Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.01.2011, 19:32   #1
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie "Na mrocznych bagnach" - dom wiktoriański z domieszką gotyku.

Podobno w Twinbrook osiedliła się rodzina wampirów,wysysająca krew z sima ducha winnych mieszkańców tego spokojnego miasteczka...
Plotki plotkami,a ja miałam okazję zwiedzić dom,w którym mieszka ta "straszna" rodzina wampirów.
W sumie,to tylko dwoje zakochanych krwiopijców - Arabella i Christopher Blush'owie,świeżo upieczone małżeństwo,wciąż gruchające do siebie jak dwa gołąbki.
Arabella jest znaną w Simcity pisarką romansów,a jej mąż to wspaniały rzeźbiarz i wynalazca.

Zbliżając się do ponurego domostwa,zaczęłam odczuwać niepokój.Może jednak nie powinnam tam iść?W końcu w każdej plotce jest ziarenko prawdy...





Kiedy chciałam zapukać do drzwi,wybiegł przez nie Christopher.Usłyszawszy cel mojej wizyty,zaśmiał się,i powiedział żebym śmiało robiła zdjęcia.

Zacznijmy więc od salonu,pełnego bagaży w kącie.W końcu młodzi małżonkowie dopiero niedawno się tu wprowadzili.Kominek na razie nieużywany,Arabella boi się,że podpali dom.







Przechodzimy do kuchni,ze stojącą w odosobnieniu starą kuchenką.Gospodarze jej nie używają,ale na wielkie spotkania z przyjaciółmi lubią upichcić coś dobrego.







Wchodzimy na górę ciemnym i ciasnym korytarzykiem.Brak okien trzeba zrozumieć,w końcu mieszkają tu wampiry...





Oto i sypialnia gospodarzy połączona z prywatną biblioteczką Arabelli.Jeden regał zajmują jej romanse,dzięki którym uzyskała sławę.W końcu jest romantyczką,więc wie o czym pisze.









Mała łazienka została maksymalnie wykorzystana - bez zbędnych ozdób i wielkiej wanny.Arabella lubi tu spędzać dużo czasu,podczas kąpieli szukając weny na swoje książki.







Wychodząc z domu,przeszłam na jego tyły.Tam znalazłam dosyć ukryte wejście do pracowni Christophera,w której wykuwa swoje piękne rzeźby oraz amatorsko zajmuje się wynalazczością.







Oraz dwa lodowe posągi Arabelli - przed ślubem i po,kiedy postanowiła nieco zmienić swój image.



Rzuty domu.







Nieumeblowany pokój będzie należeć do potomka rodziny Blush,miejmy nadzieję,że już niedługo przyjdzie na świat...

Zapraszam do komentowania!

Ostatnio edytowane przez Chryzantem Złocisty : 02.01.2011 - 19:35
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.01.2011, 20:28   #2
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: "Na mrocznych bagnach" - dom wiktoriański z domieszką gotyku.

Bardzo przyjemny dom jak dla wampirów.
Szkoda, że zdjęcia takie ciemne, no ale rozumiem.
Podoba mi się to ukryte wejście do pracowni. 10/10
kalafjor jest offline  
stare 02.01.2011, 21:29   #3
nati760
 
Avatar nati760
 
Zarejestrowany: 07.11.2009
Skąd: P-Y
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 98
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Na mrocznych bagnach" - dom wiktoriański z domieszką gotyku.

Bardzo mroczny, fajny dom
Dokładnie, ukryte wejście jest świetne
10/10 ;D
__________________
Born for this.!
nati760 jest offline  
stare 05.01.2011, 11:19   #4
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: "Na mrocznych bagnach" - dom wiktoriański z domieszką gotyku.

Ciekawa jestem, jak urządzisz pokój dziecięcy, żeby jednocześnie był i wampirzy i dziecięcy?
Domek podoba mi się. Jest jednocześnie mroczny i przytulny. Bardzo ładnie wyglądają łuki pomiędzy kuchnią a salonem, korytarz na piętrze ma coś w sobie, gdyby było tam więcej drzwi, byłby wręcz magiczny. Najbardziej podoba mi się kuchnia oraz sypialnia z tą domową biblioteczką. Sama chciałabym taką mieć.
I pomyśleć, ze kiedyś nie pokazywałaś swoich domków
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline  
stare 05.01.2011, 14:42   #5
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Na mrocznych bagnach" - dom wiktoriański z domieszką gotyku.

dziękuję za komentarze
kiedy na świat przyjdzie małe wampirzątko,obiecuję,że dam foty pokoju dziecięcego to będzie wyzwanie,bo wszystkie rzeczy dla dzieciaków są słitaśne,ale dam radę

proszę o jeszcze więcej opinii
 
stare 05.01.2011, 15:46   #6
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: "Na mrocznych bagnach" - dom wiktoriański z domieszką gotyku.

Cóż mogę powiedzieć, dom mi się bardzo podoba. Nie mam zastrzeżeń. Jest mhrrocznie jak przystało na dom wampirów. Przydałyby się tylko jakieś zdjęcia z zewnątrz nocą, klimatu byłoby jeszcze więcej.

Ostatnio edytowane przez Master of Disaster : 05.01.2011 - 15:48
Master of Disaster jest offline  
stare 05.01.2011, 16:10   #7
Połówka
 
Avatar Połówka
 
Zarejestrowany: 05.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 556
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Na mrocznych bagnach" - dom wiktoriański z domieszką gotyku.

jak mi się ładowało 1 zdjęcie (było widać tylko drzewa ) to myślałam że to prawdziwe xD
a d0m33k - m33ga słita$$ny ! ;****** lov lov i loooov ! <1234 ! *.*
...

10/10 .
Połówka jest offline  
stare 05.01.2011, 17:39   #8
Porando
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Na mrocznych bagnach" - dom wiktoriański z domieszką gotyku.

Faajny ;> Taki ciekawy,magiczny i wgle. jak ja robię dom to się zbytnio nie staram,ale jak widzę rezultaty,aż chce się to zrobić ;pp Ciekawi mnie jedna rzecz ,a dokładnie dlaczego te rzeźby lodowe mają metalowe piersi ?...Jeszcze taki malutki szczegół,ale bardzo mały - na wszystkich obrazkach jest ten sam sufit ;p

Ostatnio edytowane przez Porando : 05.01.2011 - 18:22
 
stare 11.01.2011, 15:48   #9
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Na mrocznych bagnach" - dom wiktoriański z domieszką gotyku.

B. ładnie
Wiem że to wampiry, ale ciut więcej światła, z jedną lampkę nastawioną na 1 natężenie światła w paru pomieszczeniach by nie zaszkodziło.
Ale to nie zmienia faktu, że mi się podoba
9.75/10
Edit : zobaczyłam ten post : http://forum.thesims.pl/showpost.php...1&postcount=25
I tam był już umeblowany pokój dziecięcy. Bardzo mi się spodobał, więc zmieniam ocenę na 10/10

Ostatnio edytowane przez Natix : 24.01.2011 - 12:05
Natix jest offline  
stare 12.01.2011, 13:03   #10
Probs
 
Zarejestrowany: 27.02.2010
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 82
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Na mrocznych bagnach" - dom wiktoriański z domieszką gotyku.

O rany ! Już się przestraszyłem patrząc na samą bryłę Dość prosta ale ładna. A najmniej przyjemny to korytarz i fotelik obok półki na książki. Tak cicho, ciemno i strasznie.

10/10
Probs jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023