędów związanych z Nowym Rokiem, można przyjąć, iż wszyscy Hindusi świętują bardzo uroczyście i religijnie, przy bogato zastawionych stołach i akompaniamencie fanfar. Po wieczerzy wszyscy zbierają się na modlitwę oraz by wysłuchać przepowiedni na nadchodzący okres.

Na podstawie powyższych przykładów, możemy poczuć, jak wielka, a jakże fascynująca jest różnorodność kultur na świecie. Można by jeszcze mnożyć przykłady różnych tradycji związanych z obchodami Nowego Roku, jednak, jakbym chciał się dalej rozpisywać, nie wiem, czy skłoniłbym choć jedną osobę do przeczytania moich wypocin. Pozostaje mi w tym miejscu postawić kropkę i życzyć wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji Świąt i udanego sylwestra!

by motyka


Od całej administracji i redakcji Forum The Sims życzymy zdrowia, szczęścia, masy prezentów pod choinką, świątecznej atmosfery, smacznej kolacji i porządnego odpoczynku w gronie najbliższych oraz wam udanych świat Bożego narodzenia, hucznego sylwestra, i wszystkiego dobrego w nowym roku .

Ostatnio edytowane przez Liv : 23.12.2010 - 14:41
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023